COSMO merginoms - galybė vestuvių idėjų ir patarimų!

Vienų vestuvės didelės, kitų mažos, vienų prabangios, kitų kuklesnės, pašėlusios, klasikinės, gamtoje, restorane, Lietuvoje ar užsienyje... Bet visos šios vestuvės pasižymi vienu dalyku - jas organizuojančios poros svajoja apie tobulą šventę.

Norime pasidžiaugti, kad prie COSMO prisijungė Išteku.lt – puslapis, skirtas visiems, norintiems surengti sau ir artimiesiems nepamirštamą šventę!

Prieš trejus metus sukurtoje svetainėje jau yra daugiau nei 20 tūkstančių vestuvinių idėjų nuotraukų, kuriose įamžintos dekoro idėjos, nuotakų suknelės, vestuviniai žiedai, tortai ar net įdomiausios jaunavedžių pozos.

Patarimus straipsniuose dalina geriausi Lietuvos vestuvių profesionalai - kaip taupyti biudžetą, kaip planuoti vestuves ar išsirinkti vestuvių planuotoją, kokios gali būti vestuvių temos, naujausios tendencijos ir dar šimtai kitų. Išteku.lt taip pat rasite reportažų iš tikrų vestuvių, kurios buvo įamžintos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. O jau žiedus sumainiusios nuotakos nebereikalingais daiktais gali mainytis ar juos parduoti puslapyje esančiame turgelyje.

Kartą per metus Išteku.lt organizuoja didžiausią vestuvių parodą, kuomet būsimo sezono poros gali nuo pradžios iki pabaigos susiplanuoti savo šventę, gauti geriausius tiekėjų pasiūlymus, gyvai pabendrauti. Šiemet vestuvių paroda vyks spalio 22-23 dienomis „Compensa“ koncertų salėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis