Finansinis horoskopas antrajai 2016 metų pusei

AVINAS
Panašu, kad gali šiek tiek atsipalaiduoti. Nors šiais metais didelės finansinės krizės tau negrėsė, vis tik pirmąją metų pusę turėjai įtemptai dirbti, kad galėtum leisti savęs nevaržyti. Antroji metų pusė bus kiek lengvesnė. Gal dėl to, kad pati labiau atsipalaiduosi ir leisi sau dažniau pasimėgauti gyvenimu, o gal dėl to, kad pagaliau sunkus darbas duos vaisių. Didelių karjeros šuolių ir kardinalių permainų nežadama, tačiau sukti galvos dėl elementarių išlaidų greičiausiai nereikės, taigi tiesiog pasimėgauk gyvenimu!

JAUTIS
Turėtum įsisamoninti, kad vien taupydama nieko nepasieksi. Keisk savo požiūrį! Jei nori daugiau turėti, turi ne taupyti, o stengtis daugiau uždirbti. O tą tau padaryti padės pats likimas ir, žinoma, tavo neišsemiama energija ir noras kažką veikti. Antrąją metų pusę turėtum nebijoti aplinkiniams aiškiai parodyti, ką ir kiek nuveikei bei ko nusipelnei. Nustok laukti, kol būsi pastebėta. Parodyk save pati! Pamatysi, kaip ši strategija tau išeis tik į naudą. Laukia geresnės pareigos, didesni pinigai, o gal ir visai nauji darbiniai horizontai.

DVYNIAI
Pirmoje metų pusėje Dvynių ženklo atstovams vertėjo nebijoti rizikuoti ir kardinaliai keisti savo gyvenimą. Dabar taip pat ne per vėlu, tik nereikėtų to daryti aklai. Žvaigždės šypsosis toms, kurios žengs nedideliais žingsneliais. Suprantama, kad tau, tokiai nenuoramai, visko norisi čia ir dabar, bet per daug neskubėk. Įsileisk naujas galimybes į savo gyvenimą palaipsniui. Būtinai imkis naujos veiklos, kuri praplėstų tavo, kaip puikios darbuotojos, įvaizdį ir galimybes. Pavyzdžiui, lankyk kalbos kursus, jei jauti, kad čia turi spragą. Tokia investicija į save turėtų netrukus atsipirkti. Šiais metais tavo finansinei sėkmei trukdo tik vidinis nepasitikėjimas savimi, taigi pašalink šią kliūtį ir pamatysi akivaizdžias permainas.

VĖŽYS
Ko jau ko, bet galimybių tau tikrai neturi trūkti. Klausimas, ar tu visas jas pastebi ir jomis pasinaudoji. Šiais metais tavo užduotis - išlaikyti balansą. Pinigų netrūks, bet ir išlaidų bus įvairiausių. O gal būtų tiksliau sakyti, kad bus ne išlaidų, o noro išlaidauti. Neskubėk leisti pinigų. Šiais metais tau geriau pataupyti ir atsidėti pinigus atsargai, nes laukia ne vienas įdomus, bet šiek tiek rizikingas pasiūlymas. Jei norėsi išbandyti tas naujas galimybes, geriau turėti finansinį pagrindą po kojomis, kad nereikėtų baimintis nesėkmės. O išbandyti kažką naujo tau tikrai verta. Gali būti, kad tai bus tavo naujo gyvenimo pradžia!

LIŪTAS
Jeigu pirmoje metų pusėje sėkmė Liūtams ne itin šypsojosi, tai dabar horizonte jau matosi pirmieji šviesos spinduliai. Iki jų dar teks pabėgėti, bet... Svarbu, kad jie matosi! Vasara Liūtams – aukso laikas. Būtent dabar turėtum ypatingai stengtis maksimaliai išnaudoti visas galimybes - daugiau rodyk savo gabumus, nebijok pasireikšti, bendrauk, siūlyk idėjas ir t.t. ir jau rudeniop tavo pastangos duos apčiuopiamus vaisius, kurie turėtų būti tokie saldūs, kokių net nesitikėjai.

MERGELĖ
Mergelėms šie metai tiesiog ypatingi. Tiek metų pradžioje, tiek antroje pusėje žadamas karjeros šuolis ir netikėtos piniginės įplaukos. Tik nereikia apsvaigti ir pamesti galvos. Turi elgtis labai racionaliai. Panašu, kad likimas tau atsiųs įvairių galimybių, bet nepulk bet kur stačia galva, susižavėjusi pažadais. Viską gerai apgalvok, pasverk, iki galo išsiaiškink visas sąlygas. Nebijok derėtis ir reikalauti geresnių sąlygų, nes tau likimas dabar labai palankus, o tai, ką susikursi šiais metais, greičiausiai taps tavo rimtu pagrindu ir ateičiai. Nepraleisk progos pasitiesti rimtą pamatą!

SVARSTYKLĖS
Svarstyklėms 2016 metai - pamąstymo periodas, kuomet neverta labai ardytis ir geriau ramiai pagalvoti, ko iš tiesų šiame gyvenime jos nori. Likimas šiam Zodiako ženklui palankus, tačiau koją pakiša charakteris. Įvairiausių pasiūlymų ir galimybių tau greičiausiai nestigs, bet tam, kad tos galimybės duotų ilgalaikės finansinės naudos, turėsi iš peties padirbėti. Toms, kurios jau pasinėrė į naujus projektus ir naujas veiklas, patariama ir toliau dėti visas įmanomas pastangas, kad darbai būtų atlikti kokybiškai ir iki galo. Dar šiek tiek pakentėk ir jau kitais metais galėsi atsipalaiduoti - įdirbis padarys savo ir pinigai pradės suktis patys. Na, o toms, kurios vis dar trypčioja vietoje, dabar geriau ir neskubėti. Naujus projektus geriau atidėti vėlesniam laikotarpiui - antroji rudens pusė tau bus palankesnė.

SKORPIONAS
Skorpionių gyvenime viskas teka sava vaga. Galimybės pačios pas tave gal ir nesiveržia, bet jeigu nesi patenkinta esama situacija, visuomet gali bandyti ieškoti naujų perspektyvų. Tačiau prieš tai pagalvok, ką konkrečiai tu nori keisti ir kas konkrečiai tau yra nepriimtina. Kitaip tariant, nekeisk vieno darbo į kitą, jeigu tai bus daugiau mažiau lygiaverčiai pasiūlymai. Pabėgus nuo vieno vilko prie kito, savo problemų neišspręsi. Tokiu atveju geriau jau palauk metų pabaigos, kai likimas pradės rodyti pirmuosius palankumo ženklus ir atvers tau kelią į naujas galimybes.

ŠAULYS
Nepaisant to, kad Šauliams šie metai ganėtinai dosnūs, vis tik jau metas galvoti apie tai, kas bus toliau. Turi pradėti ieškoti naujų galimybių, net jeigu dabar jautiesi labai stabiliai. Tavyje yra daug potencialo, kurį reikia realizuoti. Gal verta pagalvoti apie naujas karjeros perspektyvas? Nesėdėk vietoje sudėjusi rankų ir ženk į priekį bent mažais žingsneliais, kad jau kitų metų pradžioje būtum tvirtai pasiruošusi kažką keisti ir nesijaustum tarsi žuvis, išmesta į krantą ir turinti kažkaip išplaukti.

OŽIARAGIS
Galbūt pirma metų pusė Ožiaragiams ir nebuvo labai sėkminga, bet dabar viskas po truputėlį pradeda keistis. Tiesa, turi keistis ir tu pati. Ant lėkštutės niekas nieko neatneš, bet tai nereiškia, kad turi likti toje pačioje baloje ir laukti, kol tave ištrauks. Jei nori įsitvirtinti ir netgi pakilti karjeros laiptais – darbas turės tapti prioritetu. Išsikelk sau aiškius tikslus ir judėk jų link. Jei iš tiesų stengsiesi, o ne tik apie tai kalbėsi, jau metų pabaigoje tavęs laukia saldus atpildas, kuris kitais metais tik dar labiau didės. Norinčioms keisti darbą tai patariama daryti artimiausiais mėnesiais.

VANDENIS
Drąsioms Vandenėms antra metų pusė žada teigiamus išbandymus. Turėtum sulaukti labai įdomių pasiūlymų ir naujų galimybių, kurios gali kardinaliai pakeisti visą tavo gyvenimą. Bet, kaip jau minėjome, tokiems pokyčiams prireiks drąsos, kuri turėtų atsipirkti su kaupu. Na, o toms, kurios permainoms kol kas nepribrendo, antroje metų pusėje patariama tiesiog ieškoti balanso tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, kad nenukentėtų nei vienas, nei kitas. Pinigais iš dangaus nelis, bet ir per daug susispausti nereikės. Taigi pasirink, kas tau priimtiniau šiame etape - tiesiog ramiai gyventi ar pakovoti dėl savo ateities.

ŽUVYS
Pirmoji metų pusė Žuvims buvo ganėtinai rami. Antroje metų pusėje didelių atsitiktinių permainų taip pat nežadama. Tačiau norinčioms kažką keisti, laikas labai palankus. Dabar pats metas pradėti dairytis naujų darbų, jeigu jau jauti, kad šiek tiek užsisėdėjai. Vienintelis svarbus patarimas tau - nusibrėžti labai aiškias ribas, kurias tu turi perlipti. Pavyzdžiui, naujame darbe (arba tame pačiame) gauti tokią ir tokią algą, tokią ir tokią padėtį. Kol kas dar tik dairykis ir strateguok, o artėjant rudeniui jau imkis ryžtingesnių veiksmų, kad visa tai virstų realybe. Ir svarbiausia nebijok, nes tu net neįsivaizduoji kaip viskas gali pasikeisti, jeigu pagaliau išdrįsi žengti tą žingsnį pati, o ne lauksi, kol būsi pastebėta!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis