Vasario mėnesio HOROSKOPAS

Pokyčiai, pokyčiai, pokyčiai. Šį mėnesį įvyks net keli užtemimai ir sudrebins kiekvieno mūsų gyvenimą. Vasario 10-ąją, kai Mėnulis užtems Liūto ženkle, verta permąstyti asmenines ir profesines partnerystes, o štai 26 dieną, kai bus Saulės užtemimas, patartina semtis naujų idėjų.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: ryžto – niekada neleidi tokiai nesąmonei kaip visuotinės normos ar taisyklės tavęs sustabdyti. Štai kodėl dažnai kaip tik tu pramini naujus kelius pasirinktoje srityje.
Tau trūksta: lankstumo. Dėl savo užsispyrimo dažnai lieki nesuprasta aplinkinių.
Mados pojūtis: tau tinka modernūs, sportiški drabužiai ir minimalistinis stilius.
Tau malonumą teikia: kelionės su ištikimiausiais draugais, per jas įgyji naujų smagių prisiminimų.
Gundymo stilius: jei jau kas sugebėjo atkreipti tavo dėmesį, ilgai negalėsi to žmogaus palikti ramybėje. Bet dėl to, kad su tavimi smagu, ir tas kitas, ankstesnis, mielai grįš pas tave.
Šį mėnesį: nedvejok, stenkis kuo greičiau apsispręsti. Ore sklando permainų nuojauta, tad nepražiopsok galimybių – jų tikrai pasitaikys. Vasario 10-ąją įvyksiantis Mėnulio užtemimas suteiks daug progų. Tinkamas metas atsikratyti žalingų įpročių ir iš savo gyvenimo išbraukti tuos, su kuriais nesijauti laiminga. Tinkamus žodžius rasti padės Merkurijus, kuris vasario 20-ąją suformuos tinkamą kampą su tavo valdovu Uranu.
Tavo metai: išmok derinti viziją su strategija, ir būsi tiesiog nesustabdoma, ypač jei esi užmezgusi ryšių su žmonėmis, galinčiais tavo svajones paversti realybe. Neslopink šiltų jausmų – tau reikia romantikos. Metai labai palankūs meilei – gali tartis sukti šeimos lizdą. Esi vieniša? Laukia daug progų susipažinti su Juo. Tinkamiausi jausmams mėnesiai – kovas, gegužė ir birželis. Rugsėjį gali tekti keisti darbą.
Tau reikia: garsiai įvardinti, ko nori.
Tavo meilės sielos dvyniai
Avinas: dievini jo nusiteikimą, kad viskas įmanoma, o jam tavo parama teikia begalinį malonumą.
Liūtas: vienas kitą stiprinate savo energija ir drąsinate siekti žvaigždžių.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Metas susitelkti į save! Vasario pradžioje ypač daug dėmesio skirk sveikatai. 18 dieną į tavo ženklą įriedės Saulė, ir gyvenimas taps gerokai aiškesnis. Esi pasirengusi pokyčiams? Ženk lemtingus žingsnius nuo 26 dienos Saulės užtemimo.
TAU REIKIA: būti atkakliai.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: gali elgtis keistai ir nepaaiškinamai. Padaryk pertraukėlę, o nuo 18 dienos vėl susisiek. Tada ir išaiškės, ar jis vertas tavo laiko.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Negali atsikratyti bjauraus jausmo, kad kažkas yra ne taip? Neignoruok jo. Kai vasario 6-ąją Jupiteris pajudės atbulomis, apsispręsk, kuri kryptis – tavoji. Leisk laiką su tais, kuriais pasitiki: tai padės susikaupti. Kai vasario pabaigoje tavo valdovas Marsas susijungs su Jupiteriu, pajudėk į priekį.
TAU REIKIA: eiti nauju keliu.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis mielai priims patarimą. Tad pasisiūlyk padėti jam išspręsti problemas, išsirinkti tinkamiausią sprendimą ir lauk karštos padėkos.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Susimaišyk malonumų ir darbo kokteilį, pakelk taurę ir išgerk, kad tavo gyvenime įsivyrautų darna. Vasario 3-iąją į tavo privačią zoną įsiverš Marsas, tad susikaupk ir pasirenk ištverti dėmesio bangą. Antrąją mėnesio pusę gali susidurti su labai svarbiais žmonėmis.
TAU REIKIA: megzti ryšius.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jam reikia stiprinti pasitikėjimą savimi, nes laukia daug galimybių. Būk jam atrama.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 20 d.)
Skambina tavo pasiutusi ateitis – nepamiršk atsiliepti! Naudokis visomis progomis pakeliauti, nes kiekvienas žingsnis iš komforto zonos kursto genialias mintis. Ypač nuo vasario 10 dienos. O 25 dieną į tavo šlovės zoną įriedės Merkurijus – tada tomis genialiomis mintimis ir pasidalink su pasauliu.
TAU REIKIA: atskleisti save.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jis bus kupinas keistų minčių, tačiau viena idėja gali pasirodyti tikrai verta dėmesio – taip jam ir pasakyk.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Nuoširdžiai sau atsakyk: ko tu nori? Vasario 3-iąją į tavo sėkmės zoną įplauks Venera, tad laukia labai palankus metas. Vis dėlto mėnesio pabaigoje, apie 22 dieną, galima stresinė situacija. Kliaukis širdimi, ir švęsi pergalę.
TAU REIKIA: pamiršti praeitį.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis bus perpildytas emocijų. Parodyk, kad su tavimi galima būti atviram, ir jūsų ryšys pereis į naują lygį.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Laukia daugybė labai intymių akimirkų! Vasario 10 dieną įvyks retas pilnaties užtemimas ir suteiks vienišiems liūtams tiesiog epinį šansą surasti meilę. Tai gali reikšti ir atsisveikinimą su įstrigusiais santykiais. Geriausiai atgaivins kelionė – nuo 27 dienos.
TAU REIKIA: mėgautis.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jo nuomone, atėjo metas lemtingajai frazei “arba – arba”: reikia apsispręsti. Viskas priklauso tik nuo tavęs.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Pagaliau tie visi sunkūs darbo mėnesiai pradeda duoti grąžos! Pirmąją vasario pusę planetos padės įveikti visas stringančias ir neįdomias užduotis. Paaukštinimo ar didesnės algos geriausia prašyti nuo 16 dienos. Santykiams palankiausias laikas nuo vasario 26-osios.
TAU REIKIA: išlikti ramiai.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: šiuo metu visą dėmesį jis skiria darbui. Tačiau nuo 26 dienos pagaliau grįš pas tave.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Atleisk akceleratorių. Pastaruosius pusę metų Jupiteris tau dovanojo ne vieną pergalę, tačiau kai tavo laimingoji planeta vasario 6-ąją pajudės atbulomis, turi iš naujo apmąstyti, kas veikia, o kas – ne. Tačiau savo nuomone dalinkis tik nuo 21 dienos. Jei esi vieniša, būk pasirengusi maloniems pokyčiams.
TAU REIKIA: kliautis intuicija.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: Kupidono strėlė pataikė tiesiai jam į širdį. Net jo vyzdžiai, kai žiūri į tave, tampa širdelių formos, tad mėgaukis!

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Jei tik sugebėsi nekreipti dėmesio į dramas, darbe bus lemtingas mėnuo. Apie 10 dieną dėl Saulės užtemimo tapsi dėmesio centru. Lik ištikima komandai ir nekreipk dėmesio į bloga linkinčius mėnesio pabaigoje, kai tavo valdovui Plutonui kompaniją palaikys Marsas.
TAU REIKIA: tinkamai subalansuoti namų ir darbo sferas.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis bus visiškai pasinėręs į darbą, tad jo dėmesio iki 18 d. nesitikėk. Bet vėliau viskas klosis puikiai!

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Regis, šiuo metu virš tavęs kaba tavo asmeninė saulė. Visi nori pasišildyti jos šviesoje. Tačiau prasmingoms draugystėms tinkamas metas išmuš 14 dieną, kai Saulė paveiks Saturną. Meilė sužydės vasario 23-iąją. Nesvarbu, esi vieniša ar ne, tu trokši aistrų!
TAU REIKIA: atsipalaiduoti.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis užimtas kaip uodas sausakimšame paplūdimyje, tačiau tu nelauk kamputyje – primink jam, kad esi.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Jaukumo metas. Vasario 3-iąją į tavo namų zoną įrieda Venera. Šliekis prie žmonių, kuriuos myli, ir užsiimk tuo, kas malonu. Tai padės atsigauti sielai. Gali būti, kad 22 dieną kils konfliktas, tačiau tau būtina išsaugoti ramybę. Tarp tavęs ir tavo poreikių gali įsiterpti kieno nors įžeisti jausmai. Sprendimo ieškok švelniai ir diplomatiškai.
TAU REIKIA: masažo.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jam mirtinai reikia tavo glėbio ir ramybės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis