Lietuvių kurtos šukuosenos ir makiažai sužavėjo Paryžių

Lietuvių grožio specialistų Paryžiuje sukurtos šukuosenos ir makiažai sužavėjo Europos čempionato vertinimo komisiją. Išsiskiriantys mūsų šalies atstovų darbai įvertinti aukštais balais.

„Jausmas, kai supranti, kad po tavo pavardės bus skelbiamos dar kelios dešimtys kitų, yra nerealus! Užimti tokias pozicijas, kurias pelnė Lietuvos grožio meistrai, yra gebėjimo ne tik žinoti ir naujausias, ir klasikines kirpimų bei šukuosenų tendencijas, bet ir mokėjimo jas pristatyti aukščiausiu lygiu įrodymas“, - sakė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Anot jos, mūsų šalies atstovai 70 metų gyvuojančios OMC organizacijos rengiamame konkurse dalyvauja bei svarbias vietas užima ne pirmą kartą. Tačiau šįmet teko pasigrumti ne tik su grožio meistrais iš Europos, bet ir atvykusiais iš Amerikos, Kanados, Puerto Riko, Šri Lankos, Taivanio, Kinijos, Tailando, Rusijos. Iš viso – 37–ių valstybių specialistais, savo gebėjimus demonstravusiais 25–iose rungtyse.

„Amerikietiška mada po truputį europietiškėja. Šįkart buvo akivaizdu, kad užatlantės specialistus konsultavo ir konkursui ruošė ekspertai iš Europos“, - sakė J. Mačiulienė.

Kadangi kuriant aukštosios mados pavyzdžius konkurse yra keliami griežti reikalavimai blizgučių naudojimui, šįmet daugelis dalyvių nusprendė pagudrauti – žėrinčias detales naudojo ne makiažui, o, tarkim, modelio ausiai papuošti.

Artimiausius metus, J. Mačiulienės teigimu, plaukų dažyme karaliaus visi raudonos atspalviai – nuo švelniai oranžinės iki sodrios vyno. „Rudenėjanti lapų spalva – pati populiariausia! Ji turi būti ne tolygi, o pereinanti nuo šviesiausio iki ryškiausio pustonio“, - patikino KIGSA prezidentė.

Bangos, volai, preciziškas šukavimas – tai aktualu naujausiame sezone.
„Konkurso dalyviai daug dėmesio skyrė ne tik savo darbui, bet bendram modelio įvaizdžiui. Tiek daug prabangių ir brangių suknelių vienoje vietoje pamatyti retai kada įmanoma“, - sakė J. Mačiulienė.

Anot jos, Europos čempionate dalyvavusias Lietuvos kirpėjas, kurios ruošėsi vestuvinės šukuosenos rungčiai, treniravo Pasaulinio Čempionato 2014 Frankfurte bronzos medalio savininkas, daugelio tarptautinių čempionatų prizininkas, mūsų šalies čempionatų teisėjas - Robertas Sakalauskas, gavęs iš KIGSA prezidentės J. Mačiulienės trenerio ženkliuką ir tarptautinį trenerio sertifikatą, bei treneris is Rusijos Dmitry Toptun – jis yra daugelio Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvis bei nugalėtojas.

Visažo rungtims konkursantėms pasiruošti padėjo Birutė Pajedienė.

Susumavus komisijos balus paaiškėjo, kad Aušra Vitkuvienė (Panevėžys) vestuvinės šukuosenos sukūrimo rungtyje užėmė penktąją vietą, o Laura Zaleckienė (Tauragė) pateko į stipriausiųjų dešimtuką.

Edita Birgiolienė (Kaunas) už fantazinę šukuoseną pelnė ketvirtąją vietą. Tokia pati vieta atiteko Gretai Girdžiūtei (Kaunas) už nuotakos makiažą.

Vaidos Jankauskaitės (Kelmė) podiumo makiažas pateko į stipriausiųjų dešimtuką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis