Interneto žvaigžde tapusi 50-metė ūkininkė tikrai turi ką parodyti

Turime tik vieną žodį - VAU! 50-metė ūkininkė Jennifer King, internetinėje visuomenėje geriau žinoma kaip „Farm Girl Jen“ tikina, kad dar niekada gyvenime nebuvo geresnės formos. „Kol kas būti 50-mete tiesiog puiku. Savo vidurio amžiaus krizės metu nusipirkau galingą mašiną, kurios visada norėjau. Nesikapstyti po savo raukšles, o būti vyresne, protingesne ir sėkmingesne - toks požiūris man tinka - pasakoja Jen.

„Aš stipresnė ir lieknesnė, nei kada esu buvusi. Esu įsitikinusi, kad iš esmės už tai turiu būti dėkinga sunkioms jėgos treniruotėms. Senėjimas ir mirtis - natūralūs gyvenimo etapai, bet man patinka galvoti, kad aš pati kuriu taisykles tiek, kiek tai įmanoma, ir gyvenu taip grakščiai ir oriai, kaip tik galiu“ - sako Jennifer ir prisipažįsta, kad sportas ją lydėjo visą gyvenimą, tačiau rimtomis treniruotėmis moteris pradėjo užsiiminėti tik prieš 8 metus. Jaunystėje Jen lankė aerobiką ir bėgimą, o perkopusi 40 metų ribą nusprendė išbandyti svorių kilnojimą ir krosfito treniruotes.

„Niekada net nebūčiau pagalvojusi, kad tokiame amžiuje galėčiau tapti socialinių tinklų žvaigžde. Viskas prasidėjo tada, kai vyras nufilmavo keletą mano treniruočių. Buvau šokiruota, į ką visa tai išaugo. Kartais žmonės prieina ir sako, kad stebi visus mūsų įrašus. Šiek tiek keista, kai pirmą kartą matomas žmogus, regis, žino apie tave viską“ - apie netikėtai prasidėjusią karjerą pasakoja Jennifer ir neslepia, kad socialiniai tinklai nuo šiol yra vienas iš jos pragyvenimo šaltinių. Vien už Youtube kanale dedamus video įrašus ir jų peržiūras Jen per metus gauna apie 100 000 dolerių. Galbūt ir tau bus naudingi Jen patarimai? Sekti ją gali „Banshee Moon“ YouTube paskyroje arba Instagrame.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis