Astrologinė prognozė gruodžio 1-ajai, antradieniui

AVINAS. Iš ryto būsite išsiblaškę, mieguisti, todėl daugiau rizikų gali kilti kelyje. Įdienojus reakcija pagerės, domėsitės įvairia informacija, transporto, ryšių reikalais ir kt. Galbūt teiksite ar imsite interviu.


JAUTIS. Piniginės reikalai bus ypač aktualūs. Regis, skaičiuosite, kiek galite išleisti kalėdinėms dovanoms ir malonumams. Jeigu galite, mažinkite vartotojiškumą, labai apgalvokite poreikius, nes jie tikriausiai yra gerokai išpūsti.


DVYNIAI. Pasižymėsite jautrumu, emocionalumu, nuotaikų kaita. Dėl mieguistumo bus sunku keltis ir aktyviai pradėti darbo dieną. Regis, įdienojus pasijusite geriau ir veikla taps produktyvesnė.


VĖŽYS. Regis, užsisvajoję, išsiblaškę pradėsite šią dieną ir ne visiems tai pasikeis dienos tėkmėje. Fizinė savijauta taip pat nebūtinai džiugins. Saugokite sveikatą.


LIŪTAS. Jums labai reikia bendraminčių, kolektyvo palaikymo ir to galite tikėtis. Pravartu pasitelkti humoro jausmą, optimizmą, nes tai pagerins nuotaiką ir pridės populiarumo.


MERGELĖ. Iš ryto galimi įvairūs trikdžiai, tačiau įdienojus jums pavyks neblogai padirbėti. Jeigu dirbate iš namų, tai dar spėsite ir namus aptvarkyti tuo pačiu darbo laiku.


SVARSTYKLĖS. Į keistą savijautą, sveikatos sutrikimus nederėtų numoti ranka. Jeigu jaučiatės gerai, tuomet neblogai seksis protinė veikla, informacijos paieškos ir pan.


SKORPIONAS. Kad ir kiek turėtumėte meilės savo širdyje, dosnūs negalėsite būti dėl objektyvių priežasčių. Svarbu įvertinti finansines galimybes ir subalansuoti išlaidas.


ŠAULYS. Rytas gali prasidėti su keblumais, nesusipratimais. Vėliau vis bandysite kažką įrodyti aplinkiniams, partneriui. Regis, jums įvairiai seksis – kažkuo kai kuriuos įtikinsite, o kažkuo – niekaip ir nieką.


OŽIARAGIS. Dėl artimo žmogaus, augintinio arba savo sveikatos galite nerimauti visą dieną. O jeigu sveikata rūpesčių nekelia, tuomet problemėlės tykos darbe, gatvėje.


VANDENIS. Mylimo žmogaus, vaikų situacija, pradėto projekto eiga gali sukelti abejonių. Regis, teks ieškoti papildomos informacijos, kad kažką išsiaiškintumėte ir rastumėte sprendimą.


ŽUVYS. Dėl namų ir artimųjų galite būti taip susirūpinę, kad nelengvai persijungsite į darbo reikalus. O tų darbų marios... Net jei esate saviizoliacijoje ar sirguliuojate, visiškai nuo jų atitrūkti nepavyks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis