2 Zodiako ženklai, kurie tau labiausiai tinka

1. Avinas + Vandenis arba Dvyniai
Avino ženklo atstovai iš prigimties linkę į avantiūras. Jiems reikia žmogaus, kuris juos stimuliuotų ir nuolat kažką keistų. Tokia sąjunga bus sėkminga!

2. Jautis + Žuvys arba Vėžys
Jaučio ženklo atstovai gyvenime vadovaujasi tradicinėmis vertybėmis, jiems labai svarbi šeima ir namai. Jautį pavergti galima, kai į jo besąlyginę meilę atsakoma tuo pačiu. Su šiais žmonėmis galima sukurti tvirtus ir laimingus santykius!

3. Dvyniai + Avinas arba Liūtas
Dvynių ženklo atstovai racionalūs, jie ieško stabilumo. Bet jiems labai nepatinka nuobodžiauti! Dvyniams reikia linksmo, šmaikštaus partnerio, kuris suteiks jų gyvenimui ryškumo.

4. Vėžys + Jautis arba Mergelė
Visas Vėžio ženklo atstovų gyvenimas – tai meilė. Bet užsitarnauti šių žmonių pasitikėjimą nėra lengva. Jie bus šalia tų, kurie niekada nenuvilia ir kurie deda pastangas kurdami santykius.

5. Liūtas + Dvyniai arba Svarstyklės
Liūto ženklo atstovai dosnūs, romantiški ir labai ekstravagantiški. Liūtai mėgsta komplimentus, ir apskritai dėmesį. Sąjunga su Liūtu tinka tokiam žmogui, kuris įpratęs santykiuose nesusireikšminti.

6. Mergelė + Vėžys arba Skorpionas
Mergelės ženklo atstovai atrodo emociškai šalti žmonės, bet iš tiesų jie viską labai giliai išgyvena. Šie žmonės vengia ginčų ir vertina namų jaukumą. Pavergti Mergelę galima švelnumu ir meile net tokiose situacijose, kai žmogus suklydo.

7. Svarstyklės + Liūtas arba Šaulys
Svarstyklių ženklo atstovai ieško labai stipraus partnerio, kuris atitiktų jų lūkesčius. Jie atkakliai siekia savo tikslo ir niekas negali jiems sukliudyti. Būnant šalia Svarstyklių tenka nuolat dirbti su savimi ir stengtis dėl santykių.

8. Skorpionas + Mergelė arba Ožiaragis
Skorpiono ženklo atstovai yra jausmingi, aistringi ir šmaikštūs. Svarbiausia santykyje su Skorpionu – priimti jį tokį, koks yra. Taip pat nereikia pamiršti, kad jie emociškai labai pažeidžiami, todėl su jais reikia elgtis labai jautriai ir supratingai.

9. Šaulys + Svarstyklės arba Vandenis
Meilė ir ištikimybė – geriausia dovana Šaulio ženklo atstovui. Su juo visada gera, tai labai savarankiškas žmogus, kuris niekada nesiurbia partnerio energijos, o daugiau jos duoda. Šauliai nori, kad juos vertintų.

10. Ožiaragis + Skorpionas arba Žuvys
Praktiškieji Ožiaragio ženklo atstovai nenori daryti klaidų ir vėliau dėl jų gailėtis. Ožiaragio grožis ir elegancija dera su stebėtinu gebėjimu prisitaikyti prie gyvenimo aplinkybių. Sąjunga su Ožiaragiu reiškia, kad jokiomis aplinkybėmis nebūsi paliktas nelaimėje!

11. Vandenis + Avinas arba Šaulys
Vandenio ženklo atstovai nepakenčia jokių apribojimų ir ieško partnerio, kuris taip pat mėgtų nuotykius. Vandeniai pasiruošę bet kokioms avantiūroms, kad tik pasiektų meilės palaimą. Vandenius traukia žmonės, kurie nuoširdžiai ir sąžiningai atveria jiems savo širdį.

12. Žuvys + Ožiaragis arba Jautis
Žuvų ženklo atstovai laimingi tada, kai supranta, kad yra mylimi. Šiems žmonėms nuolat reikia įrodinėti, kiek daug jie jums reiškia. Laiminga sąjunga su šio ženklo atstovu įmanoma tik tuomet, jei sieja bendri interesai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis