Astrologinė prognozė gruodžio 23-iajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien galimi nemalonūs netikėtumai. Būsite nusiteikę gana agresyviai. Nesielkite aplaidžiai ar savanaudiškai, nes tai atneštų padarinių. Saugokitės traumų, ugnies.


JAUTIS. Kažkoks asmuo gali priversti jus pasijusti nejaukiai. Galbūt patirsite slaptą priešiškumą, kenkimą. Nepasiduokite provokacijoms, išlikite taktiški. Atsargiai kelyje – gresia avarijos. Problemų gali sukelti artimo žmogaus būklė.


DVYNIAI. Gali prireikti daug kantrybės bendraujant. Turbūt neišvengsite konfliktų, apgaulių, nesusipratimų, o gal – ir nuostolių bei žalos. Abejotinų pramogų bei susitikimų geriau būtų atsisakyti.


VĖŽYS. Slėgs pareigų našta, jausite įtampą. Nekoks metas reikšti pretenzijas. Maža vilties, kad šiandien pavyks išspręsti svarbią problemą ar dilemą. Kenks pašnekovų ir jūsų nervingumas, nelankstumas.


LIŪTAS. Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams didelių reikalavimų. Jeigu turėsite reikalų su užsieniečiais, pasirenkite nesusipratimams. Kažkam dirva gali pasirodyti neparuošta. Atsargiai kelyje.


MERGELĖ. Nebūkite pernelyg savininkiški ir kritiški – tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, pinigus. Prižiūrėkite vaikus.


SVARSTYKLĖS. Kažkokį pavojų gali kelti žmonės, kuriuos jūsų veiksmai, poelgiai verčia jaustis nesaugiai. Šiandien apskritai lengva susipykti, nutraukti ryšius ar sutartis. Turbūt atsiras norinčių jumis pasinaudoti arba išstumti iš užimamų pozicijų.


SKORPIONAS. Diena bus įtempta. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Reikėtų saugoti sveikatą, nes gresia traumos, nelaimingi atsitikimai. Geriau nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų ir padarinių.


ŠAULYS. Nekoks metas aiškintis meilės santykius, reikšti pretenzijas, kelti pavydo scenas. Būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais. Seksualinės ar finansinės avantiūros pasekmės gali pasirodyti nedžiuginančios.


OŽIARAGIS. Būsite labai jautrus aplinkos poveikiui. Tikėtini rūpesčiai dėl šeimos, darbo, namų, pinigų. Pasistenkite, kad ši diena nebūtų aptemdyta nesantaika. Nederėtų kenkti kitiems, jeigu nenorite dvigubai pakenkti sau.


VANDENIS. Kai kurios naujienos gali priversti jus keisti planus. Stigs realybės pojūčio. Nepasitikėkite atsitiktiniais pažįstamais, atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite apkalbų. Gresia traumos, sveikatos sutrikimai.


ŽUVYS. Šiandien nederėtų švaistytis pažadais. Venkite išlaidauti, tačiau nebūkite savanaudiški. Įmanomas atvejis, kad vietoj planuotos naudos ar malonumo patirsite nuostolį ir nusivylimą. Saugokitės nelaimingų atsitikimų, traumų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis