Vilniuje merginos varžysis dėl „Miss Racing“ titulo

Jau šiandien (penktadienį) 20 val. Pramogų banke, klube „Barracuda Shots Bar“ bus išrinktos pagrindinės pretendentės į „Miss Racing“ bei Vilniaus turo favoritė. Konkurso dalyvės klubo svečiams žadą surengti tikrą šou.

Merginos pasiryžusios pristatyti ne tik savo talentus bei kūrybinius sugebėjimus, bet ir kartu moteriškai grakštų, vasarišką Ballantine`s Brasil šokį "Brazilijos Ritmu" su profesionaliomis šokėjomis. Po šio pasirodymo konkurso komisija paskelbs žaviausią šokėją, kuriai bus įteiktas specialus Ballantine`s Brasil prizas.

Dar viena iš užduočių konkurso dalyvėms - vakaro metu pristatyti ir interpretuoti „MOHITO“ drabužius, kurie skirti drąsiai, aktyviai, laisvai, kūrybingai, žinančiai savo vertę ir norinčiai būti madinga merginai.

Šių rinkimų iniciatorė ir sumanytoja, vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentė Asta Jonušienė sakė, kad šiuo konkursu susidomėjimas buvo didžiulis - vos Cosmopolitan.lt puslapyje paskelbus atranką į šiuos rinkimus, organizatorius tiesiog užplūdo anketos. „Gavome beveik du šimtus užpildytų merginų anketų, kurios svajoja apie „Miss Racing“ titulą. Tad man nieko kito nebeliko, kaip kviestis pagalbą – kartu su komisijos nariais – Edvardu Žičkumi, Lina Bražinskaite-Tupivskoviene, Ingrida Kazlauskaite ir Kristina Tarasevičiūte peržiūrėjome net kelis šimtus anketų ir šiam vakarui, pirmajam atrankiniam turui atsirinkome dalį merginų, likusiųjų laukia antrasis pusfinalis, kuris vyks birželio 17d. Palangoje, naujai atsidariusiame klube “Buda Bar”. Antrajame pusfinalyje bus atrinkta visos 17 merginų. Džiugu tai, kad šiame konkurse neliks nuskriaustų, visos pretendentės į „Miss Racing“ bus kviečiamos į „ENEOS 1000 km lenktynes“, - sakė pagrindinė konkurso iniciatorė ir sumanytoja A. Jonušienė.

Šį vakarą susipažinsime su pirmojo pusfinalio merginomis bei išrinksime Vilniaus turo favoritę – nugalėtoją, kuriai bus įteiktos rėmėjų dovanos bei profesionalios floristės Inesos Borkovskos gėlių karūna. Vilniaus turo favoritę rinks atsakinga rinkimų komisija: šios komisijos pirmininkė, asociacijos „Racing Ladies“ prezidentė Asta Jonušienė, žinomas televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Edvardas Žičkus, “Algirdai by Speed-Styling“ komandos lenktynininkas Deividas Jocius, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė bei psichologė, aktorė Lina Bražinskaitė - Tupivskovienė. Prie šio žavaus komisijos penketuko jungiasi ir dainininkė Rasa Kaušiūtė bei papildomai merginas vertins plaukų stilistas Robertas Danisevičius. Jis prie Mohito aprangos sukurs merginoms šukuosenas ir bendraus su jomis individualiai. Komisai talkins ir savo favorites rinks ir Monika Šalčiūtė. Ji ko gero geriausiai Lietuvoje žino kaip elgtis su gerbėjais socialiniuose tinkluose, todėl nugalėtojai galėsduoti daug naudingų patarimų.

Dėl „Miss Racing“ titulo varžysis beveik dvidešimt gražuolių, o „Miss Racing“ nugalėtoja taps - kitų metų „ENEOS 1000 km“ lenktynių „veidu“. Kitos trys nugalėtojos bus deleguotos į Belgiją, į Zolder trasą, kur vyks 24 val. lenktynės, kuriose merginos atstovaus kaip „Grid Girls“ Comparex lenktynininkų komandai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis