5 šokiruojantys seksualinio iškrypimo būdai

Daugelis naiviai galvoja, kad senais laikais žmonės laikėsi puritoniško gyvenimo būdo ir sekso temų į viešumą nekėlė, tačiau kai kurios pasaulio civilizacijos iš sekso darė kultą, jo garbei rengdamos įvairias šventes ir ritualus, kurių dauguma šiandien laikomi seksualiniais iškrypimais.

1. Lesbijiečių šventė Senovės Graikijoje

Afroditės Anosijos šventė Tesalijoje buvo laikoma išimtinai lesbijiečių ir prasidėdavo ji erotiniais šokiais, po kurių moterys nusimesdavo drabužius ir maudydavosi jūroje. Išlipusios į krantą, deivės visais įmanomais būdais džiugino viena kitą kūniškais malonumais. Vyrai į šią malonumų šventę nebūdavo įleidžiami.

2. Orgijos Senovės Romoje

Ypatingai audringai romėnai šėldavo orgijų šventėse, kurios pasižymėdavo nevaržomu seksu. Ištekėjusios moterys atlikdavo jaunų vaikinų nekaltybės atėmimo ritualą. Vėliau jos tą ritualą atlikdavo ir su savo sūnumis. Per orgijų šventes buvo ne tik ištvirkaujama, bet ir daug geriama. Naktį orgijos baigdavosi masine ekstaze ir sekso šėlsmu, kai buvo santykiaujama su pirmu pasitaikiusiu partneriu, nepriklausomai nuo jo lyties. Atsisakiusius dalyvauti orgijose paprasčiausiai nužudydavo. Sektą sudarė pagrinde aukšto rango žmonės.

3. Romos sadistai

Romoje seksualinės orgijos dažnai buvo neatsiejamos nuo sadomazochizmo. Imperatoriai praktikavo laukinį žiaurumą ir baisius kankinimus. Kaligula erotinį susijaudinimą patirdavo tik matydamas kraują ir kitų žmonių kančias. Jo įsakymu vergams ir tarnams kapodavo rankas, žalodavo kūnus, kankindavo. O štai imperatorius Neronas apsirengdavo žvėries kailiu ir užpuldamas prie stulpų pririštus vyrus ir moteris, juos prievartaudavo, o visa tai užbaigdavo homoseksualiniu aktu su savo meilužiu.

4. Dvasininkų nuodėmės Europoje

Dvasininkai nesilaikė įžado, draudžiančio svetimauti. 1501 metais popiežiaus Aleksandro VI rūmuose surengtos šventės metu dalyvavo penkiasdešimt prostitučių. Merginos linksminosi kartu su svečiais, o į vakaro pabaigą visiškai apsinuogino. Joms po kojomis mėtė kaštonus, o šios keturpėsčios juos rinko. Buvo rengiamos savotiškos varžytuvės ir tie, kurie pajėgdavo atlikti daugiausiai aktų su kurtizanėmis, būdavo dosniai apdovanoti.

O italų kunigas Pjedras Leonas 1561 metais buvo apkaltintas turėjęs intymių santykių su šimtais vienuolių. Jis versdavo gražuoles vienuoles apsinuoginti ir maudytis jo akivaizdoje. Iki soties paganęs akis, duodavo valią ir savo aistrų tenkinimui su visomis iš eilės.

5. Senovės Graikijos šventė „Eliziejaus misterijos“

Rudenį graikai devynias dienas švęsdavo „Eliziejaus misterijas“. Kelių tūkstančių žmonių, apsikaišiusių mirtos šakelėmis, procesija, eidavo prie jūros maudytis ir atlikti apsivalymo ritualą. Šeštąją dieną procesijos dalyviai eidavo iš Atėnų į Eliziejų, nešini degančiais deglais ir naujojo derliaus javų varpomis. Ten prasidėdavo audringas šventimas. Net kunigai moterims liepdavo devynias dienas iki šventės susilaikyti nuo lytinių santykių tam, kad šventės metu jos būtų aistringesnės.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis