Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 28 - sausio 3 dienoms

AVINAS

Savaitės pradžia pasižymės pokalbių ir informacijos gausa. Jeigu prekiaujate, reklamuojate, pervežate žmones ar prekes, tuomet suksitės kaip vijurkai. Kiti turės galimybę daugiau dėmesio skirti sau ir šeimai, užsiimti buities, ūkio darbais, hobiu. Apkartinsite Naujųjų sutikimą, jeigu nesiliaus ginčai dėl smulkmenų, įsižeidimai dėl kiekvieno nepatikusio žodžio ir pan. Venkite svaigalų, saugokitės infekcijų, ugnies, sprogimų, naudokite priešvirusines apsaugos priemones. Linksminkitės saugiai.


JAUTIS

Savaitės pradžioje spręsite klausimus susijusius su nuosavybe, komfortu, nuoma, verslu, įsidarbinimu. Dėl netikėtų galimybių gali pavykti įveikti tam tikrą krizę. Regis, lengvai rasite bendrą kalbą su žmonėms, o jie pastebės jūsų privalumus. Galbūt išgirsti pastebėjimai jums leis apsispręsti dėl tolesnių žingsnių. Tačiau įmanomos ir apgaulės, todėl būkite atidūs. Naujųjų sutikimas bus nesaugus, jei leisite laiką toli nuo namų arba su atvykusiais iš toli. Kita vertus, ir namuose galimi pavojai dėl fejerverkų, ugnies, ginčų.


DVYNIAI

Šią savaitę kursite praturtėjimo planus, galvosite apie investicijas, paveldėjimą, draudimą. Galbūt norėsis ne pagal galimybes arba kažko pavydėsite kitiems. Nors situacija jums gana palanki, atsargumas nepakenks. Lengva užkibti ant sukčių kabliuko. Būkite atidūs kelyje bei pasisaugokite infekcijų, alergijų. Skirkite laiko saugioms pramogoms, savišvietai. Šventinėmis dienomis dėl netikėtos problemos gali pasikeisti kelionių ar kiti laisvalaikio praleidimo planai. Su giminėmis teks bendrauti virtualiai.


VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite pademonstruoti empatiją, įžvalgą, patirti ypatingų išgyvenimų susijusių su meile, menais, mistika. Galbūt ruošite ar pateiksite publikaciją, projektą, mokslinį darbą. Jeigu dirbti nereikia, atrodysite atsipalaidavę, linkę plaukti pasroviui. Labiau nerimausite, jeigu negaluojate ar esate saviizoliacijoje. Su žmonėmis verčiau bendraukite tik virtualiai. Artėjant Naujiesiems, įtampa augs. Venkite konfliktų, saugokitės traumų, gaisro. Pirmasis kitų metų savaitgalis atneš vidinės ramybės pojūtį.


LIŪTAS

Savaitės pradžioje teks tvarkyti reikalus susijusius su visuomenine veikla, švietimu, kultūra arba bandyti įveikti tam tikrą iššūkį. Gerai nuteiks draugų, gerbėjų dėmesys. Nuo trečiadienio aplinkybės arba savijauta jus pristabdys. Saugokitės infekcijų ir kitų rizikų, galinčių pakenkti jūsų ir kitų žmonių fizinei ar psichinei būklei, gerovei. Atsargiai kelyje. Reikėtų vengti triukšmingų susibūrimų, didelio fizinio ir protinio aktyvumo. Pailsėkite, atsipalaiduokite, ir tuomet pirmasis metų savaitgalis dovanos energiją naujiems startams.


MERGELĖ

Šios savaitės pradžioje galite su polėkiu imtis dominančios veiklos. Netikėtos diskusijos su nepažįstamais žmonėmis, naršymas internete gali pažerti neblogų idėjų. Kita vertus, jums itin norėsis supratimo ir paramos, tačiau veidmainystės bus daugiau nei nuoširdumo. Pasistenkite išsiaiškinti dalykus, kurie jums nelabai aiškūs. Itin saugokite sveikatą, nes kibs infekcijos. Naujųjų sutikimas bus ramesnis, jeigu jūs ir jūsų vaikai nesiveršite į rizikingus nuotykius. Antraip vietoj smagumo galima atsidurti ligos patale.


SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje domėsitės su darbo perspektyvomis, užsieniu, mokslu, politika susijusiais dalykais. Būsite nusiteikę įgyvendinti arba tęsti kūrybinius, socialinius projektus, užsiimti labdara, ją teikti ar dėl jos kreiptis. Visgi pasidavę abejotinai įtakai galite pridaryti klaidų. Naujųjų sutikimu pradėję ilgąjį savaitgalį, ne iš karto atsikratysite įtampos ir bendravimo nesklandumų. Meskite iš galvos neišsprendžiamas problemas ir bent kiek pasidžiaukite šventėmis. Atsargiai su ugnimi, fejerverkais, elektra.


SKORPIONAS

Savaitės pradžioje jums neblogai seksis tartis dėl finansavimo, paskolų, bendradarbiavimo. Galbūt kažkas sugrąžins skolą, suteiks kreditą arba jūs pagaliau nusimesite skolos naštą. Jeigu namuose jaučiatės nejaukiai, tai Naujųjų sutikimui mėginsite iš jų išsprukti. Deja, galite apsigauti manydami, kad kitur arba svetimų draugijoje yra geriau ir saugiau. Be to, tai gali paskatinti svarbaus ryšio nutrūkimą. Atsargiai kelyje. Savaitgalį jau mąstysite apie naujus darbus ir užmojus.


ŠAULYS

Savaitės pradžioje galbūt pasireikšite konkurse, teikdami interviu ar ką nors organizuodami, tarpininkaudami. Regis, rizikuosite skolindami pinigus ar finansiškai įsipareigodami ir galite apsigauti. Dėl nesėkmių bei problemų neturėtumėte kaltinti vien aplinkinių ir aplinkos. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Artėjant naujametinėms šventėms, itin sunku bus susitaikyti su kai kuriais apribojimais, situacijos pasikeitimu į nenumatytą pusę. Galbūt staiga kažkur išvyksite, numoję ranka į rizikas sveikatai ir pareigas kitiems.


OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę rimtai padirbėti, susidėliosite dienotvarkę. Gali paaiškėti jūsų seno įdirbio nauda arba galimybė įsidarbinti kitur artimiausiu metu. Seksis demonstruoti kūrybiškumą, dalyko išmanymą. Kita vertus, jūsų žodinė raiška gali paaštrinti santykius. Situacija bus geresnė, jei neprovokuosite konfliktų. Deja, veikiausiai neišvengsite blogų emocijų ir sutinkant Naujuosius. Nerasite taikios kalbos su namiškiais, nekaip jausitės. Gresia traumos, praradimai. Regis, tai padės apsispręsti dėl permainų.


VANDENIS

Šiuo metu nestokosite entuziazmo, žaismingumo, noro bendrauti su vaikais. Jeigu savijauta leis, prisiplanuosite įvairios veiklos, nepatingėsite skirti dėmesio aplinkos ir kūno švarai, higienai, grožiui, augintiniams. Regis, užsakytos prekės ar paslaugos kokybė ne visiškai tenkins. Naujųjų sutikimą gali kartinti jūsų arba artimo žmogaus sveikatos ar santykių problemos. Jums reikės partneriško palaikymo, tačiau labiau galvosite apie kitus nei apie save. Yra vilties, kad savaitgalį jus jau džiugins sustiprėjęs svarbus ryšys.


ŽUVYS

Šią savaitę palanku konsultuotis aktualiais klausimais, pristatyti projektus, dalyvauti konkursuose. Vilios sportas, kelionės, pramogos. Linksminkitės, bet saugiai. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Visgi su kai kuriais žmonėmis bendravimas bus kupinas nutylėjimų, išsisukinėjimų, veidmainystės, nesusipratimų. Galbūt ne juos, o jus trauks avantiūros, būsite nelinkę laikytis taisyklių, pažadų ir susitarimų. Dėl rizikingo jūsų ar vaikų elgesio ilgasis šventinis savaitgalis gali priversti gydytis ar patirti kitas pasekmes.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis