3 Netflix serialai, kuriuos rekomenduojame pamatyti

Prisipažinsime - esame tikros serialų maniakės. Na, kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą, nei susisukti į šiltą anklodę, pasidaryti patį didžiausią puodelį arbatos ir pažiūrėti gerą serialą. Vieną, dvi, tris serijas... Būna, ir visą sezoną vienu prisėdimu. Tad jei ir tu vakarais nuobodžiauji ir nerandi sau vietos, siūlome kelis variantus. Gal dar nesi mačiusi?

13 Reasons Why - mėgstančioms gyvenimiškus pamąstymus

Mokyklą sukrečia žinia: jauna mergina, vardu Hana, pasitraukia iš gyvenimo. Ji nepaliko atsisveikinimo raštelio, tačiau vieną dieną toje pačioje mokykloje besimokantis Klėjus gauna siuntinį - 13 paslaptingų kasečių, kuriose Hana atskleidė tikrąją tiesą apie savo gyvenimą ir tuos, kurie prisidėjo prie jos mirties. Ką padarė kiti ir svarbiausia - kuo nusidėjo pats Klėjus?

Grace and Frankie - mėgstančioms atsipalaiduoti ir pasijuokti

Grace ir Frankie - garbaus amžiaus moterys. Atrodytų, kas gyvenime gali būti ne taip? Abi turi vyrus, nuostabius namus ir vaikus. Tačiau vieną dieną jų vyrai pagaliau išdrįsta pranešti pritrenkiančią žinią - daugybę metų jiedu buvo slapti meilužiai ir pagaliau atėjo metas pažvelgti tiesai į akis. Grace ir Frankie, niekada per daug nemėgusios viena kitos, atsiduria vienoje valtyje - abi paliktos, išduotos ir turinčios pradėti gyvenimą iš naujo. Pasirodo, naujas etapas gali būti labai įdomus ir intriguojantis.

Bloodline - mėgstančioms dramas ir netikėtus posūkius

Rayburnų šeima atrodo tiesiog tobula: tėvai valdo prabangų viešbutį ant jūros kranto, o ir vaikams, regis, gyvenimas sėkmės nepagailėjo. Tačiau rojuje pradeda kauptis debesys, kuomet į šeimą sugrįžta sūnus paklydėlis. Pradeda lįsti senos nuoskaudos ir kruopščiai slėptos paslaptys. Tobulas gyvenimas ima griūti kaip kortų namelis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis