Įsiutusi žmona užtiko vyrą namuose su meiluže

Įsivaizduok - grįžti namo anksčiau nei turėtum, praveri miegamojo duris, o lovoje - tavo vyras ir nuoga gražuolė, kurie tikrai ne dalykinius reikalus sprendžia. Stogas tikriausiai pakiltų nuo tavo įsiūčio! Būtent taip šioje situacijoje ir buvo - pro duris įžengusi žmona pirmiausia pamatė kitos moters batus koridoriuje, o jau tuomet užtiko ir seksu besimėgaujantį savo sutuoktinį ir jo 24 metų meilužę. Tik viskas vyko ne miegamajame, o ant sofos.

Juokinga, bet vyras dar bandė sakyti, kad visa tai tik nesusipratimas. Įsiutusi žmona ne tik viską nufilmavo, bet ir patalpino video Youtube svetainėje. Kuo visa ši istorija baigsis, nežinia. Mat dėl paviešinto video meilužė kreipėsi į policiją, o video išplatinusi žmona teisinasi, kad įrašą nusiuntė tik vienai draugei, tačiau į internetą pati jo nekėlė, todėl nėra kalta.

Video peržiūrėjo milijonai žmonių, o komentatoriai tiesiog siaučia. Vieni kaltina meilužę, kad suviliojo svetimą vyrą, antri kaltina patį vyrą, o treti kaltę verčia viską nufilmavusiais ir paviešinusiai žmonai.

VIDEO GALI PAMATYTI PASPAUDUSI ANT ŽEMIAU ESANČIO PAVEIKSLIUKO

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis