DIDYSIS METŲ horoskopas visiems Zodiako ženklams

Sužinok, ką 2017-aisiais žvaigždės tau išbūrė meilės, sekso ir visose kitose gyvenimo srityse, pasirenk sutikti magišką ateitį!

Ožiaragis
Moto. Atsipalaiduok, ir gyvenimas tau šypsosis!

Meilė
Karščiausia diena: rugpjūčio 1-oji.
Prisipažink: kartais Ožiaragiai gali šiek tiek nervinti dėl savo noro viską kontroliuoti. Jausmų srityje stenkis su šiuo pomėgiu kovoti, ir netrukus gyvenimas praskaidrės.
Vieniša? Būk atvira galimybėms – visiškai įmanoma, kad tau skirtasis yra šalia, tik tu jo nepastebi. Pažintims megzti geriausi vasario ir balandžio mėnesiai.
Susiporavusi? Jums reikia dažniau pakvailioti ir atsipalaiduoti – tai suartina. Atsargesnė būk metams įpusėjus: gali kilti problemų dėl pasitikėjimo. Netylėk, kalbėk! Susiruošti į romantišką išvyką geriausia birželį.

Gyvenimas
Geriausia diena: spalio 23-ioji.
Tau dažnai pritrūksta kantrybės būti su didelėmis grupėmis, tačiau šiais metais būtent bendradarbiavimas lems tau sėkmę. Atostogų eik kovą ar balandį, nes vasarą skęsi darbuose.
Tavo sėkmės moto: pasitikėk nuojauta, ir viskas bus gerai. Netikėtas idėjas mėgink įgyvendinti vasarą ar rudenį. Rizika duos naudos!

Vandenis
Moto. Jei nori spindėti, tai ir būk žvaigždė.

Meilė
Karščiausia diena: kovo 15-oji.
Dėl tavo unikalaus stiliaus ir nepriklausomo charakterio nuotykių šiais metais nestigs.
Vieniša? Ieškok to, kuris moka tinkamai elgtis ne tik žodžiais, bet ir rankomis. Kovą dairykis vaikino, kurio vidinis poetas skatins tavo sielą dainuoti. Tačiau jei balandį jis elgsis nelabai tinkamai, paleisk jį. Laimingos meilės bangų tikėkis rugsėjį.
Susiporavusi? Būk pasirengusi: laukia pokyčių, jei tik būsite atviri dėl savo poreikių. Vienas kitam daugiau laiko skirkite kovą ir balandį. Kitą gruodį prasidės nauja santykių fazė.

Gyvenimas
Geriausia diena: gegužės 18-oji.
Sausį pailsėk, kad galėtum suplanuoti įspūdingus metus. Balandį tinka susiruošti į spontanišką kelionę. Tavo asmeninis gyvenimas profesiniams reikalams įtakos darys daugiau, nei įsivaizduoji, ir atvirkščiai. Todėl esminius sprendimus priimk ramiai, gerai apsvarsčiusi. Gegužę, birželį ir rugsėjį gali būti didžiulių permainų darbe. Elkis išmintingai, ir atsivers naujų puikių galimybių.

Žuvys
Moto. Pasistenk, kad šalia tavęs būtų švytintys žmonės, ir pati sušvytėsi...

Meilė
Karščiausia diena: gruodžio 10-oji.
Meilė gali trenkti netikėtai – kaip žaibas. Ir nebūtinai tai bus naujas, amą gniaužiantis romanas. Visiškai tikėtina, kad naujomis spalvomis nušvis jau ilgalaikiai santykiai.
Vieniša? Tavo kelias į tikruosius jausmus gali būti vingiuotas, bet neprarask vilties. Pavasarį mėgaukis flirtu ir žaismingais romanais – net jeigu jie nevestų į jokius rimtus santykius. Susitelk į tai, ko iš tiesų geidi, ir lapkritį tikroji meilė bus tavo.
Susiporavusi? Jei tik kyla konflikto grėsmė, dažniausiai savo nuomonę esi linkusi nutylėti. Tačiau šį pavasarį kilus problemai nebeslėpk jausmų. Vasara tekės ramiai, o lapkritį reikalai vis gerės.

Gyvenimas
Geriausia diena: balandžio 11-oji.
Suteik daugiau polėkio savo mintims, ir tau šypsosis sėkmė! Vasarį ir kovą stenkis būti labiau matoma socialiniuose tinkluose (ypač skrupulingai atrink paskyros nuotrauką). Taip gali atkreipti kokio nors įtakingo asmens dėmesį, o jis tau galbūt pasiūlys įdomų projektą. Vasarą patarimų kreipkis tik į patikimus šeimos narius. Grupinių projektų, ypač susijusių su technika ir socialinėmis vertybėmis, imkis rudenį.

Avinas
Moto. Valdyk ir rūpinkis verslu!

Meilė
Karščiausia diena: kovo 24-oji.
Išspirk save iš komforto zonos, ir meilės reikalai smarkiai pagerės.
Vieniša? Mesk šalin visus „privalau turėti‘ ir „privalau atrodyti“ sąrašus, atsipalaiduok, ir pavasaris tau dovanos ne vieną gerbėją. Gali su jais pasilinksminti ir gerai praleisti laiką, tačiau turėk omenyje, kad rimti jausmai aplankys rudenį.
Susiporavusi? Įvertink, ar vaikinui tikrai rūpi tavo interesai. Jei jauti, kad kas nors ne taip, rimtai pasikalbėti reikėtų jau pavasarį. Vasarą meilė vėl suvešės. Magiškiems momentams drauge labiausiai tiks lapkritis.

Gyvenimas
Geriausia diena: rugpjūčio 27-oji.
Naujus ryšius megzti idealu vasarį. Nesėdėk namie, bendrauk su žmonėmis. Visų įsisenėjusių emocinių nesusipratimų atsikratyk balandį. Iš gyvenimo drauge mesk ir jį nuodijančius žmones (pati puikiai žinai, kas jie). Pamatysi, savijauta iš karto pagerės. Liepą rask laiko šeimai ir artimiausiems. Bendraudama su tais, kurie tave pažįsta geriausiai, perdėliosi gyvenimo prioritetus, susitelksi į svarbius tikslus. Protingas, strateginis planavimas rugsėjį laiduos didelę karjeros pergalę. Pasirenk pelnytai sėkmei.

Jautis
Moto. Nerk į chaotiškus metus, bet rask laiko ir ramiems momentams!

Meilė
Karščiausia diena: lapkričio 8-oji.
Ateina atidunda naujas, karštas, beprotiškas romanas. Savo laiką skirk tik tiems, kurie teikia tau džiaugsmo.
Vieniša? Kovą gali užgriūti labai karštas romanas, tačiau nesusitelk į jį. Kelyje tikėtinas žmogus, kuris kaitins ne tik tavo jausmus, bet ir protą, – jis bus be galo įdomus pašnekovas. Susitikimas su juo laukia birželį. Vėliau meilei palankiausias bus spalis.
Susiporavusi? Santykiai gali smarkiai suintensyvėti. Paklausk savęs, ar jie klostosi taip, kaip norėtum? Gali būti, kad vaikinas ketina jūsų ryšiui suteikti daugiau svarumo, tad turi apsispręsti, ar esi tam pasirengusi. Žinok: jei metų pabaigoje vis dar būsite drauge, jis gali paklausti, ar sutinki tapti jo visiems laikams.

Gyvenimas
Geriausia diena: liepos 20-oji.
Turėk po ranka pasą ir lagaminą. Laukia kelionių ir bendravimo metai. Ryšiai, kuriuos dabar užmegsi, pravers vėliau. Nebijok rizikuoti ir ignoruok savo budrų savisaugos instinktą – tai duos daug naudos. Menišką prigimtį galėsi pademonstruoti birželį. Atsipalaiduoti su šeima ir draugais tinka spalį. O vėliau tavęs laukia labai svarbus ir reikšmingas žingsnis.

Dvyniai
Moto. Laukia labai daug pokyčių, tad laikykis tvirtai.

Meilė
Karščiausia diena: kovo 3-ioji.
Dvyniai apdovanoti neįtikėtina iškalba. Tačiau antrąją metų pusę laukia labai daug veiksmo ir labai mažai kalbų.
Vieniša? Iš pradžių tinkamai (seksualiai) nusiteik, o tada jau ir varyk. Gegužė tinka lengvai flirtuoti, o štai liepa žada tikrų fejerverkų su žmogumi, kurį sutiksi draugų dėka. Nepaleisk šio žmogaus: gali būti, kad jis – laaabai ilgam. Naujų perspektyvų nušvis spalį.
Susiporavusi? Kas tarp jūsų gerai, o kas ne taip – tokiems apmąstymams labiausiai tiks sausis ir kovas. Per svarbius pokalbius klausykitės vienas kito – tai padės suprasti tiesą. Jei rudenį sutiksite drauge, nustok užsiiminėti analize ir pradėk mėgautis buvimu kartu.

Gyvenimas
Geriausia diena: spalio 6-oji.
Pirmą pusmetį darbuokis negailėdama jėgų. Tai padės iškloti kelią į dalykus, kurių geidi. Balandį gali sulaukti netikėto kvietimo – tark jam “taip”. Darbų našta palengvės birželį – tada ir galėsi ramiai pailsėti. Vienas puikiausių mėnesių bus spalį, kai tavo optimizmas ir pasišventimas darbe duos vaisių. Nauja nuostabi galimybė atsivers metų pabaigoje. Žvaigždės šnabžda: varyk!

Vėžys
Moto. Jokių šalikelių – eik į tikslą tik pagrindiniu keliu.

Meilė
Karščiausia diena: rugpjūčio 1-oji.
Jei nori, kad meilės reikalai klestėtų, nesėdėk namie.
Vieniša? Dėmesio centras nėra tavo mėgstamiausia vieta, tačiau jei tai vieno, ypatingo, žmogaus dėmesys – ooo, koks tas jausmas saldus! Būk drąsi, ir vasarį galėsi rinktis ne iš vieno gerbėjo. Suteik šansą tam, kuriam tau norisi demonstruoti tik geriausius savo bruožus. Balandį pajusi tikrąsias kibirkštis. Jos gali reikšti: tai – ilgalaikiai santykiai. Tik būk tikra, kad jausmai abipusiai.
Susiporavusi? Net jei esi visiškai pametusi galvą, atkreipk dėmesį į tai, kaip jis elgiasi balandį ir liepą. Tai padės suprasti, ar vaikinas nuoširdus. Gruodį pajusi, ar šiems santykiams lemta išlikti.

Gyvenimas
Geriausia diena: lapkričio 20-oji.
Pirmą pusmetį teks gintis – daryk viską, kad laikytumeisi atokiai nuo dramos. Norisi apginti savo reputaciją ir santykius, dėl kurių taip stengeisi. Balandį kruopščiau planuok savo laiką. Sveikata reikėtų pasirūpinti iki lapkričio, nes tada prasidės beprotiškai užimtas periodas – teks apsvarstyti, ar eini tinkamu keliu.

Liūtas
Moto. Ruoškis geriausiems įspūdžiams, nes šie metai kupini galimybių.

Meilė
Karščiausia diena: spalio 8-oji.
Išmok klausytis ir negailėk kitiems nors ir smulkių, bet malonių gestų – tai padės tau gyvenimo kelyje.
Vieniša? Ieškok drąsaus vaikino, kuris kaip ir tu gyvenimo malonumus norėtų semti rieškutėmis ir ramiai reaguotų į tavo humoro jausmą. Didžiausia tikimybė tokį sutikti – vasarį arba rugpjūtį.
Susiporavusi? Kompromisas nėra tavo stiprioji pusė, tačiau jis – visų gerų santykių pagrindas. Apramink savo reikalavimus. Meilei palankiausi balandis ir birželis – jausmai klestės. Stipriau suartėti jums vertėtų lapkritį.

Gyvenimas
Geriausia diena: liepos 23-ioji.
Laukia vieni užimčiausių metų. Sausį gali tekti spręsti rimtas problemas – nepulk stačia galva, viską labai gerai apgalvok. Vasarį ir kovą teks apsispręsti ne dėl tokių svarbių dalykų, tačiau atsipalaiduoti negali: tos smulkmenos – didesnio paveikslo detalės. Liepą įveiksi vieną kliūtį po kitos – tik stenkis palikti gerą įspūdį! Spalį sutikti svarbūs asmenys gali stipriai pagelbėti ir asmeniniais, ir karjeros klausimais. Daryk įspūdį, bet nebūk tuo, kuo nesi.

Mergelė
Moto. Būk gera sau.

Meilė
Karščiausia diena: lapkričio 23-ioji.
Šiais metais išlaisvink savo vidinę gundytoją.
Vieniša? Niekada neskriaudi savęs dėl kito asmens patogumo, tad visi svertai – tavo rankose. Vasarį gali užmegzti flirtą su tuo, kuris, regis, tave gerai supras, o balandį galima netikėta kelionė, reikšminga santykiams. Lapkritį vienas ryžtingas vaikinas informuos tave apie savo intencijas.
Susiporavusi? Net jei vienas kitam teikiate daug džiaugsmo, žvelkite į santykius realistiškai. Sudėtingiems pokalbiams geriausiai tiks rugpjūtis – subalansuokite juos švelnumu. Itin artimi jausitės rudenį ir žiemą.

Gyvenimas
Geriausia diena: gegužės 6-oji.
Visą save atiduodi darbui, tačiau tau reikia ir kitos veiklos! Šie pomėgiai patenkins nuolatinį poreikį ką nors veikti, stums į priekį. Reikia laiko, kad ledai pajudėtų, tad nepasiduok, jei kas nepavyks taip greitai, kaip tikėjaisi. Prašyk kitų pagalbos – aplinkiniai nori, kad tau sektųsi. Finansinis lūžis galimas kovą – jausiesi kiek laisviau. Tačiau tau reikia susitvarkyti visus popierius. Darbe pripažinimo sulauksi gegužę, o didelė sėkmė aplankys rugsėjį.

Svarstyklės
Moto. Tapk sau svarbiausia, ir pergalė bus tavo.

Meilė
Karščiausia diena: gegužės 8-oji.
Jei nori pasiekti ką nors gera, visus santykius kapstyk giliau.
Vieniša? Šie metai palankūs pagaliau sutikti tą, kuris šalia tavęs praleis visą likusį gyvenimą. Tau reikia žmogaus, kuris toleruotų visus tavo interesus, o jų, – beje, gausybė! Vasarą dėmesį gali užkariauti iškalbingas kolega. Leisk su juo gerai laiką, tačiau neskubėk išplepėti paslapčių – įsitikink, ar tikrai galima juo pasikliauti.
Susiporavusi? Jūs tiesiog idealiai tinkate vienas kitam visais erotiniais klausimais. Tačiau ar lygiai taip pat derate kasdienybėje – kitas klausimas. Birželį ir rugsėjį skirkite kokybiškam laisvalaikiui. Jei net ir giliausiai kapstydamasi prieini išvadą, kad šis žmogus vis tiek patinka, vadinasi, jis skirtas tau!

Gyvenimas
Geriausia diena: spalio 19-oji.
Šalin visas mandagybes ir plonybes – naujais metais tau į gyvenimą reikia pažvelgti be rožinių akinių. Geriausiai jautiesi harmoningoje aplinkoje, tačiau tai nereiškia, kad turi susitaikyti su bet kuo, kas pasitaiko tavo kelyje. Į tavo ženklą ilgiems mėnesiams atkeliauja Jupiteris, o jam patinka drąsūs žmonės. Jau sausį nustatyk norimą bendravimo toną ir griežtai jo laikykis iki gegužės. Netikėtas ryšys spalį gali atverti fantastišką galimybę ir dovanoti smagių kelionių.

Skorpionas
Moto. Sek paskui savo aistrą, kad ir kur ji vestų.

Meilė
Karščiausia diena: liepos 1-oji.
Laiko nuolat trūks, užtat atsivers naujų puikių perspektyvų.
Vieniša? Tiek visko daug vyks, kad vargu ar turėsi laiko net pastebėti, kas yra šalia tavęs. Laimė, tai truks neilgai. Gegužę ar liepą gali sutikti švelnų vaikiną, kuris paliks nuostabių prisiminimų. Rudenį sutiksi kitą žmogų – tą, kuriam pajusi neįtikėtiną aistrą. Mėgaukis chemija, tačiau įspėjame: dar neaišku, ar to vaikino ketinimai rimti.
Susiporavusi? Visiems reikės tavo dėmesio, todėl stenkis nenuskriausti mylimojo – jam tavęs trūksta. Meilei geriausi kovo ir liepos mėnesiai, ypač palanku tuo metu keliauti. Rugsėjį nusiteik nuotykiams – tik nepamiršk į juos leistis drauge su mylimuoju.

Gyvenimas
Geriausia diena: spalio 11-oji.
Idealūs metai pradėti ką nors nauja. Esminius gyvenimo sprendimus teks priimti jau sausį ar vasarį. Susiplanuok strategiją ir siek savo tikslų kovą. Tai – tavo švytėjimo ir galimybių būti pastebėtai mėnuo. Reikalai dar labiau pagerės spalį, nes į tavo ženklą įžengs Jupiteris. Visas sunkus triūsas pagaliau atsipirks su kaupu.

Šaulys
Moto. Šiais metais siek didžiausių tikslų ir būk ryškiausia.

Meilė
Karščiausia diena: birželio 1-oji.
Naujaisiais metais trauksi aplinkinius kaip magnetas. Mėgaukis tuo!
Vieniša? Pagaliau! Pagaliau gerbėjų nestigs. Vyrų lietus prasidės balandį, kai į tavo gyvenimą įžengs šiek tiek anarchiškos prigimties, bet labai seksualus vyras. Viskas gerai, tik štai klausimas – ar jo nenuspėjamas elgesys tiks ilgalaikiams planams megzti? Nieko baisaus, nes birželį turėtum sutikti kur kas brandesnį, puikiu humoro jausmu apdovanotą žmogų, su kuriuo bus labai įdomu. Ar tikrai derate vienas kitam, išaiškėtų per bendrą kelionę.
Susiporavusi? Šiais metais gali tekti apsispręsti, ar esi pasirengusi susitupėti. Daugiau dėmesio antrajai pusei reikėtų skirti vasarį. Sudėtingesnis gali būti balandis, tačiau jei įveiksite šį sunkų ruožą, ryšys tik sustiprės. Birželis turėtų būti kur kas ramesnis ir romantiškesnis.

Gyvenimas
Geriausia diena: rugsėjo 22-oji.
Jau metų pradžioje pasijusi pagavusi laimės paukštę: galimybės žirs viena paskui kitą. Tačiau kad ir kaip džiaugtumeisi, nečiupk bet ko aklai. Šiais metais priimti sprendimai turės įtakos labai ilgam periodui, todėl žengdama kiekvieną rimtą žingsnį įvertink visus už ir prieš. Bet kai jau apsispręsi, kas yra gerai, nebedvejok. Impulsyvesnė būk rugsėjį – tada reikalai darbe klostysis tinkamai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis