Košmaras vidury gatvės: susivienijusios žmonos išrengė ir tyčiojosi iš savo vyrų meilužės

Moterų kerštas gali būti labai žiaurus. Video, nufilmuotas gatvės praeivių, masiškai plinta internete, o komentatoriai pasidalinę į dvi stovyklas: vieni tvirtina, kad ko nusipelnė, tą ir gavo, kitiems toks brutalus elgesys atrodo nepriimtinas ir nepateisinimas. O situacija labai paprasta: įsiutusios moterys nusprendė atkeršyti tariamai savo vyrų meilužei - auką išrengė, sumušė, o tuomet tampė po gatvę už plaukų.

Pati tariama meilužė bandė teisintis, tačiau jos žodžiai niekam nebuvo įdomūs. Baisiausia, kad šalia rikiavosi žmonės, kurie net nebandė gelbėti moters, užtai viską nufilmavo ir sudėjo į internetą.

O mes prisiminėme kitą istoriją - kuomet vyras pagavo savo žmoną susirašinėjančią su kitais vyrukais ir nusprendė viešai ją pažeminti, priversdamas vaikščioti Niujorko gatvėmis be drabužių.

Tą kartą klausėme savo skaitytojų, ką jie mano apie tokį elgesį. 67% pasakė, kad visiškai nepateisina tokių vyro veiksmų, 11% pateisino iš dalies ir 22% buvo įsitikinę, kad žmona gavo tai, ko nusipelnė. Apie tą įvykį daugiau gali sužinoti čia, o dabar norime paklausti tavo nuomonės dėl šio keršto meilužei.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis