Rugpjūčio mėnesio HOROSKOPAS

Vakarėliuose šėlti ir atsipalaiduoti tinka iki 15 dienos, tačiau apie 7-ąją venk rimtų sprendimų meilės klausimais. Priešingu atveju rizikuoji netekti labai palankios romantinės galimybės 18 dieną. O 27 dieną Venera susijungs su Jupiteriu, todėl jausmų sferoje tikėtini fejerverkai.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)

Žvaigždės tau dovanojo: drąsos, dinamiškumo, entuziazmo. Moki džiaugtis gyvenimu ir praskaidrinti jį kitiems.
Tau trūksta: pakantumo. Jei tik kiti neparodo deramos pagarbos – viskas, tavo orumas ir jausmai siaubingai kenčia.
Mados pojūtis: juodos ir baltos spalvų klasiką gebi tinkamai paįvairinti naujausiomis tendencijomis.
Tau malonumą teikia: ekstravagantiškos dovanos mylimiems žmonėms (ir sau!) – štai kaip šventi svarbias gyvenimo progas.
Gundymo stilius: tau patinka, kai tave vejasi. Tačiau be jokių problemų ir pati sieki to, ko nori. Jei žmogus tau tikrai tikrai labai patinka, pasistengsi, kad jis iš malonumo dejuotų kuo garsiau.
Šį mėnesį: tikėkis daug gerų dalykų! 2 dieną tavo ženkle prasidės jaunatis – jausiesi energinga, pasitikinti savimi. Kaip tik to reikės geram darbo startui. Apie 10 dieną tavo žvilgsnis nukryps į gyvenimo malonumus. Nauja meilė gali plykstelėti apie 18 dieną, kai tavo santykių zonoje per pilnatį įvyks užtemimas.
Tavo metai: karališki metai tikrai karalienei. Kad ir ką svarbaus planuotum meilės, darbo, kelionių klausimais, viskas iki gruodžio turėtų būti įgyvendinta. Tark “taip” kiekvienai galimybei, o tada jau apgalvok taktiką ir detales. Viena iš šių galimybių – bilietas į sėkmę!
Tau reikia: parodyti pasauliui, kas iš tiesų esi.

Tavo meilės dvyniai
Dvyniai: šio vaikino aukštas emocinis koeficientas padės jam labai greitai rasti bendrą kalbą su tavo draugais, be to, ir lovoje visi jūsų koeficientai derės.
Svarstyklės: charizmatiškas, lengvai bendraujantis, džentelmenas – šalia jo visada jausiesi karališkai, nesvarbu, būtum namie ar minioje.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Apie kelias būsimas savaites galvok kaip apie pasirengimą gimtadieniui. Kūrybingumas suvešės, kai 7 dieną Merkurijus stos priešais Neptūną. O 22 dieną, kai Saulė pajudės į tavo ženklą, duok darbo smegenims ir rask laiko apmąstymams.
TAU REIKIA: pailsėti ir atsipalaiduoti.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis bus paskendęs mintyse. Pasidomėk jo vidiniu pasauliu ir pasidalink savuoju – tai stipriai judu suartins.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Pajusi itin stiprų ryšį su draugais. 2 dieną į tavo privatumo ir intuicijos zoną atkeliauja Venera – tuo metu draugai atliks labai svarbų vaidmenį tavo gyvenime. Laimės valanda išmuš 28 dieną.
TAU REIKIA: daugiau spontaniškumo!
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: nesijausk pamiršta, jei jis daug laiko skirs draugams. Pasiūlyk vietą, kur galėtų atsipalaiduoti ir jo, ir tavo draugai. O namo keliaukite dviese.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
2 dieną į tavo šlovės ir sėkmės zoną įžengs Venera – galimas karjeros šuolis. Tinkamas metas keliauti. O štai 17 diena – apskritai tau viena geriausių šią vasarą: nepražiopsok puikios galimybės darbe. 28 dieną nesaugok paslapčių.
TAU REIKIA: rengtis taip, kad neslopintum savo asmenybės.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis dabar nusiteikęs kilti į žvaigždes. Prisisek diržą ir leiskis drauge su juo į nuotykius.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Pastaruoju metu atrodo, kad kyli tik aukštyn. Mėnesio pradžioje nauja pasitikėjimo savimi banga stumtelės tave imtis pokyčių. 2 dieną į tavo ženklą įriedės Marsas ir atvers naujų kelių. O kai 24 dieną jis susijungs su Saturnu, būsi nesustabdoma.
TAU REIKIA: pradėti naują nuotykį.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jam patinka spontaniškumas, tad pakuok lagaminą ir išviliok jį kur nors savaitgalį.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
1 dieną Saulė sudarys idealų kampą su Saturnu – prasideda nuostabus laikas, visur būsi itin laukiama. O kai 13 dieną Saturnas pajudės tiesiai, suvoksi, kaip spręsti sunkų klausimą. Pasinaudok gauta laisve – mėnesio pabaigoje pakeliauk.
TAU REIKIA: paįvairinti gyvenimą.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis šiuo metu trokšta intymumo. Nebijok jam atverti slapčiausių savo fantazijos kertelių.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Planetos tavo santykių zonoje išsirikiuos taip, kad būsi itin lengvabūdiškai nusiteikusi. 1 dieną Uranas sudarys tinkamą kampą su Venera, tad gali gimti netikėtų jausmų bičiuliui. Meilei palankiausia diena – 18-oji, kai įvyks pilnaties užtemimas.
TAU REIKIA: tikėtis netikėta.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: pasinaudok jo romantiška nuotaika ir suruošk jaukią vakarienę namie.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Jokių erzinančių žirklių – pagaliau meilė ir darbas sudaro tinkamą balansą. Darbe tau geriausiai seksis 7-ąją, kai Merkurijus stos priešais Neptūną. 22 dieną Saulė pajudės į Mergelę, drauge sudarydama sąlygas naujam romanui. Karščiausia diena jausmams – 27-oji.
TAU REIKIA: daugiau valgyti daržovių ir vaisių.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis gali įsikniaubti į kompiuterio ekraną. Ką gi, skirk jam pasimatymą virtualioje erdvėje...

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Metas pajudėti ir pasportuoti. Kuo daugiau laiko leisk lauke – netrukus ruduo, ir vėl teks lindėti namuose. Sudėtingoms užduotims spręsti ir geroms idėjoms generuoti labiausiai tiks 16 diena, mat Marsas bus tinkamos pozicijos Urano atžvilgiu. Planams įgyvendinti geriausiai tinka 24-oji.
TAU REIKIA: imti sėkmę į savo rankas.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: abu įnikę į darbus, tačiau nepamirškite, kad net ir maži dėmesio ženklai (žvilgsnis, bučkis) padės palaikyti reikiamą santykių temperatūrą.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Gerai, kad saulė neleidžia tau tingėti ir gulinėti nieko neveikiant. Ypatinga diena bus 17-oji, kai Venera sudarys idealų kampą su Plutonu. Kuo daugiau pasisemk iš paskutinės mėnesio savaitės – tiek meilės, tiek pramogų klausimais.
TAU REIKIA: įsiklausyti į savo jausmus.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: drauge su tavimi jis pasiryžęs dėti varneles ties visais įmanomais vasaros veiklos punktais. Į naujus potyrius leiskis drauge su juo.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Tau patinka, kai gyvenimas trykšta kaip fontanas. 10 dieną stiprybės suteiks Merkurijus, dėl jo įtakos ir užduočių bus saikingai, ir darbe pasitaikys progų pasirodyti kuo puikiausiai. Nuo 22-osios pajusi norą guosti ir rūpintis kitais. Tačiau rūpindamasi kitais nepamiršk ir savęs – ypač iki 30 dienos, kai Merkurijus pajudės atbulomis.
TAU REIKIA: baigti pradėtus darbus.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: būk kantri, jis bus išsiblaškęs. Jam reikia kiek pailsėti, ir tada jis vėl sugebės susitelkti į tai, kas svarbu.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Tikras vasaros vaikas, tu beveik maudaisi vyne ir gėlėse. Nuo 2-osios, kai į tavo komunikacijos zoną įžengs Venera, susitik su draugais. Tavo karaliavimas darbe prasidės 24-ąją.
TAU REIKIA: ir ilsėtis, ir dalyvauti – abiem veikloms skirk tiek pat dėmesio.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis gali bandyti jūsų santykių tvirtumą. Reaguok į tai ramiai. Tavo asmenybė jūsų bendriems momentams suteiks dar daugiau intensyvumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis