Pažvelk į savo veidą ir sužinok, ar turi sėkmės ženklų

Vieni svajoja maudytis piniguose, kiti – apkeliauti visą pasaulį, o treti – gauti Nobelio premiją. Kiekvienas savaip įsivaizduoja sėkmę. Bet visi jos trokšta. Ir tik retas nutuokia, kad ji prasideda... nuo veido.

* Didelė burna pranašauja sėkmę ir verslo, ir pramogų sferoje. Geras ženklas, jei viršutinė ir apatinė lūpos yra vienodo dydžio. Tamsiai raudonos lūpos truputį pakeltais ir ar apvaliais kampučiais – taip pat sėkmės ženklai.

* Moterims aukštais skruostikauliais paprastai lengvai pavyksta siekti karjeros, sėkmingai ištekėti ir puoselėti gražią šeimą. Jos nepripažįsta vertinimo vidutiniškai: joms viskas turi būti tik puikiai.

* Didelis atstumas tarp akių – meniškos prigimties ir būsimos sėkmės ženklas. Žmonėms mažomis akimis prognozuojama sėkminga karjera. Jiems būdingas gebėjimas koncentruotis į smulkmenas. Žemyn nuleisti akių kampučiai būdingi moterims, kurios geba susirasti turtingus vyrus. Maža to, jas retai įtaria ieškant naudos.

* Glotni, apvali kakta – aiškus mąstymo ženklas. Ji atskleidžia ir gebėjimus atsirasti reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Tokie žmonės nekenčia suvaržymų ir taisyklių, bet mielai telkiasi į pagalbą vaizduotę. Jie paprastai būna labai protingi. Taip pat jiems būdinga puikių organizacinio darbo gebėjimų. Švari, be jokių dėmių kakta – sėkmingos karjeros ir verslo ženklas.

* Sėkmės lydimo žmogaus veidas – atviras, dažniausiai apvalainas. Tokie asmenys itin draugiški, komunikabilūs, visada išgirsta kitų pagalbos šauksmą, todėl ir patys prireikus jos sulaukia. Plačiaveidžiai iš prigimties labai pasitiki savimi, nuolat siekia tobulumo. Jiems svarbu viena: rezultatas. Tokius žmones lydi profesinė sėkmė, jie tampa puikiais, tik kiek despotiškais vadovais.

* Apvali bulvytės formos nosis būdinga lyderiams. Vyrai ir moterys pakumpusiomis nosimis lengvai valdo įvairaus lygio auditoriją. Ilgos tiesios nosys liudija ramų charakterį ir drausmingumą. Lygi dailios formos nosis apvaliu galiuku ir be kuprelės pranašauja turtus bei asmeninio gyvenimo laimę. Didelė truputį priplota nosis – greitos karjeros ženklas, o riestanosiams nuo jaunumės būdingas gebėjimas kalti pinigus ir... tikimybė juos greitai prarasti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis