3 Zodiako ženklai, kuriais nereikėtų aklai pasitikėti

Ko gero paklausus bet kurio žmogaus, ko jis negalėtų atleisti savo mylimam žmogui, dauguma nedvejodami atsakytų – melo. Tačiau vienas dalykas yra nekaltas melas bandant apsaugant kitą žmogų ir visai kas kita – piktybinis melas. Štai trys Zodiako ženklai, kurie, anot astrologų, dažnai griebiasi melo, kad išsisuktų iš tam tikrų situacijų.

Svarstyklės

Svarstyklės – labai permainingi žmonės. Jų įprotį meluoti galima sieti būtent su negalėjimu apsispręsti kaip gyventi ir kaip elgtis. Tai, kas joms atrodo gerai šiandien, rytoj gali atrodyti visai kitaip. Deja, situaciją jos dažniausiai įvertina pavėluotai, kai nieko pakeisti jau nebegalima. Kaip tuomet išsisukti iš situacijos? Meluoti, jei tik prireiks. Kitas dalykas, verčiantis jas griebtis melo, - tai atsakomybės jausmo stoka. Svarstyklės gali iki paryčių linksmintis nesukdamos sau galvos dėl to, kad nepadarė kokio nors svarbaus darbo. Kitą dieną išeities vis tiek teks ieškoti, taigi greičiausiai jos ir vėl pameluos. Svarstyklės nemėgsta konfliktų, todėl melas joms dažnai yra vienintelė priemonė, padedanti išvengti šio nemalonumo.

Dvyniai

Sakoma, kad Dvyniai - dvilypės asmenybės. Iš tiesų, šio Zodiako ženklo atstovai kaip niekas kitas sugeba prisitaikyti prie aplinkybių. Jei kitas Zodiako ženklas nesutikdamas rėš savo nuomonę tiesiai į akis ar bent jau iš dalies išdrįs kaip nors išreikšti savo poziciją, tai Dvyniai kalbės tai, ką kiti nori girdėti. Dvyniai puikiai valdo savo emocijas, yra labai atsargūs, visada turi pasiruošę logiškus pasiteisinimus, taip kad išsisuka iš pačių įvairiausių situacijų.

Žuvys

Apdovanoti neribota vaizduote, gimusieji po Žuvies ženklu mėgsta viską pagražinti. Neįtikėtinai lengvai jiems pavyksta sukurti tokią iliuziją, kuria patiki visi. Įdomu tai, kad Žuvys retai kada meluoja, siekdamos sau naudos. Dažniausiai melo jos griebiasi tik dėl to, kad realybė joms tiesiog per niūri ir jos plaukioja savo fantazijų pasaulyje. Skirtingai nuo visų kitų pasižymėjusių „melagių“, Žuvys pačios patiki savo melu, o po to labai nuoširdžiai nebegali atskirti kur tiesa, o kur melas. Pykti ant jų už melą nereikėtų, juk jis tikrai nepiktybinis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis