Liepos mėnesio prognozė visiems Zodiako ženklams

COSMO astrologė Aurora Tower kiekvienam Zodiako ženklui sudarė ypatingą horoskopą. Nesvarbu, keliautum ar liktum namie, švytėk ne menkiau nei tau palankūs dangaus šviesuliai.

Avinas
Kryptis: Norvegija

Tau patinka ekstremalūs pojūčiai. O kas labiau užimtų kvapą nei dramatiški ir didingi Norvegijos vaizdai? Gali traukti pėsčiomis per kalnus (pavyzdžiui, į Trolio liežuvį), gali leistis į žygį dviračiais. Arba rinkis kruizą po nuostabiuosius fiordus – vis tiek marios įspūdžių ir atradimų euforija garantuoti!

Karščiausios dienos
Karjerai: rugpjūčio 18-oji.
Meilei: rugsėjo 2-oji.

Vasaros pažadai. Jai įsibėgėjant greičiausiai mėgausiesi draugų dėmesiu – pakviesk juos į kepsnių vakarėlį. Vis dėlto geriausias mėnuo bus rugpjūtis – seksis ir darbas, ir meilė. Ypač palankios dienos prasidės nuo rugpjūčio 18-osios, kai įvyks Mėnulio užtemimas.

Meilės pažadai. Jei į tavo gyvenimą visai neprašytas įsiverš eksas, gali patenkinti savo smalsumą, tačiau neprarask budrumo. Liepos pirmąją pusę geisi jaukumo ir šeimyniškumo – skirk šias dienas sau ir mylimam žmogui, palepink jį dėmesiu ir kulinariniais gebėjimais (neprašausi pasirinkusi ką nors aštresnio ir pikantiškesnio). Rugpjūčio 29-ąją į tavo santykių zoną įsiverš Venera ir suteiks naujo romano šansą.

Jautis
Kryptis: Provansas

Apsilankyk ten, kur akį glosto vaizdai, o gomurį – gardus maistas ir vynas. Važiuok ne viena, kad turėtum su kuo pasimėgauti tikrais prancūziškais bučiniais. Štai kaip atrodo ji – svajonė, virtusi tikrove.

Karščiausios dienos
Karjerai: birželio 23-ioji.
Meilei: rugpjūčio 29-oji.

Vasaros pažadai. Neleisk darbe įsiplieskusiam konfliktui sutrukdyti mėgautis prasidėjusia vasara – dabar tau pakaks galios suderinti visus savo gyvenimo niuansus. Atsipalaiduoti galėsi liepą (pradedant nuo 9-osios). Patogus balansas nusistovės rugpjūtį, kai pagaliau darbe įvyks lauktas proveržis.

Meilės pažadai. Gali sutikti žmogų, kuriam kadaise puoselėjai itin stiprių jausmų. Sena drama gali pasisukti bjauriu rakursu. Atsispirk norui bristi į tą pačią balą. Verčiau luktelėk iki rugpjūčio, kai į tavo tikros meilės zoną atkeliaus Venera, ir viskas nušvis aiškia, ryškia šviesa.

Dvyniai
Kryptis: Barselona

Semkis atostogų įkvėpimo iš šio spalvingo miesto, kuriame lengva įgyvendinti visus norus: ir pasmaguriauti, ir akis paganyti, ir smagiai apsipirkti. Magiškoji Barselona tiesiog keri kvapais, skoniais, garsais ir vaizdais... Nenorėsi nurimti nė sekundei.

Karščiausios dienos
Karjerai: liepos 4-oji.
Meilei: rugpjūčio 29-oji.

Vasaros pažadai. Dabar svarbiausia susikaupti. Tavo ženkle švyti Saulė, tad tau pakaks energijos pasinaudoti labai didele galimybe darbe maždaug apie liepos 4-ąją. Atsipalaiduok rugpjūčio pradžioje. Vienintelis privalomas darbas – sutvarkyti namus. Drauge išvalysi ir savo mintis, o tada nebeliks kliūčių toliau laisvai žengti per gyvenimą.

Meilės pažadai. Negalėsi apsispręsti: nerti į lengvą neįpareigojamą romaną ar palaukti, kol pakvips brandesniais santykiais. Likimas gali patikrinti tavo atsparumą pagundoms, atsiuntęs žavingą nepažįstamą. Neskubėk, palauk, kol jis atskleis savo tikruosius ketinimus maždaug liepos viduryje. Kažkas reikšminga ir malonaus širdžiai laukia rugpjūčio pabaigoje.

Vėžys
Kryptis: Latvija, Papės paplūdimys

Esi iš tų, kurios labiau mėgsta laikytis šešėlyje nei veržtis į dėmesio centrą, tad tau geriausia ilsėtis ten, kur yra kuo mažiau žmonių. Laukiniai Papės paplūdimiai tinka idealiai. Gali tiesiog išsitiesti ant smėlio, gali vaikštinėti po gamtos parką, kur ganosi laukiniai arkliai ir stumbrai, lydekauti arba apžvelgti Papės ežerų masyvą iš apžvalgos bokštelių.

Karščiausios dienos
Karjerai: rugpjūčio 21-oji.
Meilei: liepos 13-oji.

Vasaros pažadai. Iki liepos 22 dienos tavo ženkle karaliauja Saulė. Tai – tavo žydėjimo metas. Liepos 4-ąją laukia ypatingas savaitgalis – dėl jaunaties įtakos. Labai tinkamas metas imtis rimtų darbų – esi nusiteikusi įveikti visas kliūtis.

Meilės pažadai. Tave gali varžyti komplikuoti santykiai. Jei jauti, kad dėl jų verta kovoti, giliai įkvėpk ir ženk pasiaukojamą žingsnį dabar, kai į tavo ženklą įriedės Merkurijus. Tačiau jei manai, kad metas judėti pirmyn, taip ir daryk. Juolab kad vasara žada naują pažintį, kuri padės greitai išsigydyti širdies žaizdas. Meilei palankiausias metas – paskutinė rugpjūčio savaitė.

Liūtas
Kryptis: Ibiza

Nepakartojami vaizdai, gražūs žmonės ir iki ryto nerimstantis naktinis gyvenimas? O taip! Keliauk į šį padūkėlių rojų uolėtoje Ispanijos saloje ir šok su karščiausiais iš karščiausiųjų, kol saulė patekės!

Karščiausios dienos
Karjerai: rugpjūčio 27-oji.
Meilei: liepos 18-oji.

Vasaros pažadai. Atostogų nelaukusi, surenk vakarėlį artimiesiems – jums visiems reikia pailsėti. Liepos 22-ąją į tavo ženklą atkeliavusi Saulė sukels malonių permainų karjeros fronte. Naujos laimės bangos tavo pakrantę pasieks rugpjūtį ir išsklaidys bet kokią įtampą.

Meilės pažadai. Vargu ar kas dabar pajėgs atsispirti tavo spinduliuojamam karščiui, tačiau birželio 20-ąją tavo tikros meilės zoną paveikusi pilnatis švystelės tokią staigmeną, kad tau ir pačiai ims linkti keliai. Nuo liepos 11-osios į tavo ženklą atkeliauja Venera – prasideda meilės metas!

Mergelė
Kryptis: Gardos ežeras

Gyvenimas palapinėje po žvaigždėtu dangumi (arba jaukiame viešbutuke – čia jau kas atrodo romantiškiau), maudynės pietinėje ir kopimas į kalnus šiaurinėje nuostabaus ežero pakrantėje. Valanda iki Veronos, dvi – iki Venecijos, atrakcionų parkas Gardalandas ir gardžios itališkos vakarienės. Na ko dar reikia!

Karščiausios dienos
Karjerai: birželio 29-oji.
Meilei: liepos 4-oji.

Vasaros pažadai. Jokių žaidimėlių iki pat birželio pabaigos – elkis kaip tikra profesionalė, kol į tavo ženklą atkeliaus Marsas, ir projektas, dėl kurio taip ilgai kankinaisi, pagaliau pajudės. Liepa bus karšta – pilna susitikimų ir pobūvių. Rugpjūtį nurimk ir pailsėk – prieš gimtadienį.

Meilės pažadai. Liepą gali sulaukti netikėto švelnumo iš žmogaus, kurį laikei tik draugu, o kai mėnesio pabaigoje į tavo ženklą įžengs Merkurijus, tapsi vakarėlių dėmesio centru. Nesivaržyk rugpjūčio 5-ąją – šią itin romantišką dieną tau šypsosis laimė.

Svarstyklės
Kryptis: Paryžius

Tavo svajonės dažnai plasnoja į Paryžių, kur viešpatauja meilė ir trykšta galimybės atrodyti taip, kad niekas nuo tavęs nenuleistų akių?.. Nebedelsk! Keliauk gi pagaliau į savo romantišką Šviesos miestą (taip, beje, vadinamas Paryžius), kur tavo tikrasis aš gali nušvisti visu gražumu!

Karščiausios dienos
Karjerai: liepos 4-oji.
Meilei: rugpjūčio 18-oji.

Vasaros pažadai. Vasaros pradžioje užplūdus pilnaties inspiruotai energijai, tavo skleidžiamai nuotaikai pasiduos kiekvienas, sutiktas kelyje. Liepos pradžia – darbo pergalių metas, nes tavo sėkmės ir šlovės zonoje karaliaus jaunatis. Rugpjūtį atsipalaiduok su draugais – švęskite visų pergales!

Meilės pažadai. Nesuteik praeities meilei nė menkiausios vilties. Tegul ji praeina, neužkabinusi tavęs. Išlik stipri, ir jau liepos viduryje pasitaikys proga užmegzti įdomią pažintį. Už kantrybę bus atlyginta antroje rugpjūčio pusėje, kai tavo tikros meilės zonoje per pilnatį įvyks užtemimas. Pasimėgauk bučiniais po žvaigždžių skliautu.

Skorpionas
Kryptis: Kenija

Jei įgyvendini sunkų projektą, o niekas nei už triūsą dėkoja, nei kitaip motyvuoja, – vis tiek nesisielok. Viskas stos į vietas birželio pabaigoje, kai Marsas ims judėti tiesiai. Atostogų geriausia eiti antrą liepos pusę – tada tikrai pravėdinsi galvą. Į trumpą kelionę su draugėmis leiskis rugpjūtį.

Karščiausios dienos

Karjerai: birželio 29-oji.
Meilei: liepos 10-oji.

Vasaros pažadai. Nuotykiai ir prabanga – tavo svajonių atostogų derinys. Artimai susipažinti su gamta gali Maasai Mara rezervate. Apsistok vietos kempinge (jokių palapinių – tik prabangiai įrengtos trobelės) ir rytą gurkšnodama kavą stebėk, kaip šalia drambliai purškia vandenį arba plūduriuok vonioje grožėdamasi nuostabiais savanos vaizdais.

Meilės pažadai. Birželio pabaigos pilnatis gali sukelti aistros gaisrą, tačiau tikrą uždrausto vaisiaus skonį pajusi liepą, o pajutusi – pasuksi naujais keliais. Esi įsižiūrėjusi kolegą? Gali nutikti visko! Mėgaukis gyvenimu, tačiau nesileisk įtraukiama į dramą. Būk atvira tiems, kurie yra tylesni nei įprasti tavo tipažai, ir gali aptikti netikėtą lobį.

Šaulys
Kryptis: Balio sala

Esi itin dvasinga. Geriausiai jautiesi ten, kur aplinka atspindi tavo vidinę būseną. Ramusis Balis – kaip tik tau. Arba bet kuri kita vieta, kur galėtum pažinti naują kultūrą, atrasti tylą, pasinerti į gamtą ir įsigyti keletą mielų suvenyrų.

Karščiausios dienos

Karjerai: rugpjūčio 18-oji.
Meilei: rugpjūčio 2-oji.

Vasaros pažadai. Tavo privatumo zonoje karaliauja Marsas, todėl išmintingiausia svarbių sprendimų ir poelgių vengti iki pat vasaros pabaigos. Liepą leisk laiką su šeima – jausitės ypač artimi. Į kelionę išsiruošti labiausiai tinka rugpjūčio 5-oji, tad planuok tuo metu atostogas su tais, su kuriais jautiesi geriausiai.

Meilės pažadai. Neįtikėtino malonumo lauk birželio 20-ąją artėjant pilnačiai. Tavo libido pasieks aukštumas liepos viduryje – nebijok eksperimentų, kurie nustebintų ir pamalonintų tą, kuriam esi ypač neabejinga. Vis dar vieniša? Tada tavo mėnuo – rugpjūtis: gali sutikti žmogų, kuris įkaitins tau kraują.

Ožiaragis
Kryptis: Austrijos Alpės

Tau patinka užkariauti naujas aukštumas, tad trauk į žygį po Alpes ar kitus kalnus, kur dienomis galėsi grožėtis tokiais neįtikėtinais vaizdais, kad jausiesi tarsi atsidūrusi atviruke, o vakarais galėsi atsipalaiduoti jaukiose kavinėse ar mielame mediniame namuke.

Karščiausios dienos
Karjerai: liepos 20-oji.
Meilei: rugpjūčio 2-oji.

Vasaros pažadai. Būsi tarsi Midas – prie ko prisiliesi, viskas virs auksu. Tik būtinai pasirūpink savo sveikata apie birželio 20-ąją. Liepą netikėta pažintis gali pakeisti tavo karjeros kursą. O jei rugpjūčio pirmąją pusę išsiverši iš komforto zonos, tau bus gausiai atlyginta.

Meilės pažadai. Pamiršk darbą – birželiui baigiantis atsiduok aistrai. Liepos 19-ąją tavo ženkle prasidės pilnatis, ir tai bus viena įsimintiniausių bei geriausių dienų šiais metais. Ypač reikšminga ji taps meilei. Jei esi vieniša, atkreipk dėmesį į lengvai bendraujančius ryžtingus vyrus, kurie kaip ir tu trykšta energija bei entuziazmu.

Vandenis
Kryptis: Gruzija

Esi itin smalsios prigimties, todėl tau per keliones norisi pamatyti ką nors neįprasta, įdomaus, kitokio. Gruzija – kaip tik tokia vieta: karalių laikus menantys miestai, UNESCO paveldu paskelbti architektūros paminklai, Graikijos mitais apipinti Prometėjo urvai, snieguoti kalnai ir paplūdimiai, o svarbiausia – legendinis gruzinų vaišingumas.

Karščiausios dienos
Karjerai: rugpjūčio 2-oji.
Meilei: rugpjūčio 18-oji.

Vasaros pažadai. Kantrybės, miela drauge, – nesinervink, jei dabar darbe jausiesi varžoma, tiesiog skirk daugiau laiko pramogoms. Liepos pradžioje įvykęs svarbus pokytis paskatins rugpjūtį leistis į kelionę – pačiu laiku! Nenuvertink naujų pažinčių – sutiktas įtakingas žmogus gali pastūmėti karjeros laiptais.

Meilės pažadai. Oooo, sveikiname – laimėjai pagrindinį vasaros meilės loterijos prizą! Norėdama jį atsiimti, nepamiršk flirtuoti pirmąją liepos pusę – juk 11 dieną į tavo santykių zoną įžengs Venera. Esminis pokytis laukia rugpjūtį. Atverk naują jau esamų santykių puslapį arba pasimėgauk naujo ryšio teikiamais malonumais.

Žuvys
Kryptis: Sicilija

Maistas, jūra, kvapai, augalai, smėlis, vulkanas, garsai, istorija... Sicilijoje atkunta visi pojūčiai! Žuvims patinka keliauti ten, kur galima pasijusti kaip rojuje, o šioje saloje taip jausiesi nuolat! Nori – nardyk žydroje jūroje, nori – valgyk gardžiausią maistą, nori – kopk į Etną ar klaidžiok po Antikos laikus menančius griuvėsius.

Karščiausios dienos
Karjerai: rugpjūčio 13-oji.
Meilei: liepos 4-oji.

Vasaros pažadai. Dabar dėl darbo negali atsipalaiduoti laisvalaikiu, o mintys apie laisvalaikį trukdo susikaupti dirbant, tačiau liepą susiimsi, ir viskas stos į vietas. Liepos 19-ąją sulauksi paramos iš draugų, šeimos, kolegų. Pasinaudok jų pasitikėjimu, nebijok siekti didelių tikslų rugpjūčio viduryje.

Meilės pažadai. Liepos 4-ąją, prieš jaunatį, gyvenimas netikėtai kyštelės romaną. Gal net ne vieną! Nesiblaškyk, neeikvok energijos visiems – rinkis ryšius su tuo, kuris nebijo atsiverti ir su tavimi elgiasi tinkamai. Su juo verta stiprinti ryšį. Kai rugpjūčio 5-ąją į tavo santykių zoną įžengs Venera, įgysi drąsos atskleisti savo jausmus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis