Mergina užsisakė suknelę už 223$, o gavo štai ką...

Internetinės parduotuvės - geras reikalas, juk gali užsisakyti tai, kas tau patinka, nekeldama kojos iš namų. Tik čia kaip loterijoje - nežinia, ar gausi tikrai tai, kas buvo pavaizduota nuotraukoje. 17-metė Alivia Briggs išleistuvių vakarėliui suknelę nusprendė pirkti Allanhu internetinėje parduotuvėje. Na, mes visos puikiai suprantame, kad mokant 15$ stebuklų tikėtis nereikėtų, tačiau kai susimoki 223$, tikrai tikiesi kokybės.

Užsakymas turėjo būti pristatytas balandžio 12 dieną, tačiau vėlavo ir Alivia dėl viso pikto iš draugės pasiskolino atsarginę suknelę. Po poros dienų jos rožinė svajonė pagaliau atvyko... Laimei, mergina jau buvo pasirūpinusi kitu variantu, nes prabangioji suknia tikrai neatrodė taip, kaip buvo parodyta nuotraukoje.

Teisybės dėlei turime pasakyti, kad tai nebuvo pats blogiausias variantas, kokį mums yra tekę matyti, bet tikrai nevertas sumokėtų 223$. Laimei, draugės paskolinta suknelė tiko puikiai!

Alivios pavyzdys toli gražu ne vienintelis, kuomet pirkimas internetu pasirodė ne pati geriausia idėja. Facebooke gali rasti puslapį „Knock Off Nightmares“, kuriame žmonės dalinasi nelabai sėkmingais savo pirkiniais. Kai kurie atrodo graudžiau nei graudžiai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis