Didžioji paslaptis – nuotakos apatinis trikotažas

Ilgai svajota šventė jau čia pat – išrinkta muzika, sustyguotos renginio eigos detalės, išmyluotos dekoracijos, išbandytas makiažas ir šukuosena, priderinti bateliai, iki suknelės spėta keletą kartą sulieknėti ir pabūti dramatiška, kerinčia moterimi, bet ar nepamiršote, besirūpindamos savo išore pagalvoti apie tai, kas kerės po suknele? Apatinis trikotažas vestuvių dieną lygiai taip pat svarbu – juk nusipelnėte tądien būti karaliene nuo kojų pirščiukų iki blakstienų...

Dėl savęs. Ne dėl kitų. Apatiniai – įkvepia pasitikėjimą savimi. Kas pasakė, kad gražiu apatiniu trikotažu moteris privalo puoštis tik prieš vyrą? Jei taip galvojate, metas pakeisti Jūsų nuostatas. Patrauklūs apatiniai – tai įrodymas sau, kad esame pačios galingiausios pasaulyje, o mūsų kraujas pulsuoja moteriškumu. Tai, ką Jūs manote apie save, perauga į tai, kaip Jus mato aplinkiniai. Tad savo dieną spinduliuokite moteriškumu ir seksualumu, net jei savo paslaptį žinote tik Jūs pati.


©2017 Deividas Gailevičius | darkas.lt

Pasimatuokite. Ir ne kartą. Sugebėjote išragauti penkis tortus ir apsispręsti dėl nagų spalvos? Nenumokite ranka ir į apatinio trikotažo dydį. Vestuvių dieną tai nepaprastai svarbu. Nepirkite gražaus komplekto, nes kitas Jūsų turimas šiek tiek panašus, o skubėdama nebeturite jėgų pasimatuoti. Tiksliai išbandykite, ar šios firmos dydžiai atitinka Jūsų dėvimus. Nepamirškite prieš vestuves matavimosi pakartoti, nes prieš šventę proporcijos kinta.

Įvertinkite trikotažo patogumą. Ar jūsų neerzina pasirinkta medžiaga? Ar patogiai glunda trikotažas? Ar neišlenda iš suknelės ribų, sukeldamas papildomą galvos skausmą?


©2017 Deividas Gailevičius | darkas.lt

Tinkamai pasirinkite, kokio apatinio trikotažo norite. Suknelė atvira nugara nederės su korsetu, tačiau tuomet galite paryškinti savo kojas prisegamomis kojinėmis ar subtiliais apatiniais. Prie suknelės su atviromis detalėmis pilvo srityje reikia dviejų dalių apatinio trikotažo. Su trumpa suknele, be abejo, nedera prisegamos kojinės, tačiau galima pagalvoti apie glundantį korsetą. Čia svarbus funkcionalumas. Tinka ir besiūliai apatiniai arba kūno formas dailinantys ,,Spanx‘‘, kurie veikia tarsi nematomi pagalbininkai.

Derinkite spalvas. Kad ir kaip gundančiai įsivaizduojate savo kūną, apsuptą juodos ar raudonos spalvos nėrinių, jie turi derėti prie suknelės spalvos. Jei esate klasikos mylėtoja, iš baltos suknelės lendantys spalvoti apatiniai atrodys „neskaniai“. Jei vestuvių dieną nusprendėte nebūti įprasta tradicine nuotaka – rizikuokite. Neverta manyti, jog svarbiausia apatinių spalva yra tik balta, dažniausiai apatiniai turėtų būti derinami prie Jūsų kūno spalvos – rusva, dramblio kaulo ir kreminė tiks kiekvienai.


©2017 Deividas Gailevičius | darkas.lt

Įvertinkite detales. Šilkas, nėriniai, o gal perlai? Tikrai vilioja, tačiau ar reikia? Ar derės suknelės ir apatinio trikotažo detalės? Jei perlai draskys ploną suknelės medžiagą – grožį dergs erzinantis kuitimasis svarbiausią Jūsų dieną. Daug nereiškia gerai.

Raskite alternatyvą. Neverta nuliūsti, jei vestuvių dieną, norėdamos pakerėti savo mylimąjį suknele, turėjote rinktis paprastą prilipinamą liemenėlę, kuri neatskleidžia jūsų seksualumo. Bet kokia suknelė nesukliudys po ja dėvėti fantaziją žadinančio keliaraiščio. Išsirinkite patį gražiausią. Be to, kas Jums uždraus po šventės apglausti save gundančiu apatiniu trikotažu vietoje to, kurį vilkėjote visą dieną?

Dovivi.bra rankų darbo apatiniai, siuvami pagal individualius išmatavimus. Siūlome įkvepiantį kokybės, grožio ir patogumo derinį. Mes tikime meile sau - savo asmenybei, savitam mąstymui, savo energijai, savo spinduliavimu kitiems žmonėms, savo svarba čia ir dabar. Norime kiekviename žingsnyje priminti moteriai, kad ji ypatinga. Laiminga moteris įkvepia. Tokia moteris švyti.

www.dovivibra.com

Apsilankykite parodoje "Mūsų vestuvės", kuri vasario 4 - 5 dienomis vyks Vilniuje, viešbutyje "Radisson Blu Hotel Lietuva". Daugiau informacijos rasite www.musuvestuves.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis