Garsūs vestuvių ekspertai pristatė naują vestuvių idėjų žurnalą jaunavedžiams

Šį savaitgalį koncertų salėje „Compensa“ šurmulio tikrai netrūks – čia bus surengta 2 dienas trunkanti Išteku.lt vestuvių paroda, kurioje būsimos nuotakos ras viską, ko reikia jų būsimai šventei. Trijuose pastato aukštuose įsikurs šimtai vestuvinių paslaugų tiekėjų, nuo pat ryto iki vakaro bus rengiami seminarai, kuriuose savo srities profesionalai dalinsis naudingais patarimais ir įžvalgomis. O dabar sukluskite tos, kurios dar neturi išsirinkusios TOS VIENINTELĖS ir nepakartojamos suknelės - parodoje galėsite ne tik pasižvalgyti, bet ir pasimatuoti vestuvines sukneles!

Net neabejojame, kad susitiksime parodoje, tačiau turime tau dar vieną gerą žinią - šiandien buvo pristatytas IŠTEKU.LT Visos vestuvių idėjos žurnalas, kuriame - net 350 puslapių! Žurnalą už specialią kainą - vos 1,99 eur. bus galima įsigyti vestuvių parodoje spalio 22-23 dienomis, o po jos ir didžiuosiuose prekybos centruose bei spaudos kioskuose.

„Relais & Chateaux Stikliai Hotel“ restorane surengtame vestuvinių tendencijų žurnalo ir „Išteku.lt“ parodos pristatyme susirinko būrys garsių žmonių, pasidalinusių savo patirtimi ir patarimais. Visiems puikiai žinomas Mantas Petruškevičius pasakojo apie floristikos tendencijas, šokėjas Deivydas Meškauskas atskleidė, ko baiminasi savo pirmąjį vestuvinį šokį kuriantys jaunieji, dizaineris Egidijus Rainys ragino nuotakas išlaikyti individualumą, o R.Širvinskas-Makalius pasakojo apie jaunavedžių medaus mėnesio keliones ir patarė visiems jauniesiems pakeliauti dar prieš vestuves, mat būtent kelionėse galima geriausiai pažinti žmogų.

Su visais šiais ir dar daugeliu kitų vestuvių srities specialistų galėsi susitikti spalio 22-23 dienomis vyksiančioje IŠTEKU.LT parodoje. Na, o jeigu atvykti negalėsi, tuomet ieškok naujojo Išteku.lt vestuvių žurnalo, kuriame rasi viską, kas aktualu būsimiems jaunavedžiams.

PARODOS PROGRAMĄ gali paskaityti čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis