Ką rinktųsi vedybų planuotoja Laura Vagonė: superseksualią ar mamos vestuvių suknelę?

Vestuvinių idėjų 2017 metams paieškų procesas jau sėkmingai įsibėgėjo. Nuotakos intensyviai naršo internete, varto „Pinterest“ puslapius, kuria galerijas iš įvairiausių suknelių, makiažų ir šukuosenų fotografijų.

Kaip nepasiklysti tarp tūkstančio pasiūlymų ir susikurti tinkamiausią nuotakos įvaizdį, patirtimi dalijasi vedybų planuotoja Laura Vagonė.
Ilgametę patirtį vestuvių sferoje turinti planuotoja pabrėžia, kad tarp jos 2017 metų nuotakų bendros vyraujančios tendencijos nėra. Tačiau ji pastebi keletą pokyčių nuo praėjusių metų. „Aš labai džiaugiuosi, kad jau mažėja nuotakų, kurios atsineštų „Berta Bridal“ sukneles. Mažėja nuotakų, kurios norėtų plazdančio, paprasto, šifoninio, šilkinio sijono. Vienu metu visos jos atrodė šabloniškos ir vienodos“, - džiaugiasi Laura Vagonė.

Nuotakos turėtų vengti seksualumo, iššaukiančių ar netgi vulgarių vestuvinių suknelių ir kaip tik pabrėžti moteriškumą. „Seksualumo vestuvėse po truputį mažėja. Reta nuotaka, kurios figūrai tiktų ir ji galėtų tekėti su „Berta Bridal“ superseksualiomis suknelėmis. Tikiuosi, kad nuotakų noras atrodyti superseksualiai išnyks“, - įžvalgomis dalijasi Laura. Pasak jos, ne visoms ir tinka tokios suknelės. „Atrodo, visą gyvenimą dirbusi sekretore, auditore ar dar kažkuo, mergina, kuri gal gyvenime nėra apsivilkusi trumpesnio nei iki kelių sijono, staiga per vestuves nusprendžia parodyti viską, ką turi. Nemanau, kad tai yra skonis ir stilius“.

O gal mamos suknelė su naujomis detalėmis? „Aš labai sveikinčiau tą idėją, kad nuotakos tuoktųsi su mamų suknelėmis“, ̶ tvirtina vestuvių planuotoja Laura. Tačiau ji atskleidžia, kad nuotakos labai retai ryžtasi nuvalyti dulkes nuo mamos suknelės ir užsivilkti ją tą didžiąją dieną. Laura ir pati troško pasipuošti mamos suknele. „Suknelę aš daug kartų matavausi, tačiau kai vyko mano vestuvės, aš į ją, deja, netilpau“, - atviravo ji.

2017 m. sausio 18 dieną Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione. Daugiau nei 150 kviestinių svečių bus pristatytos naujausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir užsienio dizainerio, kuris kol kas įvardijamas kaip kviestinis svečias, suknelių kolekcijos, skirtos 2017 metų nuotakoms, bei kitą sezoną madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ profesionalų iš visų Baltijos šalių. Tiesioginę renginio transliaciją kviečiame stebėti

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis