Šokiruojantis vaizdelis: vyras su 48 cm ilgio peniu atsisako sumažinimo operacijos

54 metų meksikietis Roberto Esquivel Cabrera išgarsėjo po to, kai 2015 metais panoro atsirasti Gineso rekordų knygoje kaip didžiausią penį turintis vyras. Sunku patikėti, bet tai tiesa - Roberto pasididžiavimas siekia 48 cm! Tuo tarpu buvusio neoficialaus rekordininko Jonaho Falcono išmatavimai tiesiog nublanksta... kas tie 24 cm (erekcijos būsenoje 34 cm) prieš beveik pusmetrį!


A photo posted by Sergio Brancatello (@sergio.brancatello) on Sep 5, 2015 at 3:54pm PDT


„Norėčiau patekti į rekordų knygą, bet jie nepripažįsta šio rekordo, - televizijai Barcroft TV pasakojo Roberto. – Esu žinomas, nes turiu ilgiausią penį pasaulyje. Esu juo patenkintas, žinau, kad daugiau niekas neturi tokio didelio.“

ROBERTO NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Vis tik šį fenomenalų reiškinį ištyrę medikai paskelbė, kad iš tiesų Roberto turi 18 cm penį, o visą kitą dalį sudaro apyvarpė ir kraujagyslės. Tyrimą atlikęs daktaras Gonzalez tikina, kad šis reiškinys - anaiptol ne natūralus. Esą Roberto dar nuo paauglystės buvo apsėstas dėl savo penio dydžio, todėl vyniodavo jį raiščiais ir bandydavo prailginti prikabintais svoriais. Pats rekordininkas tai neigia ir tvirtina, kad viskas - natūralu.

Medikai siūlė padėti Roberto ir atlikti penio mažinimo operaciją, tačiau vyras atsisako ir tikina, kad tai jo pasididžiavimas. Nepaisant to, jis pripažįsta, kad gyventi su pusmetrio ilgio peniu tikrai nelengva. Pavyzdžiui, jis negali bėgioti, negali atsiklaupti ant žemės ar tiesiog vilkėti visiems įprastų drabužių bei apatinių. O ir su moterimis nelabai sekasi. Roberto prisipažįsta, kad buvo 2 nesėkmingi bandymai: viena moteris pabėgo pamačiusi kas slepiasi jo kelnėse, o kitai sueitis buvo tiesiog per daug skausminga.

Dabar Roberto tikisi sugrįžti į JAV ir ten surasti savo laimę. „Nesijaučiu nelaimingas, nes žinau, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose yra daugybė moterų. Viena iš jų bus tinkama man. Ten žmonės ne tokie, kaip čia - jie labiau liberalūs, jiems nesvarbu, kas yra mano kelnėse. Norėčiau būti porno žvaigžde ir tikiu, kad uždirbčiau nemažai pinigų“ - apie ateities svajones portalui dailymail.co.uk pasakojo Roberto.

ROBERTO NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis