Simona Burbaitė, Ieva Mackevičienė ir Jolanta Leonavičiūtė: kaip atrodo žymių moterų Vilnius?

Kiekviename mieste yra vietų, į kurias jo gyventojai sugrįžta dar ir dar kartą: kai išsiilgsta medžių žalumos ar miesto šurmulio, kai nori pabėgti nuo visų arba atvirkščiai – susitikti su senai matytais draugais. Vienose jie išlieja susikaupusią energiją ir „nuleidžia garą“, kitose – tiesiog ramiai vaikštinėja, leisdami mintims sugulti pačioms. Trys miesto moterys – Simona Burbaitė, Ieva Mackevičienė ir Jolanta Leonavičiūtė – atskleidžia mėgstamiausias Vilniaus erdves ir ne kartą pramintus maršrutus.

Šios moterys – kiekviena skirtingai ir kiekviena savaip – įkūnija šiuolaikinės miesto moters portretą. Moters, kuri nuolat žongliruoja darbu, šeima, pietumis su draugėmis ir dar begale kasdienių rūpesčių. Tačiau kažkokiu stebuklingu būdu visuomet viską suspėja. Todėl Simona, Ieva ir Jolanta – naujojo adidas UltraBOOST X batelio ambasadorės Lietuvoje.

Sportinės silpnybės

Visad skubanti trijulė savo dienotvarkėje visuomet atranda vietos sportui. Anot Simonos, sportas tai ir atsipalaidavimas, meditacija, ir susikaupusios energijos išliejimas viename. Nuolat judančiai merginai sportinė apranga – labai svarbi detalė: „Nereikėtų manyti, kad sportuojant galima atrodyti bet kaip – stilinga ir kokybiška apranga gali tapti puikia motyvacija nueiti į treniruotę. Kadangi sportuoju dažnai, man nauja sportinė apranga – kaip kalėdinė dovana! Be to, stilingus sportinius batelius mėgstu priderinti ir prie laisvalaikio aprangos. Pavyzdžiui, mano naujieji adidas UltraBOOST X dera net prie suknelės!”

Tam, kad nauja sportinė apranga suteikia dar daugiau motyvacijos, pritaria ir Jolanta Leonavičiūtė. Ji pripažįsta, kad turi silpnybę tamprėms: „Negaliu ramiai praeiti pro sporto prekių parduotuvių vitrinas. Nors tamprių turiu nemažai, visad norisi dar vienų! Manau, sportuojančios moterys mane puikiai supranta“, - šypsosi Jolanta.

Kada sportuoti? Ievos Mackevičienės atsakymas tvirtas – tik ryte. „Man rytas – vienintelis tinkamas laikas sportuoti. Pirmasis darbas rytais – kelionė į sūnaus darželį, o po to lekiu tiesiai pas trenerį. Po sporto turiu tiek jėgų ir energijos, kad, rodos, galėčiau kalnus nuversti – tad vakarinės treniruotės ne man.“

Laikas sau

Kur nuolat tarp žmonių besisukančios garsios moterys ieško ramybės? Modelis ir mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė geriausia pailsi namuose: „Man namai – ramybės oazė. Tai mano aplinka, kurią susikuriu taip, kaip man tą akimirką norisi. Užsidegu žvakių, smilkalų, prisileidžiu vonią putų ir klausausi mėgstamų dainų, skaitau knygą ar mados žurnalą – taip ne tik pailsiu, bet ir pasisemiu kūrybinio įkvėpimo ir energijos kitai dienai.“

Tuo tarpu atlikėja bei drabužių kūrėja Ieva Mackevičienė ir televizijos laidų vedėja Jolanta Leonavičiūtė poilsio nuo miesto šurmulio ieško gamtoje. Ievos atradimas – netoli namų esantis Verkių parkas. „Šį parką atradome nesenai ir buvome maloniai nustebinti – net negalėjau įsivaizduoti, kad netoli miesto centro galima rasti tokį gamtos prieglobstį! Tykiai ošiančios pušys, jokio automobilių triukšmo – tik jaunos mamos su vežimėliais ir karts nuo karto pro šalį prabėgantys sportininkai. Su Motiejumi čia dažnai nueiname penkis ir daugiau kilometrų – mūsų šeimyną galima vadinti „gamtine“, – šypsosi I. Mackevičienė.

Pabėgti nuo miesto triukšmo į gamtą mėgsta ir Jolanta Leonavičiūtė. „Gamtoje atrandu vidinę ramybę, pailsiu nuo miesto šurmulio ir pasikraunu energijos. Kai tik orai atšyla, šoku ant dviračio ir lekiu prie Žaliųjų ežerų. Čia nubėgu keletą kilometrų miško takeliais, padarau tempimo pratimų, o tuomet pasiimu valtelę ir irstausi ja po ežerą. Sportas gamtoje man būtinas – tai atgaiva visam kūnui.“ Be to, pasak Jolantos, pabuvus gamtoje viskas ima atrodyti kur kas paprasčiau. „Kartais užtenka tiesiog pasėdėti ant upės kranto ir pažiūrėti į vandenį – mintys susidėlioja į joms skirtas vietas, o problemos nebeatrodo tokios didelės,“ – sako J. Leonavičiūtė.

Senamiesčio kavos kerai

Visos merginos sutinka, kad Vilniaus Senamiestis – viena gražiausių miesto vietų. Nors I. Mackevičienės šeimyna laisvalaikį dažniau leidžia gamtoje, juos sutikti galima vaikštinėjant Gedimino prospektu ar Bernardinų sodo takeliais.

Tuo tarpu Simona Burbaitė pavasario ieško Senamiesčio butikuose. „Vos išvydusi naujas kolekcijas drabužių ir avalynės parduotuvėse, iškart imu laukti pavasario. Nusipirkusi naują drabužį imu galvoti, kokiomis progomis jį vilkėsiu, prie kokių savo turimų drabužių derinsiu – taip ir pavasaris ateina greičiau,“- šypsosi ji. Apsipirkinėjimo pamėgtuose butikuose ji neįsivaizduoja be puodelio kavos jaukioje Senamiesčio kavinukėje. „Labai mėgstu prisėsti puodeliui kavos ir stebėti už lango skubančius žmonės – ką jie veikia, ką dėvi... tai įkvepia.“

Senamiestis merginoms – ir draugių susitikimo vieta. Nesvarbu, ar tai būtų trumpas susibėgimas kavos puodeliui, ar ilgi savaitgalio pusryčiai restorane – draugėms laiko atsiranda visuomet, juk tiek daug reikia aptarti!

Užsakymo nr.: PT_73805704

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis