Neįprastas dantų šepetukas mažiesiems, kurie ne itin mėgsta valytis dantis

1891 m. Nyderlanduose įsteigta įmonė – Philips – tai daugialypė sveikatos ir gerovės skatinimo įmonė. Philips sukurtos programos EcoVision tikslas – iki 2025 m. sukurti sveikesnį ir ilgaamžį pasaulį bei pagerinti 3 milijardų žmonių gyvenimą. Tai įgyvendinama, kuriant prasmingas naujoves tokiose reikšmingiausiose srityse kaip sveikatos priežiūra, namų apyvokos prekės ir apšvietimas. Viena iš tokių naujovių – Sonicare For Kids dantų šepetėlis,kuris kartu su nuotaikinga aplikacija padeda vaikams geriau ir teisingiau valyti dantis.

Kas yra Sonicare For Kids dantų šepetėlis?

Sonicare For Kids – tai inovacinis sonic technologijos dantų šepetėlis, skirtas 4 -10 metų amžiaus vaikams. Šepetėlis atlieka daugiau kaip 30 000 judesių per minutę ir veikia sonic technologijos pagrindu. Dantų šepetėlio viduje yra specialus mikročipas, kuris sukelia elektromagnetines bangas, kurios sukelia dantų šepetėlio šerelių aukšto dažnio vibraciją. Didelis vibracijos intensyvumas burnos ertmėje sukelia seilių mikrocirkuliaciją, kuri veikia kaip dinaminė srovė, patenkanti į paprasto dantų šepetėlio šerelių nepasiekiamas vietas, pavyzdžiui, tarpdančius ir po dantenų linija, ir nuvalanti ten susidariusias apnašas. Šio fenomeno dėka Sonicare dantų šepetėlis suskaldo apnašas net tada, kai jis laikomas 3 mm atstumu nuo dantų.

Kruopštų ir teisingą dantų valymą užtikrina interaktyvi aplikacija, kuri sinchronizuojama su vaiko dantų šepetėliu ir padeda žaidžiant mokytis burnos ertmės priežiūros. Dantų valymo mokytojas skatina vaiką ilgiau ir geriau valyti dantis. Kiekviena valymo sesija prasideda aiškiais vaizdiniais valymo technikos nurodymais, o aplikacija stebi ir fiksuoja bendrą valymo nurodymų vykdymo pažangą. Vaikams tai smagus mokymosi procesas, o tėvai gali sekti proceso eigą. 98 proc. apklaustų tėvų patvirtina, kad lengviau įkalbėti vaikus ilgiau ir geriau valyti dantis.

Kokie yra Sonicare For Kids dantų šepetėlio privalumai?

Nepakankamas apnašų nuvalymas nuo visų dantų paviršiaus padidina dantų karieso ir dantenų susirgimų riziką. Rankiniu dantų šepetėliu galima atlikti tik apytiksliai 300 šepetėlio judesių per minutę, juo neįmanoma pasiekti ir išvalyti sunkiai pasiekiamų burnos ertmės vietų, be to, dažnai nusižengiama, skubant, nenoriai, paviršutiniškai ir pernelyg greitai valant dantis.

Pagrindiniai Sonicare For Kids privalumai:

- 98 proc. apklaustų tėvų patvirtina, kad lengviau įkalbėti vaikus ilgiau ir geriau valyti dantis.

- Sonic technologijos dėka Sonicare For Kids nuvalo net iki 75 proc. daugiau apnašų palyginti su paprastais, rankiniais dantų šepetėliais, tuo pačiu švelniai saugodamas dantenas.

- Remiantis tyrimais, Sonicare For Kids yra žymiai efektyvesnis ir už kitus parduodamus elektrinius vaikiškus dantų šepetėlius.

- Sonicare For Kids dantų šepetėlis užtikrina efektyviausią dantų karieso ir dantenų ligų profilaktiką.

- Sonicare For Kids dantų šepetėlyje yra laikmatis su muzika, todėl dantų valymo procesas yra įdomesnis, nes užtikrinamas kruopštus, pakankamos trukmės dantų valymas visose 4 burnos ertmės srityse.

- Sonicare For Kids dantų šepetėlį galima įkrauti pakartotinai ir naudoti neribotą laiką, būtina tik kartą per 3 mėnesius pakeisti dantų šepetėlio galvutę.

- Komplekte yra 8 įvairių spalvų keičiami dantų šepetėlio skydelio lipdukai, kuriuos ir mergaitės, ir berniukai gali išsirinkti bei susikurti unikalų savo dantų šepetėlio dizainą.

- Sonicare For Kids rekomenduoja ir patys savo vaikų burnos ertmės priežiūrai pasirenka 91 proc. stomatologų.

Philips Sonicare For Kids programa sinchronizuojama su vaiko sonic dantų šepetėliu, siekiant padėti žaidimų metu išmokti burnos ertmės priežiūros. Dantų valymo mokytojas skatina vaiką ilgiau ir geriau valyti dantis. Kiekviena valymo sesija prasideda aiškiais vaizdiniais valymo technikos nurodymais, o aplikacija stebi ir fiksuoja bendrą valymo nurodymų vykdymo pažangą. Vaikams tai smagus mokymosi procesas, o tėvai gali sekti proceso eigą.

Naudodami Philips Sonicare For Kids dantų šepetėlį ir programą, vaikai patys gali išmokti teisingai valyti dantis. Programa sinchronizuojama su vaiko sonic dantų šepetėliu per Bluetooth sujungimą, siekiant pavaizduoti teisingo dantų valymo metodus ir stebėti pasiekimus. Be to, vaikai gali sužinoti, ar jie gerai valo dantis, ir gauti prizą už gerai atliktą darbą. Veiksmingas mokymas – 98 proc. apklaustų tėvų patvirtina, kad lengviau įkalbėti vaikus ilgiau ir geriau valyti dantis. Tai žaismingas būdas padėti vaikams įgyti burnos higienos įgūdžius visam gyvenimui.

Philips Sonicare For Kids dantų šepetėlis ir programa padeda naujoviškai ir linksmai valyti dantis. Pagrindinis programos herojus – žavusis Sparkly, kuriam labai patinka švarūs dantys. Vaikai rūpinasi Sparkly, kol programos dantų valymo mokytojas skatina juos ilgiau ir geriau valyti dantis. Kaskart, kai vaikai gerai išsivalo dantis, Sparkly pralinksmėja, o vaikai už gerai išvalytus dantis gauna prizus. Vaikai gali atblokuoti reikmenis ir papuošti Sparkly arba laimėti maisto produktų sveikai pavalgyti mėgstančiam pūkuotam gyviui. Tėvai gali kontroliuoti programos siūlomus prizus.

Kai vaikai išmoksta valytis dantis, visa kita atliks mūsų sonic technologija. Pagal šią technologiją sukurtas Philips Sonicare For Kids dantų šepetėlis yra net iki 75 proc. veiksmingesnis palyginti su įprastais dantų šepetėliais, todėl vizitai pas dantų gydytojus yra daug malonesni.

Naudojantis Philips Sonicare For Kids dantų šepetėliu su Bluetooth galimybe, programos Quadpacer funkcija fiksuoja, kiek kartų dantys valomi realiu laiku. Ji nustato, valymo sesijos pradžią, pertraukas ir pabaigą. Integruotos atminties ir laikmačio ant dantų šepetėlio rankenėlės dėka galima išsaugoti net iki 20 valymų informaciją, nesinaudojant programa. Sekantį kartą vienu metu naudojant programą ir rankenėlę, šių valymų informacija sinchronizuojama su programos kalendoriumi. Nuolat galima gauti prizus už sėkmingą valymą, o jūsų vaikas nuolat galės stebėti savo pasiekimus.

Siekiant skatinti teisingo dantų valymo įgūdžius, Philips Sonicare For Kids elektrinis dantų šepetėlis su Bluetooth funkcija sujungiamas su programa ir padeda vaikams palaipsniui didinti valymo laiką. Tikslas – pasiekti stomatologų rekomenduojamas dvi minutes. Naudodamiesi programa vaikai gali mėgdžioti programoje matomą mokytoją, kol pastarasis kruopščiai išvalo visas burnos ertmės dalis. Valymo mokytojas skatins vaikus daugiau laiko skirti kiekvienai burnos ertmės daliai. Vaikai, kurie dantis valys ilgiau, bus apdovanoti švariais dantimis besimėgaujančiu Sparkly. Tai žaismingos dantų valymo pamokos, kurios pravers visą gyvenimą.

Kur įsigyti Philips Sonicare For Kids dantų šepetėlį?

Daugiau apie Sonicare For Kids dantų šepetėlį ir galimybes jį įsigyti galite sužinoti www.philips.lt/sonicare.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis