Išsirink vieną paveikslėlį ir sužinok, ar esi linkusi į išdavystę

Sutik, nemalonu būti išduotai. Tarsi žemė iš po kojų išslysta, o galvoje vienintelė mintis: „Kaip aš galėjau juo/ja pasitikėti?“. Bet, kaip sakoma, jei žinotum kur krisi, pasidėtum pagalvę.

Šiandien siūlome tau pasitikrinti pačiai save. Internete radome štai tokį paveikslėlių testą ir siūlome tau šiek tiek pažaisti. Pernelyg rimtai į tai žiūrėti nevertėtų, bet... Kiekviename juokelyje yra dalis tiesos. Pažvelk į žemiau esančius 7 paveiksliukus ir išsirink vieną, kuris dėl kažkokių priežasčių tau labiausiai įsiminė.

PIRMAS PAVEIKSLĖLIS

Esi iš tų žmonių, kurie gali lengvai išduoti kitą. Tik suprask mus teisingai - nesi piktybinė asmenybė, tiesiog būdama emociniame nuosmukyje vadovaujiesi ne protu, o jausmais. Pirmiausia padarai, o tuomet pagalvoji „Ką aš padariau?“ Laimei, su šiuo savo būdo bruožu galima kovoti. Kas kartą, užplūdus neigiamiems jausmams, sprendimą atidėk vėlesniam laikui, geriausia - kitos dienos rytui.

ANTRAS PAVEIKSLĖLIS

Tavo charakteris gana permainingas, dėl to kartais esi linkusi keisti savo nuomonę ir pasiduoti kitų žmonių įtakai. Taigi pati gal ir nesiryžtum išdavystei, bei jei kas paskatintų... Visko gali būti. Stenkis neįsileisti į savo gyvenimą žmonių, darančių tau neigiamą įtaką ir labiau atsiribok nuo svetimų nuomonių.

TREČIAS PAVEIKSLĖLIS

Tu gana švelnus žmogus, kuris pagalvoja apie kitų jausmus. Beje, kartais apie kitus galvoji pernelyg daug. Net tuomet, kai kitas žmogus tau pakiša koją, atsistoji ir eini toliau, bandydama surasti logišką jo poelgio pateisinimą. Tu geriau kantriai aiškinsiesi santykius ir sakysi, kas tau nepatinka, nei smeigsi kitam peilį į nugarą.

KETVIRTAS PAVEIKSLĖLIS

Išdavystė tau - tai tiesiog metodas ką nors pamokyti. Kitaip tariant, vadovaujiesi principu dantis už dantį - kaip su tavimi, taip ir tu su kitais. Bet kartais vertėtų tiesiog numoti ranka ir išbraukti išdavikus iš savo gyvenimo, netampant sau pačiai nervų su jais kovojant.

PENKTAS PAVEIKSLĖLIS

Išdavike tavęs tikrai nepavadinsi. Jei taip jau nutiko, tai greičiausiai tebuvo vienkartinė akcija. Na, gavosi kaip gavosi, ką jau padarysi. Greičiausiai po tokio poelgio pati save nubausi labiau, nei bet kas kitas.

ŠEŠTAS PAVEIKSLĖLIS

Intrigantiškumo tavyje netrūksta! Išdavystė tau tarsi būdas pažadinti kito žmogaus emocijas. Pavyzdžiui, jauti, kad antroji pusė rodo tau per mažai dėmesio. Koks lengviausias kelias priminti apie save? Sukelti pavydą! Tik toks žaidimas gali labai greitai peržengti ribas, o to kas nutiko nebepakeisi.

SEPTINTAS PAVEIKSLĖLIS

Tu įpratusi savimi pasirūpinti pati ir puikiai žinai, kad kartais norint kažką pasiekti, tenka kažką paaukoti. Save aukoti būtų kvaila, todėl kenčia kiti. Bet kartais turėtum susimąstyti kas duotų daugiau naudos - toks gudrus žaidimas ar santykių stiprinimas ir kitų pagalba.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis