Jaunas milijonierius viską pardavė ir nusprendė keliauti su šeima

25 metų milijonierius Garrettas Gee ir jo 29 metų žmona Jessica nenorėjo džiaugtis savo turtais sėdėdami prabangiuose namuose. Praėjusiais metais pardavę mobiliąją aplikaciją Scan (skanuojančią QR kodus) už 54 milijonus dolerių, visus pinigus jie padėjo į banką ir nusprendė gyventi savo malonumui.

2011 metais sukūręs QR aplikaciją, Gareettas tikrai net neįsivaizdavo, kad vieną dieną ją parduos už štai tokią sumą. „Aš žiūrėjau į savo banko sąskaitą, tuomet nusukdavau akis ir vėl pažiūrėdavau, kad įsitikinčiau, jog tai realybė. Pasidariau to vaizdo nuotrauką telefonu, bet nerodžiau žmonai. Mes kaip tik laukėmės antro vaiko ir tik tuomet, kai žmona jau turėjo gimdyti, norėdamas padėti jai įveikti tą sunkumą, ištiesiau telefoną ir parodžiau mūsų banko sąskaitą. Tai padėjo!“ - apie naujo gyvenimo etapą pasakoja Garrettas.

Maždaug metus laiko šeimyna bandė nuspręsti, kaip toliau gyventi. Jaunasis milijonierius tuo metu dar studijavo, taigi norėjo pabaigti mokslus. „Nauji namai ir automobiliai neatrodė teisingas pasirinkimas. Mums nereikėjo visų tų daiktų. Mes jauni, sveiki ir neturim didelių poreikių. Taigi pradėjome juokauti, kad gal viską parduokime ir tiesiog keliaukime, gyvendami iš to, ką gausime už savo turtą“ - sako Garretas, kurio juokai netikėtai virto realybe.

A photo posted by The Bucket List Family (@thebucketlistfamily) on Jun 14, 2016 at 5:56am PDT

Pardavę visą savo turtą jiedu su žmona gavo maždaug 45 tūkstančius dolerių. Būtent iš šių pinigų kartu su dviem vaikais Garretas ir Jessica dabar gyvena, keliaudami po pasaulį ir kasdien atrasdami kažką naujo!


A photo posted by The Bucket List Family (@thebucketlistfamily) on May 8, 2016 at 2:06pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis