Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Birželio 4-ąją prasidėsianti jaunatis darys įtaką tavo rimtiesiems planams: jie arba bus įgyvendinti, arba taip ir liks svajone. Kad ir koks būtų rezultatas, apie 20 dieną būtina atsipalaiduoti. Birželio 29-ąją Marsas pajudės tiesiai – prasidės veiksmo metas.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: smalsumo, žaismingumo, nenuobodumo – tavo gebėjimas mėgautis gyvenimu be galo užkrečiamas.
Tau trūksta: pakantumo – kartais pamiršti, kad ne visi geba kaip tu akimirksniu peršokti nuo vieno dalyko prie kito. Duok aplinkiniams laiko pasivyti!
Mados pojūtis: visada rengiesi pagal nuotaiką, tad tau reikia spintos, pilnos gražių spalvų ir raštų.
Tau malonumą teikia: spontaniškos savaitgalio išvykos su sava kompanija, kur gali juoktis ir jaustis laisvai.
Gundymo stilius: mažai kas tave taip įkaitina kaip geras pokalbis. Randi žmogų, nenusileidžiantį tau žodžių magijos menu, – žinai, kaip flirtuoti, kad jis taptų tavęs apsėstas.
Šį mėnesį: laukia sūkurys įvairiausių pokyčių, nuo kurių gali pavargti net tokia barbė devyndarbė kaip tu. Pasibaigus jaunačiai giliai įkvėpk (tai įvyks birželio 4-ąją) ir ramiau pasuk nauju, bet ne mažiau nuotykių žadančiu keliu. Meilės klausimais palankiausias mėnesio vidurys. Naujų karjeros galimybių lauk apie 20 dieną, kai prasidės pilnatis.
Tavo metai: yra metas žaisti, yra metas dirbti. Nesijausk kalta, kad šiuo metu regi tik kontorą. Sausis buvo esminis mėnuo judėti pirmyn – jei tinkamai pradėjai metus, rugsėjį arba lapkritį tavo sunkus triūsas duos rezultatų, tik nepraleisk reikšmingų ženklų. Meilei geriausi buvo kovas ir gegužė – leisk jų bangai nešti tave per visą vasarą.
Tau reikia: susitelkti į tai, kas svarbu, ir to neatidėti.

Tavo meilės dvyniai
Avinas: esate kūrybinga ir be galo aktyvi pora – visose gyvenimo srityse.
Šaulys: kai jūsų gyvi ir smalsūs protai sueina draugėn, prasideda tikra magija.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Iki šiol tavo socialinis gyvenimas sukosi kaip vilkelis. Tačiau 12 dieną teks spausti stabdžius, nes visą dėmesį turėsi sutelkti į delikačius darbinius reikalus. 17 dieną romantiškoji Venera atrieda į tavo ženklą, o po savaitės prie jos prisideda Saulė – sveika, meile!
TAU REIKIA: atostogų. Kuo skubiau.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: gali būti, kad jis atrodys atitolęs, atšalęs. Tai ne tu – tai vis darbai.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Norisi tik gerai leisti laiką su draugais. Birželio pradžioje gali kilti visai nebeplatoniškų jausmų senam geram bičiuliui. Kiek tai rimta, išaiškės mėnesio pabaigoje, kai į tavo tikros meilės zoną 20 dieną įžengs pilnatis.
TAU REIKIA: surengti vasaros šventę draugams.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: vieną kitą vakarą praleiskite atskirai – pakurstykite ilgesį.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Visų akys nukreiptos į tave. 4 dieną žavesio valdovas Jupiteris suteiks sėkmės ir teigiamos energijos. Tau tik reikia nepraleisti pro akis smulkmenų. Esi optimizmo ir praktiškumo derinys, tad mėnesio pabaigoje pridėk šiek tiek jausmingumo. Meilei svarbi 27-oji.
TAU REIKIA: spausti greitį darbe.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jį užkniso darbiniai rūpesčiai. Padėk jam atsipalaiduoti – drauge pagelbėsi pažvelgti į situaciją iš šono.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Šį mėnesį veržkis aukščiau nei dangus, nesvarbu, su kuo būtų susiję reikalai – su darbais ar atostogomis. Pirmąją mėnesio pusę palik namie visus kompleksus ir susivaržymus – gali būti, kad tuo metu sutiksi ypatingą žmogų. Visi piniginiai reikalai susitvarkys mėnesio pabaigoje, kai Marsas pajudės tiesiai.
TAU REIKIA: bent vieną savaitgalį ištrūkti pailsėti.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis bus įsisukęs į darbus ir visiškai neturės laiko pailsėti. Parūpink jam mažas atostogas namie.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Spausk pauzės mygtuką. Šį mėnesį reikia telktis į vidinius pokyčius, o ne į išorinius veiksmus. Jei reikės priimti svarbų sprendimą, apsvarstyk visus už ir prieš. Rūkas prasisklaidys 9-ąją, atverdamas kelią tiesos bombai, kuri sprogs mėnesio pabaigoje.
TAU REIKIA: nusitaikyti į tikslą ir jo siekti.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis bus valdomas nuotaikų, nė pats nežinos, ko nori. Tad imk reikalus į savo rankas.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Tavo santykių zonoje išsirikiavusios planetos privers širdį plakti vienu ritmu su nauju meilės objektu – tai laukia mėnesio pradžioje. Būk atkaklesnė su juo 20 dieną, ir mėnesio pabaigoje jau būsite neišskiriami.
TAU REIKIA: apsupti save dalykais, iš kurių semtumeisi įkvėpimo.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jo jausmai tau liesis sraunia upe. Nebijok jam garsiai pasakyti visko, ką jauti, o svarbiausia – ko nori (kalbame apie tai, kuo galima užsiimti miegamajame).

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Su darbais, kad ir kiek jų užgriūtų, turėtum kuo puikiausiai susidoroti. Sunkiau seksis puoselėti sveikatą – koją gali pakišti pernelyg didelis polinkis į smaližiavimą. Jei taip nutiks, būtina sportuoti, kitaip problemos tik stiprės. Meilei geriausias metas – nuo 17 dienos.
TAU REIKIA: nesileisti blaškomai į visas puses.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis mėgina rasti tau laiko, nepaisydamas darbų gausos. Gal pagaliau ištrūkite savaitgalį į gamtą ir surenkite iškylą?

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Tai bent! Pirmąją mėnesio pusę, apie 6 dieną, kas nors sukels tau tokių intensyvių jausmų, kokių jau labai seniai nejutai. Kad išsaugotum sveiką protą, susitelk į darbą ir 12 bei 20 dienomis nepraleisk nuotaiką gerinančių projektų.
TAU REIKIA: pakviesti bičiules ir pasiausti su jomis mieste.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis bus kaip niekad dėmesingas ir aistringas. Atsakyk jam taip pat!

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Norisi, kad visi paliktų tave ramybėje. Pasikliauk nuojauta, ir rasi laiko pabūti viena birželio pradžioje, kai Saulė sudarys tinkamą kampą su mistiškuoju Neptūnu. Vėliau lik arčiau šeimos ir draugų – kalbame apie mėnesio pabaigą, maždaug 27 dieną.
TAU REIKIA: kelių vakarų, kai iš viso nieko neveiktum.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: viskas, ko jam reikia šią vasarą, esi tu. Raskite laiko jaukiems vakarams žvakių šviesoje.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Birželį zvimbsi kaip bitė darbininkė, tačiau darysi tai su entuziazmu. Jo pikas bus mėnesio viduryje, kai 12 dieną Saulė suformuos itin gerą kampą su Uranu tavo ženkle. Protas veiks ypač aštriai. Mėnesio pabaigoje, kai 29 dieną Marsas pajudės tiesiai, visi, kuriems reikės šviežių idėjų, kreipsis į tave.
TAU REIKIA: svarbius sprendimus priimti tik mėnesio pabaigoje. Leisk jiems iki tol subręsti.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: beveik nesimatysite, nes jūsų darbotvarkės visiškai nesutaps.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Šį mėnesį tiek juoksiesi, kad šonai skaudės. 6j dieną prisimink save ir draugus – tau reikia atsipalaiduoti, pasirūpinti savimi ir pabūti tarp tau brangių žmonių. Saulei 20 dieną pajudėjus į Vėžio ženklą, viskas stos į vietas.
TAU REIKIA: SPA dienos “tarp mūsų, mergaičių”.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jam taip norės vartytis ant sofos, kad bus sunku atskirti, kur sofa, o kur – jis. Stenkis būti jam švelnesnė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis