Rugsėjo mėnesio HOROSKOPAS

Šį mėnesį – net du užtemimai: 1-ąją ir 16-ąją. Jie žada daug naujų įvairių sričių pokyčių. Nutarusi žengti svarbų žingsnį meilės ar darbo klausimais, atlik nuodugnų tyrimą, bent jau labai įdėmiai apsižvalgyk. Rugsėjo 9 dieną sėkmę žadantis Jupiteris įriedės į Svarstyklių ženklą. Nusiteik stiprinti savo socialinius ir karjeros ryšius.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: visapusiškumą. Dirbi negailėdama jėgų, esi lojali, patikima ir kartu stebini puikiu humoro jausmu.
Tau trūksta: gebėjimo pasakyti ne. Kartais tavo noras padėti nugali sveiką protą – visą meilę ir energiją atiduodi tiems, kurie to neįvertina, vis tiek zyzia, arba švaistai laiką situacijoms be išeities.
Mados pojūtis: tau patinka preciziškos detalės ir tobulas kirpimas, tačiau mielai pagyvini tai nebrangia, ryškia bižuterija.
Tau malonumą teikia: vakaroti su artimiausiais žmonėmis – be jokių telefonų, toli nuo kitų akių, taip, kad galėtum visiškai atsipalaiduoti.
Gundymo stilius: iš pradžių elgiesi delikačiai, tačiau kai įkaisti, saugokitės! Už lovos ribų esi tyli, santūri, tačiau joje tokia tavęs tikrai nepavadinsi.
Šį mėnesį: jei atrodo, kad žemė po kojomis dreba, pasikliauk intuicija ir rask, kaip tvirtai įsispirti. Rugsėjo 1-osios užtemimas įkvėps sukti nauju keliu. Ryžkis ir nesidairyk atgal. Iki 21 dienos tavo globėjas, išmintingasis Merkurijus, judės atbulomis. Mėnesio pabaigoje išsilaisvink iš senų pančių ir nerk į tikrąją meilę.
Tavo metai: būk drąsi – toks požiūris tikrai duos rezultatų. Giliai paslėpk amžiną norą visiems įtikti, nesileisk stumdoma. Spalį ir gruodį užmegsi itin svarbius, ilgalaikius ryšius, todėl plėsk pažintis. Meilei svarbus bus vasaris. Jei gali, numatyk tuo metu romantišką savaitgalio išvyką. Svarbių pokyčių laukia gegužę.
Tau reikia: imtis pagrindinio vaidmens.

Tavo meilės dvyniai:
Jautis: drauge sukursite ištikimybę branginančią porą, kuri laikosi itin aukštų standartų visose gyvenimo srityse.
Ožiaragis: jis atkakliai siekia tikslo, tad ir tu drąsiau sieksi savo vizijos. O jam pravers tavo ramumas, padėsiantis neišklysti iš kelio.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Tau gerai sekasi, kai reikia padėti kitiems (ir net už juos atlikti darbus). Tačiau dabar tau reikia pasirūpinti savimi! Ypač artėjant gimimo dienai (darbai palauks). 9-ąją į tavo ženklą atkeliausiantis Jupiteris padės įgyvendinti visas svajones. Ideali bus 26 diena – tada Saulė susijungs su Jupiteriu.
TAU REIKIA: susitelkti į savo sveikatą ir gerovę.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: šią vasarą buvote neišskiriami, tad šiek tiek erdvės nepakenks.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Pasinaudok savo gebėjimu dirbti su komanda – tai padės pasiekti naujų karjeros aukštumų. Tačiau apie 11-ąją venk piktų komentarų, jei įtarsi, kad kas nors žaidžia nešvarius žaidimus. Diplomatiškai pademonstruok, kad supranti, kas vyksta, tačiau daryk tai tik nuo 26-osios, kai Plutonas pajudės tiesia trajektorija.
TAU REIKIA: skirti po tiek pat laiko ir pramogoms, ir pabuvimui vienatvėje.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jei jam tenka padirbėti viršvalandžių, būk dėmesinga ir suruošk lauknešėlį.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Kartais atrodo, kad tavo gyvenimas – tarsi dėlionė iš trilijardo įvairiausių detalių. Kaip visas jas sudėti į vieną gražų paveikslą, išaiškės pačioje rugsėjo pradžioje. Kai rugsėjo 13-ąją Marsas sudarys tinkamą kampą su Saule, duok kitiems pakankamai laiko tavo grandioziniams planams suvirškinti. 22 dieną, kai Saulė pajudės į Svarstykles, imkis juos įgyvendinti.
TAU REIKIA: subalansuoti atsargumą su rizika.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: darbe jis visiems demonstruoja lyderio savybes, tačiau miegamajame mielai šį titulą perleistų tau.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Tavo metas! Rugsėjo 7-oji – tavo švytėjimo diena. Laimė atsisuks savo maloningiausiąja puse, todėl naudokis proga. 23 dieną Venera įžengs į Skorpioną, ir į tavo gyvenimą įplazdens daugybė gerųjų fėjų. Tavo pareiga – jų nepražiopsoti ir pasistengti dėl šviesios ateities.
TAU REIKIA: nebijoti įgyvendinti net didžiausių svajonių.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis bus labai užimtas, vis lakstys savo reikalais. Ultimatumų kelti nereikia, tačiau gali surengti kelionę dviem – kad pagaliau dėmesį skirtų tik tau.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Kartais reikia išjungti feisbuką, pailsėti nuo visos socialinės žiniasklaidos ir susitelkti. Išanalizuok sudėtingus santykius ir, jei reikia, mėnesio viduryje atsisveikink su tuo žmogumi. Iš įprastos romantiškos komforto zonos vertėtų save išspirti apie 18 dieną, kai bus itin palankus metas keliauti. Darbe teigiamai pasirodyk nuo 23 dienos.
TAU REIKIA: pasikliauti savimi.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis atrodo valdomas nuotaikos ar išsiblaškęs? Padėk savo bučiniais jam atsipalaiduoti.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Rugsėjo 1-osios ir 16-osios užtemimai atskleis tavo romantišką gyvenimą. Gali būti, kad vienišos žuvelės susiras antrąją pusę jausmų jūroje. Tik įsitikink, kad jūs iš tiesų turite ką nors bendra. Jei mąstai apie naują darbą, jo ieškoti geriausia mėnesio pabaigoje.
TAU REIKIA: darbe pademonstruoti gebėjimą dirbti su komanda.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: žavingai nenuspėjamas bus tolygu meilė / gėlės / siurprizai. Nemaloniai nenuspėjamas – tolygu atia.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Darbas primins medinių kaladėlių žaidimą “Jenga” – vienas netinkamas ėjimas, ir visas kruopščiai statytas bokštas sugrius. Susikaupk ir būk pasirengusi sulaukti laimingo šanso rugsėjo 17-ąją, kai Marsas sudarys palankų kampą su Uranu. 30-ąją jaunatis tavo santykių zonoje gali sukelti naujų jausmų bangą.
TAU REIKIA: nuodugnaus plano, kaip judėti pirmyn.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: darbe zuja kaip voverė uždaru ratu. Padėk jam grįžti į normalų ritmą pasiūliusi pasivaikščioti rudenėjančioje gamtoje.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Šiuo metu esi nusiteikusi itin romantiškai. Jei mėnesio pradžioje kils noras nerti į santykius stačia galva, įsitikink, kad su tuo žmogumi tave sieja bendri interesai. Tačiau jei nuo 18 dienos jausmai priblės (tuo metu Uranas atsistos prieš Venerą), neskubėk. Darbe reikalai pajudės nuo 22 dienos.
TAU REIKIA: atsipalaiduoti.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin kūrybingai nusiteikęs. Pasinaudok šia nuotaika pikantiškiems žaidimams pradėti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Protas rėkia: “Eik dirbti”, širdis dūsauja: “O man taip norisi pašėlti.” Taip ir blaškysiesi, tačiau prieš 16-osios užtemimą susiimk ir darbe elkis atsakingai. Tuo metu Merkurijus judės atbulomis, todėl reikia būti atidesnei. Atsipalaiduoti galėsi nuo 30 dienos.
TAU REIKIA: suskirstyti darbus pagal prioritetą.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: šį rudenį jis norės tik atsipalaiduoti ir mėgautis tavimi. Pasirenk daug vakarų praleisti intymioje jo kompanijoje.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Būsi itin paklausi! Leiskis nešama šio dėmesio bangos rugsėjo pradžioje, kai Neptūnas stos priešais Saulę. Rugsėjo 23-iąją Venera pajudės į Skorpioną, o tu staiga gali susidomėti nauju žmogumi. Neužsidaryk savo kiaute, leisk jam pamatyti aistringąsias savybes.
TAU REIKIA: būti savo paskyros socialiniuose tinkluose karaliene.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis bus smalsus ir norės ištirti ką nors nauja. Padėk jam patenkinti savo smalsumą.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Visą mėnesį tavo smegeninėje suksis mintys apie pinigus. Tiksliau, jų stygių. Gal vertėtų pamąstyti apie papildomą pajamų šaltinį? Daugiau dėmesio mylimajam skirk apie rugsėjo 18-ąją. Dar geriau, jei tuo metu ištaikysite kur nors išvažiuoti ir pabūti dviese. Reikalai pradės stabilizuotis nuo 23 dienos.
TAU REIKIA: susitvarkyti finansus ir rasti tinkamą jų balansą.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis įtemptai mąstys apie savo ateitį, kur numatyta vieta ir tau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis