Likimas pagal gimimo datą: paskaityk, kokius santykius tu trauki į savo gyvenimą

Tai, kaip klostosi žmogaus gyvenimas, didele dalimi priklauso nuo jo santykių su aplinkiniais, o ypač su partneriu. Juk santykiai - viena iš esminių gyvenimo sričių.


Gaila, kad santykių branda ateina su laiku, išmokus pajusti povandenines sroves ir aplenkti pakeliui pasitaikiusius akmenukus. Kaip pajausti, užčiuopti tuos povandeninius akmenis, kurie gali tapti gerų santykių kliūtimi? Kaip išvengti aštrių kampų ir nepatogių situacijų?


Čia mums gali padėti numerologijos mokslas. Partnerystės numerologija nusako dviejų asmenybių energetinę sąveiką. Ji gali atskleisti kiekvieno žmogaus pliusus ir minusus poroje, jų sąjungos galimybes, konfliktų tikimybę, įsitvirtinimą tiek siaurame pažįstamų rate, tiek plačiojoje visuomenėje. Gimimo datos skaičiai gali padėti įžvelgti tuos sunkumus, su kuriais pora gali susidurti. Skaičiai taip pat gali padėti išsikelti sau tikslus, kurie leistų santykiams vystytis kuo efektyviau.


Numerologija – tai skaičiai, nusakantys ne tik žmogaus gyvenimo kelią, bet ir atskleidžiantys žmogaus charakterio savybes. Vienas iš itin reikšmingų numerologijoje skaičių yra žmogaus pasąmonės skaičius, kuris turi ypatingą reikšmę santykiams partnerystėje.


Apskaičiuoti savo arba partnerio pasąmonės skaičių gali gana paprastai.


Pirmas žingsnis: tau reikės sudėti savo (arba jo) gimimo dienos skaičius, kad gautųsi vienas skaitmuo. Pavyzdžiui: 1+9+6+6+0+1+2+0=25; 2+5=7.


Antras žingsnis: pirmąjį gimimo dienos skaičių padaugink iš dviejų (šiuo atveju gimimo diena - 20, vadinasi skaičių 2 dauginame iš dvejų) ir atimk iš pirminės gimimo datos skaičių sumos (šiuo atveju 25). 25-(2x2)=21; 2+1=3.

Pagal mūsų pateiktą pavyzdį, pasąmonės skaičius - 3.


Vienetas – jeigu pasąmonės skaičius lygus vienetui, tai reiškia, kad dėl kažkokių priežasčių pasąmonė ieško ne visiškai brandaus partnerio. Pasąmoningai tave traukia prie panašių į tave pačią partnerių. Ir nuo to, kiek tu pati esi pasirengusi eiti į kompromisus, priklausys konfliktų su partneriu tikimybė. Tau teks priimti sprendimą ir pasirinkti: arba keistis pačiai ir tuomet gauti partnerį, pasirengusį tau padėti ir palaikyti tave, arba pati liksi vaiko lygyje ir tuomet savo gyvenimo kelyje sutiksi nebrandžias asmenybes, netinkančias tvariai partnerystei. Tau nuolat teks juos krauti savo energija.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS


Dvejetas – pasąmonė veda tave link dvasiškai dar tik pradedančio atsiskleisti partnerio. Šio skaičiaus vyrai dažniausiai renkasi genetiškai stiprios energetikos moteris. Dvejetukai rinksis partnerį, kuris sudarys tik foną ir ne itin aktyviai reikšis gyvenime, bet įtakos turės. Dvejetukai linkę prie konservatyvių, bet su jausmų proveržiais žmonių. Jie pasąmoningai ieško to, su kuriuo jaučiasi komfortiškai.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS


Trejetas – šis pasąmonės skaičius padeda surasti ryškią, išsiskiriančią iš aplinkos asmenybę. Tai – visai kitoks žmogus, todėl jo santykiai su kitais būna ganėtinai sudėtingi. Šis žmogus turi nuolat ieškoti saviraiškos kelio ir būdų. Jis labai imlus, viską sugeriantis į save, tačiau jam sunkiai sekasi priimti save tokį, koks yra iš tikrųjų. Todėl šio skaičiaus atstovui teks nuolat kovoti su partnerio nuomone, jo menka saviverte, o tuo pačiu ir jo ryškumu, kuris gali užgoži trejetuką. Savo partnerį trejetai gali sutikti per susirašinėjimą arba keliaudami. Beje, kelionės sustiprins tarpusavio ryšį.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS


Ketvertas – tavo partneris turi būti išmintingas ir išsilavinęs ne pagal metus. Yra didelė tikimybė sutikti aukštą savivertę turintį partnerį. Pasąmonė ieško žmogaus, kuris moka bendrauti su aplinkiniais ir yra svarbi visuomenės dalis. Ketverto partneris turi būti stiprus ir tuo pačiu pažeidžiamas. Karmiškai šiuos žmones gali slėgti kokios nors skolos ar įsipareigojimų našta. Ketvertai gali būti konservatyvūs. Santuokai jie dažniausiai ryžtasi iš patriotizmo, siekdami po savęs palikti išliekamąją vertę turintį pėdsaką. Jausmai šiuo atveju lieka antroje vietoje.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS


Penketas – pasąmonėje ieško partnerio, padėsiančio išspręsti jo vidines problemas. Penketukas gyvena tarsi užprogramuotas: „ieškau savo gelbėtojo, kuris nors kuo suteiks man palengvėjimą“. Neretai jie jaučiasi bejėgiais kokioje nors konkrečioje srityje (pavyzdžiui, buityje) ir bando surasti tą, kuris jam padėtų. Jiems tiesiog būtina šalia savęs turėti žmogų, kuris apgaubtų savo rūpesčiu ir globa. Penketuko partneriu gali tapti iš svetur atvykęs žmogus, kurio išskirtinis bruožas bus dosnumas.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS


Šešetas – pasąmoningai šešetas gali sutikti partnerį, kuris arba pats ieškos kažkokios komforto formos arba jam sunkiai seksis apsistoti ties kažkuo konkrečiu. Labai tikėtina, kad tu pasirinksi širdies gilumoje neryžtingą partnerį, beje, jis gali būti gerokai vyresnis už tave. Vyresnio amžiaus partneris tau imponuoja dėl galimybės pasisemti iš jo išminties ir ko nors iš jo išmokti. Iš vienos pusės tavo pasąmonė trokšta empatiško žmogaus, pasirengusio globoti tave, iš kitos pusės, labai tikėtina, kad tavo partneris nuolat provokuos tave eiti į kompromisą.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS


Septynetas – labai dažnai šio skaičiaus atstovų partneriai tampa tiesiog bendrakeleiviais, kurie gali tai atsirasti, tai išnykti. Todėl tau labai svarbu žinoti konkretų savo gyvenimo kelią, kad žinotum ką imti į savo kompaniją, o ko ne. Labai dažnai septyneto partneriais tampa kritiškai nusiteikę ir stipriai radikalūs žmonės arba atvirkščiai, ryškūs tradiciniai konservatoriai. Mažai tikėtina, jog septyneto partneriu taps ramaus ir taikaus gyvenimo būdo puoselėtojas. Apskritai septynetus, galima sakyti, persekioja žmonės–nevykėliai, kuriems patiems reikalinga pagalba, juk septynetas laikomas išsigelbėjimo skaičiumi. Renkantis partnerį, septynetas turi viską gerai apmąstyti ir realiai įvertinti tai, ką jam siūlo gyvenimas. Neretai septyneto apsisprendimą nulemia jo kaltės ar pareigos jausmas. Todėl prieš prisipažindama meilėje, gerai pagalvok, ar tas jausmas tikrai yra meilė. Galbūt po šiuo šviesiu jausmu slepiasi kažkas kito.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS


Aštuonetas – šio skaičiaus savininkai nusitaikę į paklusnaus partnerio paieškas, kuris daug dirbs, taps atsidavusiu draugu ir nesiskųs gyvenimu. Aštuonetui svarbiausia, kad partneris palaikytų jo idėjas. Tačiau egzistuoja rizika sutikti žmogų, atsainiai žiūrintį į savo jausmus, o taip pat turintį seksualinių problemų bei nesugebantį identifikuoti savo poreikių. Aštuoneto partnerį galima apibūdinti kaip turintį šarmo ir mokantį meistriškai flirtuoti. Aštuonetui reikia išlikti budriam, nes jis rizikuoja pritraukti partnerį, kuris psichologiškai bus atstumiantis aplinkiniams arba ir pats neras bendros kalbos su jais.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS


Devynetas – šie žmonės jaučia ypatingą dvasinio suderinamumo poreikį arba tiesiog trokšta sutikti savo sielai artimą žmogų, kuris priimtų jį tokį koks yra. Tačiau devyneto partneris gali pasitaikyti labai paslaptingas ir slidus. Reikia nepamesti budrumo, nes gali paaiškėti, jog partneris gyvena dvigubą gyvenimą. Devynetas – gailestingumo skaičius, todėl išlieka tikimybė išsirinkti silpnos sveikatos partnerį. Devynetui reikia pasistengti išsirinkti didelę gyvenimo patirtį turintį partnerį, kuris būtų padaręs teisingas išvadas iš susiklosčiusių situacijų. Reikėtų vengti egocentriškų partnerių, nes jie labai skaudins gailestinguosius devintukus. Be to, reikia padirbėti ir su savo visuomenės baime bei atsiverti sielų artumui.

Paskaityk daugiau: ką apie tave išduoda tavo SIELOS SKAIČIUS

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis