Vilnių gruodžio mėnesį užlies neįtikėtina karščio banga

Jau antrą kartą Vilniuje organizuojamas didžiausias šokių ir fitneso maratonas, paremtas Lotynų Amerikos ritmais. Šiemet „Zumba&Salsation Marathon su bioMagnis b6 premium”, žada gūsį karščio bangos su treneriu iš Dominikos Respublikos! Pasaulyje pripažintas ir šimtuose maratonų jau sudalyvavęs Zumba treneris Pedro Camacho atvyksta į Lietuvą gruodžio 9 dieną!

Dar daugiau siautulio

Jeigu po praėjusio Zumba ir Salsation maratono atrodė, kad jau nieko įspūdingiau negali būti: du treneriai iš Karibų, kaitinantys dalyvių kraują, keturios trenerės iš Lietuvos, pripildančios sceną fantastiška energija, apšvietimas kaip per Madonos koncertą, LIVE transliacija, užburiantys Lotynų Amerikos ritmai ir pašėlusi minia, pasiruošusi šokti iki ryto, tai šio gruodžio mėnesio maratono organizatoriai žada dar daugiau staigmenų.

Ugnius Naudžius

„Praėjusių metų renginys buvo unikalus ne tik rekordiniu dalyvių skaičiumi, bet ir žiniasklaidos bei rėmėjų susidomėjimu. Galiu drąsiai teigti, jog tai didžiausias kada nors įvykęs panašaus tipo renginys Lietuvoje. Šiemet dalyviai dar aktyvesni, todėl džiugu, kad galime atsivežti į Lietuvą vis daugiau pasaulinio lygio trenerių profesionalų ir populiarinti šią netradicinę, tačiau jau sparčiai Lietuvoje išpopuliarėjusią Zumba Fitness programą“ – pakilios nuotaikos, artėjant renginiui, neslėpė maratono organizatorė Augustina Kropaitė.

Šiemet maratonas gali didžiuotis dar įspūdingesne renginio programa, kurios pasididžiavimas Zumba Fitness treneris Pedro Camacho (Dominikos Respublika), savo populiarumu pasaulyje nenusileidžiantis ir pačiam Zumba Fitness atradėjui Beto Perez. Treneris ne tik turi 18 Zumba Fitness kvalifikacijų, bet kiekvieną mėnesį dalyvauja virš 10 pasaulinio lygio Zumba maratonų, renginių bei konvencijų visame pasaulyje.

Pedro Camacho
Pedro Camacho

“Praėjusį mėnesį turėjau maratonų turą po Lotynų Ameriką, tačiau Europoje laukia ne ką mažesnis: Lenkija, Italija, Rumunija, Lietuva, Bulgarija, ir visa tai per antrąją gruodžio savaitę. Toliau vėl Pietų Europa ir taip iki Kalėdų”, - trumpai savo užimtumą komentavo P.Camacho.

Anot jo, galimybė dalintis meile Zumbai ir Lotynų Amerikos muzika šiandien jam yra svarbiausia, todėl net ir skrydžiai iš vieno pasaulio galo į kitą nėra tokie varginantys.

Daugiau nei 3 valandos tikro šou

“Zumba & Salsation Marathon su bioMagnis b6 premium” renginio programą sudarys daugiau nei 3 valandų Lotynų Amerikos ritmais įkvėpta šokių fitneso treniruotė - maratonas. P. Camacho kartu su trenerias iš Lietuvos keisis scenoje, o tuo tarpu dalyviai sekdami jų judesius kartu mėgausis Zumba ir Salsation programomis.

Ugnius Naudžius

Laukia labai daug pozityvių emocijų, uždegančios muzikos, profesionalių trenerių pasirodymų ir galybė kitokių siurprizų dalyviams! Pasiruoškite Lietuvoje dar neregėto mąsto renginiui, ir žinoma - gerai paprakaituoti Lotynų Amerikos ritmų siautulyje.

“Tau nereikia mokėti jokių choreografijų ar puikiai valdyti šokio stilių, į maratonus visi ateina pasilinksminti ir išmokti kažko naujo, nematyto, pasisemti teigiamos energijos, kuria aš mielai su visais pasidalinsiu.”, - prisijungti prie maratono kvietė garsus treneris.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis