Lytį pakeitusi mergina paviešino nuotraukas ir video po plastinės operacijos

20-metė Stef Sanjati iš Toronto - neseniai lytį pakeitęs vaikinas. Anksčiau Stef praleisdavo kelias valandas darydamasi makiažą, kuris padėtų atrodyti moteriškiau. Kad veidas įgautų moteriškesnius bruožus, mergina plastinėms operacijoms išleido 33 tūkst. dolerių. O savo pokyčiais ir nuotraukomis Stef drąsiai dalinasi savo socialinių tinklų paskyrose, kad visi matytų, koks vis dėlto nelengvas tas kelias.

Kad surinktų operacijoms reikiamą sumą, Stef užsiregistravo svetainėje GoFundMe.com, kurioje visi norintieji gali aukoti pinigus konkretiems žmonėms ir jų norų įgyvendinimui. Iškart po pirmosios veido operacijos mergina pasidalino nuotraukomis ir video įrašu tam, kad papasakotų ją finansiškai (ir ne tik) palaikiusiems žmonėms, ką reiškia gimti ne savo kūne ir parodytų, kokį progresą ji jau spėjo padaryti.

Vaikystėje Stef niekuo neišsiskyrė iš kitų berniukų, tačiau kaip pati tikina, jau tuomet suprato, kad vyriškas kūnas, kuriame ji gimė - tik nevykęs likimo pokštas. Mergina tikina, kad tik dabar pasijautė išties laiminga.

Sulaukusi 20 metų ji galutinai apsisprendė pakeisti lytį chirurginiu būdu. „Kai pabaigsiu pilną operacijų ciklą, mano emocinė būsena stipriai pasikeis. Su malonumu pasidalinsiu savo patirtimi su kitais, kad žmonės žinotų, kaip vyksta lyties keitimo operacijos ir kiek daug jos reiškia tokiems žmonėms kaip aš. Po tokios operacijos pradedi jaustis savimi. Ir taip jautiesi kiekvieną rytą! Tiesiog atpažįsti save veidrodyje ir jauti, kad gyvenimas eina į priekį, viskas įmanoma ir tau nieko nereikia bijoti!“ - sakė Stef.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis