Astrologinė prognozė gruodžio 30-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Emociškai tai bus nelabai lengva diena. Ginčai dėl smulkmenų, įsižeidimai dėl kiekvieno nepatikusio žodžio ir panašios apraiškos nesiliaus visą dieną. Venkite svaigalų, saugokitės infekcijų, naudokite apsaugos priemones.


JAUTIS. Šiandien lengvai rasite bendrą kalbą su artimos aplinkos žmonėms, o jie pastebės jūsų privalumus Galbūt kažkokie pastebėjimai leis apsispręsti dėl tolesnių žingsnių. Tačiau įmanomos ir tikslingos apgaulės.


DVYNIAI. Šiandien veikiausiai norėsis ne pagal galimybes. Pavydėsite kitiems kažkokių pirkinių, atsinaujinimų, privalumų. Lengva užkibti ant sukčių kabliuko. O ir jums patiems gali kilti pagunda pasinaudoti patikliais žmonėmis.


VĖŽYS. Padaugės sentimentų, emocijų. Žeis bet kokia nemaloni smulkmena. Galbūt paskubomis ruošite publikaciją, projektą, mokslinį darbą. Venkite konfliktų. Ypač svarbu, kad neprarastumėte savitvardos.


LIŪTAS. Sveikata, išvaizda turbūt privers paišlaidauti. Tausokite save, venkite rizikų, galinčių pakenkti jūsų ir kitų žmonių fizinei bei psichinei būklei. Pasisaugokite ir sukčių.


MERGELĖ. Drauginga diena, kupina bendravimo socialiniuose tinkluose ir kitaip. Visgi galite patirti intrigas, apgaules, vagystes, todėl būtinas atsargumas. Saugokite nuo pavojų ir vaikus.


SVARSTYKLĖS. Galite mėginti įgyvendinti socialinius projektus, užsiimti labdara, ją teikti arba dėl jos kreiptis. Visgi pasidavę abejotinai įtakai galite pridaryti klaidų.


SKORPIONAS. Šiandien gali pasigirsti naujienų apie tai, kas jums aktualu. Verta pasitikslinti, ar tai nėra vien gandai. Vaikai, meilė taip pat pateiks rebusų, kuriems išnarplioti prireiks geros įžvalgos.


ŠAULYS. Regis, suksite galvą, kaip kuo lengvesniu būdu prasimanyti pinigų arba kaip nepatirti nuostolio kažkur investuojant ar skolinantis. Rizikuosite skolindami pinigus ar finansiškai įsipareigodami. Galite užkibti ant sukčių kabliuko.


OŽIARAGIS. Jūsų žodinė raiška gali paaštrinti santykius. Tuo tarpu mandagus, šiltas bendravimo stilius, ramus nesusipratimų išsiaiškinimas leistų įveikti priešiškumo fazę ir pradėti kitokį bendravimą.


VANDENIS. Jeigu savijauta leis, prisiplanuosite įvairios veiklos ir dalį jos gebėsite atlikti. Jei užsisakėte prekę ar paslaugą, tai pastarųjų kokybė ne visiškai tenkins. Prioritetą šiandien teikite sveikatai, švarai.


ŽUVYS. Regis, jus trauks įvairios avantiūros, būsite nelabai linkę laikytis taisyklių, pažadų ir susitarimų. Gali sustiprėti polinkis išsisukinėti, manipuliuosi ar veidmainiauti. Atminkite, kad melo kojos trumpos, o vaikai seka jūsų pavyzdžiu.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis