Sužinok, ką likimas tau žada pagal tavo gimimo dieną

Mūsų draugai Ineta.link dalinasi numerologiniu būrimu, kuris padės sužinoti, kas tavęs laukia šiandien, rytoj ar bet kurią kitą pasirinktą dieną.

Užsirašyk savo gimimo datą, pavyzdžiui, 1985.03.17. Sudėk visus savo gimimo datos skaičius: 1 + 9 + 8 + 5 + 0 + 3 + 1 + 7 = 34. Sudėk gautus skaičius taip, kad suma būtų iš vienženklio skaičiaus: 3 + 4 = 7.

Taip pat apskaičiuok dienos, kurios įvykius nori sužinoti, skaičius, pavyzdžiui, 2016.06.07:

2 + 0 + 1 + 6 + 0 + 6 + 0 + 7 = 22. Sudėk gautus skaičius: 2 + 2 = 4.

Dabar sudėk abu gautus skaičius: 7 + 4 = 11. Sudėk gautus skaičius, kad suma būtų iš vienženklio skaičiaus: 1 + 1 = 2.

Pagal pateiktas apskaičiuotų skaičių reikšmes sužinok kas tavęs laukia šią dieną:

1 – Veikite! Tai – ryžtingų veiksmų ir sėkminga diena. Veikdami Jūs galite išspręsti bet kokią problemą. Galite pradėti naujus darbus – pasisekimo galimybės labai didelės.

2 – Planuokite! Šią dieną geriau neskubėti, o gerai apgalvoti savo problemų sprendimus. Tai – pakilimų ir nuopuolių diena: ji gali prasidėti sėkmingai ir blogai baigtis, arba atvirkščiai: pradžia bus ne kokia, o pabaiga bus labai gera.

3 – Daugiau entuziazmo! Tai puiki diena bet kokiai veiklai. Visi pradėti darbai bus sėkmingi. Diena labai tinka kelionėms ir išvykoms.

4 – Užbaikite pradėtą! Šią dieną Jums reikėtų užbaigti nereikšmingus darbus. Dieną galite skirti mokslams, darbui. Bet nieko reikšmingo nepradėkite – viskas bus veltui.

5 – Nepaleiskite sėkmės! Rizikuokite net ir tada, kai neturite tam tvirto pagrindo. Šią dieną Jus gali aplankyti ilgai laukta sėkmė.

6 – Neskubėkite! Šią dieną geriau atsisakyti neapgalvotų veiksmų ir nepradėti nieko naujo. Šiandien rizika yra labai pavojinga.

7 – Kurkite! Užbaikite pradėtus darbus, klausykite draugų ir artimųjų patarimų. Gali būti, kad sėkmė Jūsų laukia būtent šią dieną.

8 – Įsijunkite! Reikšmingus ir svarbius klausimus šiandien spręsite greitai ir be jokių sunkumų. Jūs lydės sėkmė.

9 – Nugalėkite! Ši diena tinkama pradėti naujus darbus. Tai – asmeninių pergalių ir pasiekimų diena.

Už straipsnį COSMO dėkoja ineta.link

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis