Jei turi apgamus šiose trijose vietose – esi ypatingas žmogus

Sakoma, kad apgamai tam tikrose kūno vietose pranašauja gerą arba blogą lemtį. Esą jie - tai paslaptingi pėdsakai, paveldėti iš praeitų gyvenimų. Aklai tokiais dalykais tikėti nepatariame, tačiau paskaityti juk visuomet smalsu. Pasirodo, egzistuoja trys mistiniai apgamai, kurie esą išduoda tavo ekstrasensinius gabumus. Pasižiūrėk, gal paaiškės, kad esi užsislėpusi raganė?

Apgamas ant smilkinio
Šioje vietoje esantis apgamas savo šeimininkui dovanoja ypatingą intuiciją. Jei turi šioje vietoje apgamą, gyvenime labiau įsiklausyk, ką sako tavo širdis. Ji kur kas geriau nei protas jaučia, kuriuo keliu turėtum pasukti. Tikėtina, kad esi ta, kuri kiaurai permato aplinkinius ir nuspėja ateitį - ar sugebi įžvelgti kitų žmonių kėslus, ar būna taip, kad pagalvojusi apie kokį nors žmogų netikėtai jį sutinki?

Apgamas šiek tiek virš kelio
Tai - magų ženklas. Šioje vietoje apgamą turintys žmonės gali būti mediumais, palaikančiais ryšį tarp šio ir ano pasaulio. Tokie žmonės turi labai stiprų energetinį ryšį su mirusiais. Ar dažnai sapnuoji mirusius žmones arba keistus sapnus, kuriuose kas nors tave perspėja ar perduoda žinią, o gal intuityviai jauti, kad kažkas visą laiką yra šalia tavęs ir tave saugo?

Apgamas ant viršutinės lūpos
Šioje vietoje esantis apgamas dovanoja taip vadinamą hipnotizuotojo ir užkalbėtojo talentą. Sunku paaiškinti, kodėl tokie žmonės net ir nesistengdami link savęs traukia aplinkinius ir juos tarsi užburia, nevalingai priversdami daryti tai, ką jie nori ar rinktis tai, ką jie pasiūlo. Gal pastebėjai, kad kur beatsidurtum, vis tiek tampi dėmesio centru? O gal tavo žodžiai netikėtai materializuojasi? Tai dar viena apgamo dovana savo šeimininkui - padėti žodžius ar mintis paversti realybe. Taigi jei turi apgamą ant viršutinės lūpos, būk atidi svajodama arba linkėdami ko nors aplinkiniams, nes viskas gali išsipildyti.

JEIGU TURI VISUS 3 APGAMUS, tai akivaizdus magiškumo ženklas. Beje, atkreipk dėmesį, kad kai kurie apgamai atsiranda arba išnyksta - tai gyvenimo pokyčių ženklas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis