6 gyvenimo pamokos, kurias turi išmokti iki 25-erių

Sunkiausia šiame gyvenime yra suprasti, kas esi pati. Koks tavo tikrasis tikslas, koks tavo kelias, ką tu apskritai šiame pasaulyje veiki.

1. Gyvenk pagal kišenę

Kai esi 20–ies, norisi visko. Atrodo, visas gyvenimas prieš akis, galima pasišvaistyti. Bet pasvarstyk: ar nori 30–metį sutikti iki ausų prasiskolinusi bankui ar kitiems žmonėms?

2. Pasirenk būti atstumta

Būk pasirengusi, kad ne visada tave priims ir supras. Įsimylėk iki ausų. Net jei vaikinas ir nebus Tas vienintelis, įgyta patirtis padės geriau suprasti save.

3. Išmok trumpai ir aiškiai dėstyti mintis

Gebėjimas per 30 sekundžių pasakyti esmę – nepaprastai naudinga savybė. Nesisukiok aplinkkeliais, kalbėk tiesiai šviesiai: „Turiu idėją, kuri naudinga kompanijai. Ji... Ar jus domina?“

4. Susimovei? Vadinasi, taip reikia

Leisk sau klysti. Mokydamasi iš klaidų mokaisi ir spręsti problemas, drauge klodama laimės bei pasitikėjimo savimi pagrindus – tiems laikams, kai tau bus 30 ar 40 metų. Nebijok savęs paklausti: O kokia mano paskirtis? Ką čia veikiu? Ne visada galėsi atsakyti, tačiau atsakymo paieškos suteiks daug naudingų žinių.

5. Mėgaukis netikrumu

Dvidešimties tyrinėk pasaulį, užuot sielojusis, kad ko nors nežinai. Juk niekas nė nenutuokia, kas laukia ateityje. Mėgaukis tuo. Išmgink viska, kas tave domina, net jei tai skamba keistai ar neįprastai.

6. Tikėk ateitimi

Jeigu tiksiesi ko nors ypatinga ir svarbaus, greičiausiai tai įvyks. Sudaryk tvirta planą, kuris padėtų nepaskęsti rutinoje. Tarkim, pasižadėk, kad nieko nepaisydama dirbsi šį darbą dvejus metus, o paskui būtinai ji pakeisi. Tai padės tobulėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis