Astrologinė prognozė lapkričio 8-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Regis, būsite nusiteikę sportuoti, lavinti vaikus ar augintinius, užsiimti kūrybine veikla arba kitaip turiningai leisti laiką. Deja, vakare gali pašlyti sveikata.


JAUTIS. Šiandien visą jūsų dėmesį glemšis buitis, šeima. Gali būti, kad ruošite ypatingą skanėstą kažkokia proga. Nors ir stengsitės, šis vakaras geros nuotaikos negarantuoja.   


DVYNIAI. Būsite neabejingi kito žmogaus situacijai. Galbūt kas nors iš giminių, kaimynų ar draugų paklius į bėdą, tačiau bus per toli nuo jūsų, kad galėtumėte tiesiogiai pagelbėti. Laiškai, žinutės, telefonas užims nemažą dienos laiko dalį.


VĖŽYS. Regis, suksite galvą dėl pinigų, verslo, nekilnojamojo turto, komforto namuose ir pan. Arba ruošitės ką nors sveikinti ir gaišite laiką ieškodami tinkamos dovanos.


LIŪTAS. Maloniau praleisite šią dieną, jeigu aplinkiniai, partneris prisiderins prie jūsų interesų, tenkins jūsų poreikius. Jei visgi įvyks interesų konfliktas, gera nuotaika išgaruos lyg dūmas.


MERGELĖ. Šiandien galite nekaip jaustis fiziškai arba psichologiškai. Net jeigu jaučiatės puikiai, privenkite masinio žmonių susibūrimo vietų, nes galite pasigauti infekciją.


SVARSTYKLĖS. Šiandien prisilakstysite, prisibendrausite. Aplinkinių keliamas triukšmas ir nesibaigiantys norai ims nemaloniai erzinti. Geriau jausitės virtualiai bendraudami socialiniuose tinkluose.


SKORPIONAS. Visą dieną būsite kažkuo rimtai susirūpinę tarsi turėtumėte daug nelengvo darbo. Galbūt ruošitės viešam pasirodymui, pokalbiui su vadovu, egzaminui ar kt. Regis, ir vakaras bus emociškai įtemptas.


ŠAULYS. Regis, intensyviai susirašinėsite su toli esančiais giminaičiais, draugais. Galbūt laukėte kurio nors atvykstant, tačiau planai pasikeitė. Arba patys esate toli nuo namų ir kenčiate ilgesį. Galbūt įniksite į knygų skaitymą.


OŽIARAGIS. Regis, nerimausite dėl finansinės situacijos, galimų permainų ir krizių. Vakare dėl negalėjimo nieko pakeisti turbūt tapsite abejingi žemiškai rutinai.


VANDENIS. Regis, norite būti svarbūs, reikalingi artimiesiems, partneriui, stengiatės dėl jų. Visgi galbūt per daug tikitės už tai mainais. Tiek, kiek duosite, atgal negausite, bet galbūt to ir nereikia.


ŽUVYS. Diena bus kupina darbų, pareigų, susijusių su sergančiu artimu žmogumi, namų ruoša. Vakare panorėsite ramiai atsipalaiduoti, atsirėmę į antrosios pusės petį. Regis, tai nelabai pavyks.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis