Kokie demonai valdo tavo Zodiako ženklą

AVINAS

Už kiekvieno Avino nugaros stovi Neapykantos ir Egoizmo Demonas. Tamsioji pusė provokuoja pyktį, netoleranciją, nenorą pripažinti savo klaidas, neapgalvotus poelgius, įžūlų elgesį.


JAUTIS

Jaučius valdo Pykčio ir Godumo Demonai. Pykčio Demonas Jaučiui trukdo būti atsidavusiu ir patikimu draugu, paverčia Jautį godžiu kitų atžvilgiu. Godumas skatina materializmą ir nenorą įsileisti dvasines mintis.


DVYNIAI

Dvyniuose slepiasi Intrigų demonas. Dvyniai gali tapti tikrais meilikautojais, pilnais melo, intrigų ir netikrumo. Visa tai slepiasi po lengva linksmumo ir lengvumo skraiste, mokėjimu bendrauti, megzti ryšius.


VĖŽYS

Vėžys yra Melo Demono dėmesio objektas. Paprastai Vėžys jaučia savo Demono priartėjimą ir jo nemėgsta. Dažnai Vėžiai negali su juo susitvarkyti, bet piktnaudžiauja jo jėga siekdamas asmeninių tikslų. Pavyzdžiui, Vėžys dažnai vargina savo artimuosius, giminaičius ir mylimuosius ašaromis bei priekaištais, kad juos nepakankamai myli, aplinkiniams įteigia kaltės jausmą.


LIŪTAS

Liūtui labai sunku kovoti su savo Tuštybės Demonu, kuris verčia jį jaustis aukštesniu ir visapusiškai geresniu nei kiti žmonės. Tuštybės demonas dovanoja Liūtui pasitikėjimą savimi, tačiau atima svarbiausią turtą - artimus žmones.


MERGELĖ

Mergeles kankina Nepasitenkinimo ir Pavydo Demonas. Pavydas nuodija sielą, o nepasitenkinimas gyvenimu virsta ir nepasitikėjimu aplinkiniais, atitolina Mergelę nuo draugų ir mylimųjų. Toks Demonas gali Mergelę privesti iki apatijos, o veliau ir iki ligų.


SVARSTYKLĖS

Ant Svarstyklių peties stovi Nuotaikų Demonas. Demonas skleidžia abejones dėl visų reikalų, jausmų, meilės, partnerių, draugų. Ši nuotaikų dvasia gundo Svarstykles žaisti žmonių jausmais ir silpnybėmis, gražiai juos laikyti tam tikrame atstume nuo savęs, būti savanaudžiu. Taip tas Svarstyklių demonas yra koketiškas, žadina moteris amžinai gundyti ir apgaudinėti vyrus.


SKORPIONAS

Skorpionas - Keršto Demono pavaldinys. Kai prabunda Skorpiono Zodiako Demonas, jį kankina įtarimai, kad jį visi apgaudinėja. Tai sukelia aklą ir įsisenėjusį pyktį ant tų, kurie nepateisina vilčių. Skorpionas tuomet keršija arba kenčia nuo patologinio pavydo, ypač dėl savo mylimųjų.


ŠAULYS

Šauliui vadovauja Puikybės Demonas. Demonas iššaukia aroganciją ir tuščią Šaulio puikybę, kritikos atmetimą ir išskirtinumo jausmą, kuris atitolina nuo žmonių.


OŽIARAGIS

Ožiaragis yra Šaltumo ir Abejingumo Demono grobis. Šaltumo Demonas prabunda tada, kai Ožiaragis nusivilia, kai jį išnaudoja, išduoda, atstumia. Piktoji dvasia priverčia ignoruoti žmonių prašymus ir galvoti tik apie save, dėl to Ožiaragio siela kietėja ir tamsėja.


VANDENIS

Vandenis - Atskirties Demono objektas. Vandenio Demonas apdovanoja jį panieka aplinkiniams, savęs ir savo galimybių pervertinimą. Atskirties Demonas stengiasi nuo Vandenio atstumti žmones, kurie jam linki gero ir jį myli. Vandeniams reikia branginti draugystę ir meilę, kitaip jie rizikuoja likti vieniši.


ŽUVYS

Žuvys gali būti sugadintos Ydų Demono. BŪtent šis demonas verčia Žuvį būti prieštaringa asmenybė – tai rezga intrigas, kuria blogį ir žiauriai reaguoja į nuoskaudas, tai neria į įvairių pagundų ir netgi ištvirkimo vandenis, ieško abejotinų malonumų šaltinių, tokių kaip alkoholis arba narkotikai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis