Milijardierius tėvelis siūlo 180 milijonų tam, kuris pagaliau ves jo dukrą

Milijardierius, įmonės Cheuk Nang Holdings Ltd įkūrėjas Cecil Chao, siūlo labai jau įspūdingą sumelę tam vyrui, kuris sugebės įtikinti jo dukrą Gigi ištekėti. Ar bent įsivaizduoji, kiek vyrukų dabar bando savo laimę tam, kad gautų pažadėtus 180 milijonų? Kol kas neigiamą atsakymą gavo kiek daugiau nei 20 000 kandidatų...

Kodėl? Todėl, kad Gigi - lesbietė, net 10 metų kūrusi rimtus santykius su kita mergina. Panašu, kad tėvelis tokiu dukros pasirinkimu nėra patenkintas, todėl iš pradžių siūlė 40 milijonų dolerių, o taip ir nepasiekęs savo tikslo nusprendė sumą gerokai padidinti. Jis įsitikinęs, kad pinigai savo darbą anksčiau ar vėliau padarys.

Pati Gigi griežtai atsisako net bendrauti su vyrais, kurie į ją dėmesį atkreipė iš esmės tik dėl pinigų. Viename iš interviu tėvas pasakojo: „Nenoriu kištis į asmeninį savo dukters gyvenimą, bet noriu, kad ji turėtų sėkmingą santuoką, augintų vaikus ir vėliau paveldėtų mano verslą“. Tėtis vis dar tiki, kad Gigi gali pakeisti savo seksualinę orientaciją ir rasti mylintį vyrą.

O štai ką į padidintą sumą jaunikiui atsakė Gigi: „Tėtis mano, kad iš homoseksualės tapti heteroseksuale labai paprasta. Viskas, ką aš galiu padaryti, tai tiesiog palikti viską taip, kaip yra, kad jis pats susiprastų. Tikriausiai ištekėsiu už vyro tik tuomet, kai jis pats ves vyrą. Kai kurie mano, kad esu lesbietė tik dėl to, jog Honkonge trūksta tikrų vyrų. Čia pilna nuostabių vyrų, tiesiog jie ne man“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis