21 metų mergina paviešino slaptą įrašą, kuriame jos bosas reikalauja oralinio sekso

21 metų transeksualė Makana Milho - tikrai drąsi mergina. Kuomet bosas pradėjo prie jos seksualiai priekabiauti ir mainais už oralinį seksą pasiūlė anksčiau išleisti iš darbo, ji pasinaudojo Facebook Live funkcija ir visą pokalbį tiesiogiai ištransliavo į Facebooką.

„Nusprendžiau slapta nufilmuoti pokalbį po to, kai jis pradėjo liesti mano sėdmenis ir pareiškė, kad niekas manimi nepatikės, nes aš esu nusikaltėlė - portalui The Huffington Post pasakojo Makana. - Išsigandau, žinojau, kad jis teisus. Galėjau būti išprievartauta ar net nužudyta, baiminausi dėl savo gyvybės. Kai tik radau progą, išsitraukiau telefoną ir pradėjau įrašinėti.“


A photo posted by Makana Milho (@makana___m) on Aug 27, 2015 at 5:49pm PDT


Mergina pasakoja, kad iš pradžių viršininkas bandė prie jos prisiliesti ir klausinėjo intymių dalykų, pavyzdžiui, kokio dydžio yra jos krūtys. Likusi viena automobilyje Makana įjungė Live transliaciją, kad visi jos socialinio tinklo draugai galėtų savo ausimis išgirsti, ko iš jos reikalauja viršininkas.

Visas įrašas truko daugiau nei 30 minučių. Makana stengėsi palaikyti pokalbį tam, kad turėtų įrodymų. Kuomet bosas pradėjo reikalauti sekso, Makana pasakė, kad be prezervatyvo to nedarys ir apsisaugojimo priemonę jie galėtų pasiskolinti iš jos draugės, - taip ji tikėjosi išvilioti savo viršininką į saugesnę teritoriją, kurioje būtų daugiau žmonių.

„Niekuomet iki šiol nebuvau patekusi į tokią situaciją ir dariau viską, kad turėčiau įkalčių ir būčiau saugi. Buvau išsigandusi ir bejėgė. Tai buvo sunkiausias dalykas, kokį man tekę patirti“ - pasakojo ji.

47 metų priekabiautojui Haroldui Villanueva pareikšti kaltinimai. Rugpjūčio 17 dieną jo laukia teismas.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis