Astrologinė prognozė gruodžio 27-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Gaudysite įvairią informaciją, bendrausite, domėsitės. Jeigu jums aktualu, tai turbūt mokysitės, rengsite rašto darbus ar straipsnius. Dirbti, o ne ilsėtis šiandien bus linkę pavėžėjai, reklamos kūrėjai, žiniasklaidos atstovai.


JAUTIS. Regis, jūs šiandien turėsite laiko ir noro pasidžiaugti gautomis kalėdinėmis dovanomis, o galbūt net skubėti į prekybos centrus pasinaudoti dovanų kuponais.


DVYNIAI. Emocijos jums diktuos ir dienotvarkę, ir bendravimo stilių. Jeigu negalavote, bet simptomai buvo neaiškūs, tai dabar jie taps aiškesni arba būklė pradės gerėti. Gali būti, kad kažką užsisakysite internetu.


VĖŽYS. Jeigu patyrėte šventinį šurmulį, daug bendravote, tai ši diena bus skirta pasyviam poilsiui, tinginiavimui. Kita vertus, gali tekti kažkam padėti dėl užklupusio negalavimo, ligos.


LIŪTAS. Šiandien jausite didelį bendravimo poreikį, todėl vienokiu ar kitokiu būdu sieksite kontaktų su bendraminčiais, draugais. Regis, aktyviai reikšitės socialiniuose tinkluose.


MERGELĖ. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, šiandien galbūt turėsite progą sublizgėti gebėjimais, rezultatais, gauti prizą ar užsiregistruoti į konkursą. Arba džiaugsitės, didžiuositės vaikų, mylimo žmogaus pasiekimais, skleisite apie tai informaciją.


SVARSTYKLĖS. Išvykstate arba jau grįžtate, jeigu šventimas namuose nebuvo planuotas. Tiems, kurie studijuoja, turbūt ne išvykos bus galvoje, o egzaminai, atsiskaitymai ir t. t.


SKORPIONAS. Pokyčiai, kurių laukiate ar jau sulaukėte, turbūt pasirodys geresni, nei leidote sau įsivaizduoti. Jūsų kritikai turės prikąsti liežuvį ar net nuoširdžiai pagirti.


ŠAULYS. Jeigu būsite geranoriškai dėmesingi savo partneriams, antrajai pusei, tai ši diena turėtų būti maloni. Galima tikėtis materialių arba nematerialių dovanų, sveikatos pagerėjimo ar pan.


OŽIARAGIS. Šią dieną galite paversti pošventinio apsitvarkymo diena. Galbūt naujai įgyti daiktai ar dovanos suteiks modernumo, originalumo jūsų aplinkai. Sveikatos sritis gana opi. Saugokite save ir kitus.


VANDENIS. Regis, jau prisisėdėjote tarp keturių sienų, o dabar jau norisi nuotykių, aktyvaus laisvalaikio. Jeigu vienokie ar kitokie apribojimai neleidžia išvykti, susigalvokite žaidimų, sporto užsiėmimų leidžiamoje vietoje.


ŽUVYS. Nenuobodžiausite savuose namuose su šeima. Rasite kuo užsiimti kartu ir po vieną. Iš draugų, giminių ar per socialinius tinklus sužinosite įvairių naujienų. Tikėtina informacija, kuri jums bus labai naudinga.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis