Stipriosios tavo Zodiako ženklo seksualumo pusės, traukiančios vyrus

Paskaityk, kuo tu esi ypatinga vyrų akimis

Avinas: tai stipri ir ryžtinga mergina, kuri gauna tai, ko nori. Mokėjimas parodyti savo norus ir pasiimti viską pačiai ir yra tavo stiprioji pusė, traukianti vyrus. Savo ryžtingumu tu juos sudomini, priverti geisti to, kas sunkiai pasiekiama.


Jautis: lengvai bendraujančios ir visuomet žavingos Jaučio ženklo merginos niekuomet nelieka nepastebėtos vyrų kompanijoje. Jos ne iš tų, kurios pačios puola rodyti dėmesį, tačiau spinduliuoja tvirtumu ir pasitikėjimu savimi - fatališkos damos!


Dvyniai: tokio sugebėjimo vyti vyrus aplink pirštą, kaip moka Dvynės, galima tik pavydėti. Kai reikia, jos švelnios, kai reikia - griežtos ir abejingos. Šio Zodiako ženklo moters stiprioji pusė - intuityvus kitų žmonių pajautimas.


Vėžys: vyrus ši mergina traukia savo švelnumu ir prieraišumu. Jiems tu atrodai tarsi trapi gėlė, kurią reikia saugoti ir globoti. Bet mes juk puikiai žinome, kad tai tik pirmasis įspūdis. Viduje tu tikrai kovotoja, kuri greičiau pati imsis globoti kitus, nei leisis globojama.


Liūtas: pagrindinis tavo koziris - pasitikėjimas savimi. Silpni vyrai tavęs bijo, o stipriems tu rimtas iššūkis. Pabuvę su tavimi jie gali sakyti, kad esi per daug reikli, per daug griežta, tačiau bet kuriuo atveju tu visuomet būsi ta, kurios jie niekuomet nepamirš.


Mergelė: žodžiai - tavo pagrindinis ginklas. Pastatyk prieš vyrą 10 merginų ir duok visoms 5 minutes pokalbio. Garantuojame, kad po tų 5 minučių jis prisimins tik tave. Protinga, sąmojinga, žinanti kada ir ką sakyti, o kada tiesiog patylėti.


Svarstyklės: šio ženklo merginos ne šiaip sau vadinamos pačiomis seksualiausiomis. Vieną minutę tu tarsi vijurkas, apsukantis jam galvą, kitą minutę - rami ir švelni mergina, kuriai labai reikia vyriškos globos. Tu tiesiog tobulai moki palaikyti santykių intrigą. Tol, kol tau pačiai nenusibosta šis žaidimas.


Skorpionas: vyrai intuityviai jaučia tavyje esančią aistrą. Yra moterys, kurios turi ryškiai pasidažyti ir užsidėti trumpą sijonėlį, kad būtų pastebėtos, o tu gali būti ir be makiažo, ir be gundančių drabužių - vis tiek trauksi vyrų dėmesį. Tarsi skleistum kažkokius feromonus, dėl kurių vyrai eina iš proto.


Šaulys: tu spontaniška, mėgsti eksperimentuoti ir vyrai tai labai gerai jaučia. Pasakysime atvirai - pamatę tave jie tikriausiai iš karto pradeda fantazuoti, ką judu galėtumėte nuveikti lovoje.


Ožiaragis: esi ta mergina, kurią vyrai vadina „drauge“. Su tavimi lengva būti net patiems droviausiems. Tiesiog taip lengvai randi priėjimą prie kitų, kad vyriškos draugijos tau niekada neturėtų stigti. Jeigu kitas merginas vyrai nori tiesiog nusitempti į lovą, tai su tavimi jiems nuoširdžiai įdomu bendrauti.


Vandenis: švelni ir miela svajoklė - taip tave dažniausiai mato vyrai, nes nepuoli jiems ant kaklo ir apskritai pernelyg greitai nepasiduodi viliojama. Bet jie dar nežino, kad turi tikrą talentą apvyti vyrukus aplink pirštą ir priversti šokti pagal tavo dūdelę.


Žuvys: vyrus labiausiai traukia tavo paslaptingumas. Tu jiems - tarsi nežemiška būtybė, kurią norisi paliesti ir pajausti. Juos žavi tavo švelnus moteriškumas ir tariamas naivumas. Tu leidi vyrams save globoti, o jie tuomet jaučiasi tokie stiprūs, tokie galingi, tokie vyriški...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis