Antanas Mažonas: nuotakos puokštė 2017 m. taps stiliaus detale ar net akcentu

Floristas-dizaineris Antanas Mažonas garsėja kaip netradicinių floristinių sprendimų ieškotojas, kuris labai dažnai greta pasaulinių tendencijų pateikia ir savąsias. Floristas grąžino nuotakoms pamirštą klasiką, tapusią praėjusio sezono sensacija – tai lilimelija, ant plono karkaso surinkti lelijų žiedlapiai. Floristas drąsiai komponuoja geltonus bijūnus, vadovaudamasis naujausiomis tendencijomis, rekomenduoja nuotakoms 3D gėles suknelės audinyje, kalba apie populiariausias gėles Lietuvoje ir pataria, kuo jas keisti.

Kitais metais nuotakų puokštės bus daugiau otkutiūrinės

„Man asmeniškai 2017 m. nuotakos stiliaus kūrimas itin įdomus procesas. Tikiu, kad kurdami puokštes ne tik mes, bet ir kiti floristai įdėsime dar daugiau otkutiūro, gėlių, daugiau rankų darbo, sukursime netradicinių puokščių, naudodami ne tik gėles. Mes įpratę prie tradicinių gėlių, pvz., bijūnai ir rožės, vėdrynai ir kt. O kodėl nepagalvojus apie popierių puokštėse, surinktus žiedus ant karkasų, neįprastų mūsų tautos mentalitetui gėlių ir atspalvių naudojimą“, – svarsto žinomas vyras.

Antanas Mažonas pabrėžia, kad kitąmet atsisakoma pastelinių spalvų, bus kuriama ryškiau, tad kodėl nuotakoms negalvoti apie kitokios spalvos gėles, pvz., ne rožinius ir baltus bijūnus, o geltonus.

Plaukų stilistai trimituoja, kad gyvos gėlės grįžo į madą ir tai taps kitų metų tendencija. Tačiau žinomas floristas užsimena, kad gėlės nuotakos plaukuose žydi kasmet, tik reikia jas profesionaliai paruošti. Deja, to profesionalumo spragos praktikoje pastebimos dažnai. Interviu vaizdo įraše tiksliai nurodoma, į ką reikia atkreipti dėmesį, kad išvengtumėte nuvytusių gėlių, ir kokius aksesuarus floristai gali paruošti, jei plaukų stilistas papasakoja apie būsimą nuotakos šukuoseną.

Puokštė – bendra stiliaus detalė arba akcentas

Kasmet vis daugiau ir daugiau dėmesio kreipiama į bendrą įvaizdį, todėl nuotakos puokštė tapo nuotakos įvaizdžio atspindžiu. Kartais tai papildantis elementas, o kartais ji tampa svarbiausiu akcentu. Todėl kuriant bendrą nuotakos ir vestuvių stilių rekomenduojama bendrauti su komanda: stilistas, floristas, dizaineris, grožio specialistai. Idealu, kai visa komanda žino vieni apie kitus ir papildo savo darbu bendrą kūrinį. Puokštė ir visos gėlės turi derėti su asmenybėmis, bendru šventės stiliumi ir, kad ir kaip būtų keista, tai nebūtinai kainuoja daug. Apie vidutines nuotakų puokščių kainas ir neoninius gvazdikus, žalumą bei laukines puokštes – žiūrėkite vaizdo įraše.

Naujausių tendencijų pristatymas vyks ir Lietuvoje

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ renginyje FLORISTAI ANT RIBOS komanda pristatys 2017 metų nuotakų puokščių tendencijas ir, kaip A. Mažonas neatskleisdamas detalių pamini, nuotakoms pasiūlys net kelis netradicinius augalus, mūsų kultūroje neįprastus kaip nuotakų puokščių gėlės, bei jau įprastų gėlių kitokius spalvinius derinius. Primename, kad 2017 m. sausio 18 d. Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione. Daugiau nei 150 kviestinių svečių bus pristatytos naujausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir dar vieno užsienio dizainerio, kuris kol kas įvardijamas kaip kviestinis svečias, suknelių kolekcijos, skirtos 2017 metų nuotakoms. Taip pat svečiai turės progą pamatyti kitą sezoną madingiausias vestuvines šukuosenas, sukurtas „L`Oréal Professionnel“ profesionalų iš visų Baltijos šalių. Tiesioginę renginio transliaciją kviečiame stebėti DELFI TV.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis