Paskutinis gimimo metų skaičius apie tave atskleidžia šį tą įdomaus

Pagal rytų horoskopą, orientuotą į senovinį kinų kalendorių, mūsų Planetą nuolat valdo kažkuris vienas iš pagrindinių Visatos elementų: Medis, Ugnis, Žemė, Oras, Vanduo. Astrologai įsitikinę, kad šie elementai turi didelę įtaką ne tik gamtai, bet ir žmogaus charakteriui. Jie valdo žmogaus dvasinę būklę, įpročius ir priklausomybes.

Paskutinis tavo gimimo metų skaičius atspindi vieną Visatos elementą, kuris atskleis įdomių dalykų apie tave.

Žemės elemento žmonės (paskutinis gimimo metų skaičius 8 arba 9) patikimi ir kantrūs. Žemės jėga suteikia jiems atsakomybės jausmą artimų žmonių atžvilgiu. Jie ambicingi, bet tuo pačiu ir idealistai. Jie labai praktiški, problemas vertina objektyviai ir nuosekliai jas sprendžia. Jų labai gerai išvystyta intuicija. Aplinkiniai žmonės stengiasi lygiuotis į „žemiškuosius“, nes jie pasižymi labai gerai išvystytomis moralės ir dorovės vertybėmis. Žemės elemento žmonės labai vertina etiką ir tvarką, o taip pat dėka savo ganėtinai konservatyvaus charakterio sugeba išmintingai išnaudoti asmeninius resursus.

Žemės žmonės puikiai valdo pinigus. Daugelį dalykų jie sugeba matyti iš jų perspektyvos pozicijų. Nors patys nelinkę viešai rodyti savo emocijų, jaučia didelį meilės poreikį iš kitų.

Žemės elemento žmonės šiek tiek stokoja avantiūrizmo ir gyvybingumo. Jie būna griežti ir užsispyrę, mėgsta viską kontroliuoti ir žiūri labiau savo naudos ir interesų. Labiausiai gyvenime juos gąsdina nežinomybė, kuri gali sukelti panikos priepuolius ir depresiją.

Ugnies žmonės (paskutinis gimimo metų skaičius – 6 arba 7) nuolat trokšta nuotykių ir niekada neatsisakys ištyrinėti kažką naujo. Tai labai aktyvios ir energingos asmenybės, turinčios vadovo gyslelę, jos mėgsta konkuruoti ir laimėti. Ugnies žmonės – patrauklūs ir pritraukiantys kitus, jie nepakenčia vienatvės, todėl visais įmanomais būdais stengiasi būti žmonių apsuptyje ir nuolatiniame judėjime. Be to, jie labai prisirišę prie artimų žmonių ir laikosi tvirtų šeiminių saitų. Ugnies žmonės išsiskiria aukšta saviverte, jie protingi ir draugiški, ryžtingi ir veiklūs, taip pat apdovanoti puikiais oratoriniais gebėjimais.

Ugnies elemento žmonių trūkumai – agresyvumas ir perdėtas veržlumas siekti tikslo bet kokiomis priemonėmis. Be to, jie pernelyg emocionalūs ir nepakankamai kantrūs, egoistiški ir per daug ambicingi. Jie nelinkę skaitytis su kitų žmonių nuomone.

Žmonės, gimę globojami Medžio elemento (paskutinis gimimo datos skaičius 4 arba 5) labai dosnūs. Jie labai laikosi etiško elgesio principų, mėgsta tyrinėti pasaulį ir analizuoti informaciją, be to patys yra labai įtaigūs ir sugeba įtikinti kitus. Tai – labai artistiškos ir visose srityse kūrybingos asmenybės. Jie labai darbštūs, visada ieškantys veiklos ir užsiėmę žmonės.

Medžio elemento žmonės visada tenkinasi tuo, ką turi ir nesiveržia peržengti savo galimybių ribos, nors jų interesų ratas iš tiesų platus ir įvairus. Jie – ištikimi draugai, labai atjaučiantys, taip pat puikūs komandiniai darbuotojai.

Medžio žmonių trūkumas – savo galimybių neapskaičiavimas. Neretai jie prisiima užduočių kur kas daugiau, nei sugeba įgyvendinti, todėl persidirba. Patarimas – mažinti prisiimamų darbų apimtis ir išmokti apskaičiuoti savo jėgas. Tam tikromis aplinkybėmis jie gali pasinerti į kraštutinumus - viskas arba nieko.

Vandens žmonės (paskutinis gimimo metų skaičius 2 arba 3) yra žavūs, noriai padedantys kitiems, atjaučiantys. Jie labai lankstūs ir sugeba plaukti pasroviui. Be to, jie protingi ir kūrybingi. Šie žmonės turi ypatingą vaizduotę ir nebijo jos panaudoti. Tarp jų nemažai filosofų ir mąstytojų, jie pakankamai nepriklausomi ir neretai įgyja kelias profesijas.

Vandens elemento atstovai įvaldę nepaprastai gerus bendravimo įgūdžius ir sugebėjimą įtikinti kitus. Taip pat verta paminėti jų diplomatinius gabumus. Jų labai gera intuicija, todėl jie sugeba įžvelgti tai, kas kitiems praslysta pro akis. Tai – puikūs organizatoriai ir ne mažiau geri vykdytojai, jie moka žmonėse įžvelgti tikrą talentą ir padėti jam atsiskleisti.

Vandens žmonės kartais gali ieškoti lengviausio kelio, o tai veda į veidmainystes ir manipuliavimą. Kartais jie nenori prisiimti atsakomybės, todėl pasiduoda kitų įtakai ir geriau daro taip, kaip jiems liepia, kad tik nereikėtų būti atsakingu už pasekmes. Jiems patartina tvirtai stovėti ant savo kojų ir eiti savo keliu.

Metalo žmonės (paskutinis gimimo metų skaičius 0 arba 1) dėka savo stipraus charakterio yra labai gyvybingi, nepriklausomi ir savarankiški. Jie myli save, bet moka pasirūpinti ir kitais žmonėmis. Jie gana santūrūs, bet esant išoriniam spaudimui, energingai ir tvirtai atstovės savo nuomonę. Šio Visatos elemento atstovai siekia tvarkos ir laikosi balanso visomis prasmėmis. Jie išsiskiria patikimumu ir ryžtingumu, nors kartais laikosi kiek nuošaliau, nesistengdami būti minios dalimi. Kai Metalo elemento žmonės žino, ko ieško ir nori, jų ryžto galima tik pavydėti, nes jokios kliūtys ar nesėkmės neprivers nukrypti nuo kelio.

Jiems nebūdinga vienatvės baimė ir esminis dalykas, kurio jie nori iš aplinkinių, tai jų pasiekimų ir sėkmės pripažinimas. Dėmesys ir įvertinimas šiems žmonėms labai svarbus.

Metalo žmonių trūkumu galima būtų įvardinti jų impulsyvumą. Sąmoningai ar ne, bet visi jie jaučia polinkį į prabangą, pinigus ir valdžią. Neretai jie gali taip pasinerti į savo poreikius, kad pradeda elgtis tiesiog neadekvačiai, nepagalvodami apie kitus. Gyvenime Metalo elemento žmonės labai reiklūs sau ir nori, kad kiti maksimaliai atitiktų jų aukštus standartus ir lūkesčius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis