Akimirkos iš „Miss Racing“ dalyvių pasiruošimo finalui

Po neseniai praūžusios „Miss Racing“ pretendenčių atrankos, pirmojo pusfinalio nugalėtojos jau dalyvavo fotosesijoje. Taip prasidėjo pasiruošimas liepos 21-23 dienomis vyksiančioms „ENEOS 1000 km“ lenktynėms.

Pasak, šių rinkimų iniciatorės ir sumanytojos, vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentės Astos Jonušienės, merginos ne tik pasimatavo lenktynių uniformą, bet ir mokėsi pozuoti prieš fotoobjektyvą, mokėsi taisyklingos laikysenos bei kitų paslapčių. „Mūsų šūkis – grožis ir azartas neatsiejama lenktynių dalis! Merginos puikiai tai interpretavo fotosesijos metu, o mano pačios sukurtas suknelės eskizas, parinktas audinys ir spalvinės lenktynių detalės, dar daugiau atskleidė jų grožį“ – džiaugsmingai atviravo Asta.

Prie šios fotosesijos dirbo visa komanda, fotografas Almantas Mickus fotostudija „Ciklopas“, sukurti vizažistės Rūtos Černiauskaitės makiažai, o suknelių siuvėja Ana Abramova išmatavo netgi kiekvieną dalyvę asmeniškai, kad visos jos atrodytų lenktynėse nepriekaištingai.

Finale varžysis 17 gražuolių, o „Miss Racing“ nugalėtoja taps kitų metų „ENEOS 1000 km“ lenktynių veidu. Kitos trys nugalėtojos bus deleguotos į Belgiją, į Zolder trasą, kur vyks 24 val. lenktynės, kuriose merginos atstovaus kaip „Grid Girls“ Comparex lenktynininkų komandai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis