Gruodžio mėnesio HOROSKOPAS

Laukia palyginti ramus mėnuo – gali atsipalaiduoti ir leisti sau pasimėgauti. Planetos ramiai keliauja komunikabiliuoju Šauliu, sveikindamos Žiemos saulėgrįžą. Paskui Saulė įriedės į stabilųjį Ožiaragį. Gruodžio pabaigoje numatoma harmoninga nuotaika.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)

Žvaigždės tau dovanojo: begalinio žavesio ir ramybės. Nesi dramų karalienė, todėl žmonėms šalia tavęs taip gera.
Tavo silpnybė: keliais taikliais juokeliais lengvai išsklaidai įtampą, tačiau pamiršti, kad rimtais atvejais jie ne tik nepadeda, bet ir kiša koją.
Mados pojūtis: dievini laikui nepavaldžius spalvingus, ryškius akcentus, kurių įsigyji per keliones.
Tau malonumą teikia: žinoma, kelionės, ypač ilgos, per kurias gali kolekcionuoti naujus prisiminimus.
Gundymo stilius: meilės klausimais esi spontaniška, linkusi į eksperimentus. Nesmerki ir neteisi kitų dėl jų elgesio, todėl partneriui šalia tavęs labai lengva parodyti net visiškai laukinę savo prigimties pusę.
Šį mėnesį: jei tikėjaisi, kad gruodis praeis lengvai, teks nusivilti. Arba kaip tik – apsidžiaugti. Kartais svarbiausia, kokį greitį diktuoji gyvenimui. Darbe ženk strateginį žingsnį. Meilei palankiausios bus gruodžio 3-ioji ir 13-oji, kai tavo santykių zonoje gražiai nusės pilnatis. Gali sulaukti žinių iš buvusios meilės – ji vis dar tikrins, ar tarp jūsų kas nors gali būti. Jei esi vieniša, gali pasiduoti smalsumui – tik turėk omenyje, kad horizonte šviečia ir naujas gerbėjas.
Tavo metai: dėl to, kuo tiki, gali paaukoti viską. Suteik šansų sau ir savo potencijai – tada atsivers ir puikių perspektyvų. Naujam projektui pradėti geriausiai tiks vasaris. Meilė klestės balandį ir birželį. Rugsėjį pradėsi naują, gerų emocijų kupiną gyvenimo skirsnį.
Tau reikia: tikėti savo ilgalaike gyvenimo vizija.

Tavo meilės dvyniai
Dvyniai: jus vienija aistra, smalsumas ir noras kuo daugiau išmokti, pažinti. Visa tai jūsų gyvenimą pavers vienu dideliu nuotykiu.
Vandenis: tave intriguoja jo aistra ir intensyvumas, o jam neišsenkamu įkvėpimo šaltiniu taps tavo optimizmas.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)

Beveik stebuklų metas. Darbe savo globėjos dėka mėnesio pradžioje gali sukaupti nemenką kapitalą (nebūtinai finansinį). Kopdama aukštyn išlik dėmesinga – tau reikia žinoti, kas yra tikrieji sąjungininkai. Gruodžiui baigiantis ir tau teks jiems pademonstruoti, kad juos remi bei palaikai.
TAU REIKIA: tvardytis.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis sukasi darbe kaip voverė rate, tačiau tu jam rūpi, tikrai tavęs nepamiršo.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)

Tau šventės – pirmiausia rūpinimasis kitais. Tačiau gruodžio 7-ąją į tavo ženklą įžengs grožio bei meilės karalienė Venera, ir tu pagaliau sulauksi tinkamo dėmesio. Pasilepink, kad mėnesio pabaigą pasitiktum kaip tikra valdovė.
TAU REIKIA: nustoti delsti!
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: visiems reikia jo laiko ir dėmesio. Pasisiūlyk surengti vakarėlį draugams – visi jausis laimingi.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)

Neturi laiko net tinkamai išsitrinkti galvos, apie ramius pasisėdėjimus su draugėmis nėra ko nė kalbėti. Tačiau netrukus už tai bus atlyginta – gruodžio 10-ąją gali plačiai atsiverti durys į naują karjerą. Artima draugė gali pasirodyti nutolusi – reaguok į tai ramiai. Tau reikia pozityvumo – mėnesiui baigiantis dėl jo tavo draugų būrys dar padidės.
TAU REIKIA: švęsti sėkmę.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jo laukia fantastiškos karjeros perspektyvos. Smagiai tuo pasidžiaukite!

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)

Pailsėk! Kai gruodžio 1-ąją Marsas suformuos tinkamą kampą su Jupiteriu, tau liks labai nedaug laisvo laiko. Dairykis žmogaus, kurio palankumo siekti atrodys nelengva, tačiau artėjant Kūčioms staiga suprasi, kad kaip tik taip viskas ir turėjo būti. Mėnesio pabaigoje pagaliau gali baigti sudėtingą ir daug jėgų pareikalavusį projektą.
TAU REIKIA: nesipriešinti ir leistis pasroviui.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis bus dėmesingas ir ugningas. Gal pavyktų judviem kur nors ištrūkti ir pasimėgauti vienam kitu be pašalinių?

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)

Net jei yra labai daug reikalų, rask laiko tik sau. Gruodžio 19-ąją Merkurijus pajudės atbulomis – galimi nemalonumai. Jei nori ramiai perplaukti dramų jūrą, iš anksto sugalvok atsarginį planą. Gruodžio pabaigoje Venera pažers akimirkų, kuriomis suprasi, kaip stipriai esi mylima.
TAU REIKIA: patikrinti nuojautą.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jo širdis plačiai atverta. Parodyk, kaip jautiesi, gali tai net pasakyti, ir jūsų ryšys pereis į naują lygį.

DVYNIAI (gegužės 22–birželio 20 d.)

Laiminga ir meilės, ir darbo fronte? Taip, tai – tu! Gruodžio 9-ąją tavo santykių zonoje Saulė sudarys tinkamą kampą su Jupiteriu – laukia nuostabi naktis. Geriausia diena – gruodžio 13-oji, gali drąsiai reikalauti karūnos. Per vakarėlius naudokis proga megzti pažintis, mėnesio pabaigą skirk ateičiai apmąstyti.
TAU REIKIA: suknelės, kuri visus verstų iš koto.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jis bus romantiškas ir aistringas. Hm, Kalėdų Senelis pasirodė anksčiau?

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)

Darbe laukia vienas škvalas po kito, užtat asmeniniame gyvenime viskas turėtų būti puiku – juk gruodžio 2-ąją į tavo santykių zoną atkeliauja Merkurijus. Dalinkis patirtimi su kitais – tai padės plėsti pažintis. Su mylimais ir artimais žmonėmis ryšį stiprink nuo 21 dienos. Visą laiką jiems ir skirk.
TAU REIKIA: pasikrauti energijos.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: gali atrodyti, kad jo ryšys su kompiuteriu yra stipresnis nei su tavimi. Teks imtis iniciatyvos atplėšti jį nuo jo ekrano.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)

Nors planetos sukasi aplink Saulę, dėmesio centras šiuo metu būsi tu. Gruodžio 7-ąją į tavo santykių zoną įriedės Venera, tad socialinis gyvenimas pradės sparčiai suktis – laimė, kad santykiai su mylimuoju bus visiškai darnūs. Mėnesio pabaigoje gali baigti svarbų reikalą ir skirti dėmesį kitiems.
TAU REIKIA: atsipalaiduoti.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis jausis laimingas ir pakylėtas. Mėgaukis tuo ir jo dėmesiu.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)

Kad ir ką veiktum, laimėsi. Tik viena sąlyga: baik slėpti savo magiškas galias! Gruodžio 19-ąją Merkurijus pajudės atbulomis, tačiau tau tai gali suteikti net labai teigiamų pokyčių kūrybiniame projekte. Gerų žinių lauk apie 28 dieną, kai Saulė susijungs su Merkurijumi.
TAU REIKIA: laikyti draugus arčiau.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jums reikia pailsėti nuo švenčių karštinės – raskite galimybių pabūti tik dviese.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)

Gruodis – vienas užimčiausių šių metų mėnesių. Smagybėms ir flirtui labiausiai tiks 1-oji mėnesio diena, kai Marsas tavo meilės zonoje suformuos fantastišką kampą su Jupiteriu. Tau labiausiai tiks vaikinas, kuriam nepatinka sėdėti namie. Mėnesio pabaigoje Venera sustiprins pozityvius tavo gyvenimo aspektus, ir tu pagaliau pajusi balansą.
TAU REIKIA: jėgas skirti tik realiems planams.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: gali pagaliau ryžtis svarbiam žingsniui.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)

Pirmoji kalėdinių atostogų fazė: atkurk santykius. Jau gruodžio pradžioje rodyk iniciatyvą kuo daugiau pažįstamų ir draugų pasveikinti su artėjančiomis šventėmis. Antroji fazė: perskirstyk jėgas. Būk atidi nuo 19 dienos – žiūrėk, kad, paveikta alkoholio ar nuotaikos, nepasakytum daugiau nei reikia, kitaip pelnysi liežuvautojos etiketę.
TAU REIKIA: apgalvoti išlaidas.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: bus nusiminęs, be nuotaikos. Būk kantri, ir tai praeis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis