Po kiek pienas? Dviejų vaikų mama parduoda savo pieną... vyrams

Kam šviežio, gardaus pienelio? Antrąjį vaikelį pagimdžiusi 24 metų Rafaela Lamprou susidūrė su netikėta problema - kur dėti pieno perteklių? Kitoms mamoms natūralaus pieno trūksta, tad Rafaela nusprendė savuoju tiesiog pasidalinti, o netrukus paaiškėjo, kad susidomėjusių tarpe - ne tik jaunos mamytės, bet ir vyrai. Jei paklausa yra, kodėl gi iš to neužsidirbus?

„Įdėjusi skelbimą apie dovanojamą pieną, sulaukiau žinučių iš vyrų. Tai buvo kultūristai, kurie sakė, kad motinos pienas naudingas raumenų auginimui. O vėliau pradėjo plaukti ir fetišistų laiškai. Neįsivaizduoju, ką jie su tuo veikia, tačiau greičiausiai tiesiog geria. Iš pradžių buvo keistoka siųsti savo pieną fetišistams, tačiau jie juk neprašo manęs parodyti kažkokių savo kūno dalių ar kaip aš tą pieną nusitraukiu. Taigi iš esmės aš ne prieš. Esu atvirų pažiūrų“ - juokdamasi pasakoja Rafaela, kurią šiame versliuke palaiko ir vyras. Būtent jis sukūrė facebook grupę, kurioje galima užsisakyti natūralaus produkto.

Ištekliai riboti ir neilgaamžiai, tad Rafaela puikiai supranta, jog ilgai tai tikrai nesitęs, tačiau jeigu galima uždirbti čia ir dabar, kodėl gi to nepadarius? Kol kas jauna mama savo sąskaitą papildė visai nekuklia 5 000 eurų suma.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis