Merginos už pinigus išpažintis: gyvenu taip jau 5 metus ir neketinu nieko keisti

Prieš tavo akis - 25 metų Simone Toon. Mergina, kuri neslepia gyvenanti svetima sąskaita. Įprastai už kur kas vyresnių ir, savaime suprantame, turtingų vyrų pinigus. Pirmasis turtuolis merginos gyvenime atsirado prieš 5 metus, o dabar Simone vyrų sąskaitoje - jau 6 buvę gerbėjai, negailėdavę pinigų už jos grožį ir drauge praleidžiamą laiką. Rolex laikrodis, Chanel rankinės, Range Rover automobilis, o taip pat nauja krūtinė - visa tai turtuolių, kuriuos ji linksmina, dovanos.

Simone paskaičiavo, kad jos išlaikymui kiekvieną mėnesį reikia skirti maždaug 4600 eurų. Į šią sumą įtraukiama jos buto Londone nuoma, sporto klubo narystė, atostogos, dizainerių drabužiai ir kitos smulkmenos. Merginos diena įvairumu nespindi: atsikelia ji ne anksčiau vidurdienio (anksti keltis sako nemėgstanti), keliauja į sporto salę, tuomet į soliariumą, masažą arba manikiūrą, o pavakariais pietauja su draugėmis.

Simone vakaras skirtas jos išrinktajam - prabangūs restoranai, vakarėliai ir linksmybės - viskas, ko tik pageidaus turtingasis gerbėjas. „Praėjusią savaitę su savo „tėveliu“ keliavau į Dubajų, tai buvo nuostabu. Jis tiesiog pasakė: „Štai tau 9000 eurų, linksminkis, pasivaikščiok po parduotuves“ - pasakoja Simone.

Tiesa, mergina tikina, kad jos tėvai ją labai palaiko ir netgi buvo susidraugavę su vienu iš jos meilužių. „Jie man sako: jeigu tai yra tai, ko tu nori, tuomet puiku“ - atviravo Simone. Tiesa, dar ji pridūrė, kad turtai ir statusas nėra vieninteliai dalykai, kurie traukia ją prie vyresnio amžiaus vyrų. Didelį vaidmenį turi vyro charizma ir pasitikėjimas savimi.

Įdomu, kodėl Simone nusprendė prabilti apie savo gyvenimo būdą viešai? Gal kartais sponsoriai išseko...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis