Prabangus Rusijos oligarchų dukrelių gyvenimas

Šios merginos šiek tiek pašaipiai vadinamos „minigarchėmis“. Jos - turtingų oligarchų dukrelės, besimėgaujančios neribota laisve ir dar mažiau ribojamais pinigais. Tiesa, gali būti, kad tai visiškai klaidingas įspūdis, kurį pačios merginos sukuria viešai keldamos nuotraukas į socialinius tinklus ir demonstruodamos prabangaus gyvenimo akimirkas.

Galbūt ne viena atsidariusi šį straipsnį po nosimi paburbės „Ir ką? Turi tai ir demonstruoja!“ O mes nieko blogo ir nesakome! Priešingai, mums labai smalsu pasižiūrėti, kaip gyvena kiti, ypatingai, jeigu jie turi ką parodyti. Taigi žiūrime!

Anastasija Kudriashkina

Kompanijos „UGMK-Holding“ komercijos direktoriaus dukra, studijuojanti žurnalistiką ir puikiai žinoma Rusijoje dainininkė. Nors išgarsino ją visai ne dainavimas, o grandiozinė šventė, surengta jos 18-ojo gimtadienio proga. Kokio lygio šventė tai buvo gali spręsti iš sumokėtos nemenkos sumelės - maždaug 150 000 eurų. Jei tau tėveliai padovanotų tokį gimtadienį, spauda greičiausiai ir apie tave parašytų.

A photo posted by Настя Кудри (@nastyakudry) on Feb 17, 2016 at 9:40am PST

Julia Stakhiva

23 metų Julia studijuoja Londone ir nevengia garsiai kalbėti apie save. Tiksliau, apie savo išskirtinį grožį ir turtus. Julia pristato save kaip modelį, TV laidų vedėją, blogerę ir tiesiog garsią asmenybę. Ir negalime pasakyti, kad tai melas. Žiniasklaida iš tiesų apie ją rašo. O kaip čia nerašysi, kai mergina nebijo žarstytis skambiomis frazėmis, puikiai tinkančiomis skandalingoms antraštėms. Pavyzdžiui: „Aukštuomenėje labai svarbu gerai atrodyti, būti lieknai, turėti gražius plaukus, todėl kosmetines injekcijas ir plastines operacijas galima drąsiai pradėti darytis jauname amžiuje“. Arba dar vienas perliukas: „Ofisinis darbas ne man. Aš pernelyg gerai atrodau ir esu per daug tam išsilavinusi“. Na ir dar... „Noriu, kad visi pavydėtų mano grožio“. Ties tuo ir baigsime.

Anastasia Koveshnikova

Rusijoje mergina seniai buvo žinoma kaip vieno oligarcho dukrelė, bet jai pavyko išgarsėti ir savo vokaliniais sugebėjimas. Tiesa, mes jau geriau liktume nežinomos, nei prisidarytume viešai gėdos. Bet čia jau kiekvienam savo. Taigi Anastasia atėjo į muzikinio šou „Balsas“ atranką. Bet sudainavo taip prastai, kad komisijos nariai pagalvojo, jog tai tiesiog pokštas.

Kristina Ozimkova

Labai turtingo statybų magnato dukrelė Kristina rankų sudėjusi nesėdi. Ji yra išleidusi daugybę savo vardo drabužių, papuošalų ir kitų daikčiukų. Nieko blogo pasakyti negalime ir nenorime - džiugu, kad mergina rado savo nišą!

Elen Manasir

„Nuo mažens augau jausdama, kad galiu turėti viską, tereikia man to panorėti“ - viename interviu pasakojo Elen. Galbūt tai ir yra priežastis, kodėl ši mergina, turėdama milijonus, elgiasi kiek kitaip nei dauguma oligarchų dukrelių: ne itin demonstruoja prabangą, nesidalina su žiniasklaida savo asmeninio gyvenimo detalėmis ir apskritai, gyvena ramų šeimyninį gyvenimą, per daug nelįsdama į viešumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis